05 июля 2020

Вага, погляд зі сторони

Дівчата, хотілося б почути думку зі сторони.
До народження дітей моя вага була 58 кг(167 см зріст). Потім дві вагітності одна за одною, після першої мені знадобилося 1.5 року, щоб повернутися у форму, після другої я так і не схудла до 58. Зараз моя вага 67-68 кг, дітям 6 і 3 роки. Останні роки чую докори від чоловіка, що йому важко сприймати мене такою. Зараз він ще взявся вказувати мені що їсти і чого не варто, далі слів і, на мій погляд, цькувань з його боку діло не йде. Чоловік у мене не спортивний, його вага змінювалася з 83 до 100, зараз 90 кг. В сексі все ок, але його бажання "трансформувати" моє тіло мені дуже гнітить. Так, я вже не та легка і дзвінка пташечка, і поки що в собі не знаходжу достатньо сил для схуднення, хоча того року вдалося позбутися 6 кг на кетодієті, пізніше вони повернулися. Питання ось в чому: це виглядає як маніпуляція чи мені дійсно варто дослухатися до слів чоловіка?
показать весь текст
автор ЖивунаБагамах 05 июля 2020
Ответ дляПопипиповна
Це ще й роками тягнеться?
Я думала, від сили кілька місяців...
Роками. Я ж не худну, от і торочить. Як молодшій було десь півтора - почалося. Зараз їй 3.8 роки. Спершу я себе гнобила, що така слабовольна - не можу схуднути... А ось зараз зрозуміла, що якось не нормально діло йде.
Фея_3уровень 05 июля 2020
Ответ дляПопипиповна
Дивні у Вас уявлення про любов, шлюб та близькі відносини.
Односторонні такі.
Чи якщо дружину раптом почне не влаштовувати довжина члена її чоловіка, вона має повне моральне право теж наліво піти?
Ни, Вышо . нам ниче низзяя.
Только чтоб господин доволен был
Organic 05 июля 2020
Ответ дляПопипиповна
То в 50-60 років він вже не захоче стару дружину, і побіжить шукати молоденьких.
Якщо чоловік думає тільки членом, тоді чим раніше з ним розпрощатися, тим краще.
Тим більше, такі ’хотящі’ у більшості випадків самі далеко не мачо, але чомусь власне пузце їм ніяк не заважає.
Смеюсь) Ох и комментарии))) Добро пожаловать в реальный мир и реальную жизнь, девочки. В жизни не всегда, как в кино бывает
Попипиповна 05 июля 2020
Ответ дляOrganic
Ну так ее устратвает его фигура, она его хочет. А он толстенькую не хочет. Повторюсь, он должен себя заставить хотеть? Как-то свою физиологию изменить?)
Знаєте, нормальні чоловіки люблять жінку в цілому, а не окремі локальні параметри її фігури.
Якщо у нього встає виключно на скелети, і він готовий поміняти цю конкретну жінку на будь-яку іншу, аби лише скелет, - то реально, нафік таке сумнівне щастя в домі.
автор ЖивунаБагамах 05 июля 2020
Ответ для60 метров сметаны
)) вы перестали слушаться
Мабуть,так і є. Причому він не дурний, заробляє добре, але тиранія присутня. Бачили очі що купляли
60 метров сметаны 05 июля 2020
Ответ дляФея_3уровень
О, Марион Коттийяр. Обожаю её.
Она там такая агонь..
Пара с них просто кайф .
Посмотрите с ней ещё фильмы в главной роли
Например, ’ иллюзия любви ’.
Тоже классный фильм
иллюзия любви - бомба! мне очень понравился) как раз о том, когда занимаются самообманом и выдают желаемое за действительное) очень в тему!
60 метров сметаны 05 июля 2020
Ответ дляПопипиповна
Це Ви типу так мене налякати думали, чи що?
не, просто женщина вам озвучила свои страхи)
автор ЖивунаБагамах 05 июля 2020
Ответ дляOrganic
Ну так ее устратвает его фигура, она его хочет. А он толстенькую не хочет. Повторюсь, он должен себя заставить хотеть? Как-то свою физиологию изменить?)
Ви знаєте, секс у нас регулярний. Не так, як в одній темі сьогодні писали,що по 5 разів на день, але 3-4 рази на тиждень точно.
Organic 05 июля 2020
Ответ дляЖивунаБагамах
Я йому не поводир, він сам знає куди йому ходити, а куди ні. Жити в страху ’він піде до іншої’ не хочу.
Ну так не живите. Ответьте мне на вопрос - как ему себя заставить хотеть то тело, которое он не хочет? И в чем он виноват сейчас? Он любит глазами, поймите. Он хочет видеть, трогать, любить стройное тело. В чем он не прав?
60 метров сметаны 05 июля 2020
Ответ дляOrganic
Ну так ее устратвает его фигура, она его хочет. А он толстенькую не хочет. Повторюсь, он должен себя заставить хотеть? Как-то свою физиологию изменить?)
а если старенькую ее не захочет? морщинистую? брак - это вообще-то чуть о другом)
Фея_3уровень 05 июля 2020
Ответ дляOrganic
Ну так ее устратвает его фигура, она его хочет. А он толстенькую не хочет. Повторюсь, он должен себя заставить хотеть? Как-то свою физиологию изменить?)
Повторюсь ’ а она должна себя заставлять хотеть его, если он вдруг не хочет стараться выглядеть как бред Питт ?
Идууу--уууу блин 05 июля 2020
Ответ дляЖивунаБагамах
Я додому торти не ношу, чоловік може купити собі півкіло Наполеона і сам його з´їсти.
Похудейте для себя! Я все, что делаю себе, делаю только для себя. Мне нравится, чувствовать себя красоткой, довольной телом, лицом, одеждой, даже белье красивое покупаю для себя, его никто не видит, но я знаю про него и это повышает самооценку. И муж мой знает, что я женщина, которой это все надо, а не на которой можно экономить.
Попипиповна 05 июля 2020
Ответ дляOrganic
Ну так не живите. Ответьте мне на вопрос - как ему себя заставить хотеть то тело, которое он не хочет? И в чем он виноват сейчас? Он любит глазами, поймите. Он хочет видеть, трогать, любить стройное тело. В чем он не прав?
А дружина хоче Бреда Піта. В чому вона не права?
Organic 05 июля 2020
Ответ дляПопипиповна
Дивні у Вас уявлення про любов, шлюб та близькі відносини.
Односторонні такі.
Чи якщо дружину раптом почне не влаштовувати довжина члена її чоловіка, вона має повне моральне право теж наліво піти?
Странные на ваш взгляд. На мой взгляд нормальные. Имеет моральное право развестись и искать подходящий член, если старый ее вдруг начал не устраивать. Ну или мучиться с неподходящим всю оставшуюся жизнь
Попипиповна 05 июля 2020
Ответ дляOrganic
Ну так не живите. Ответьте мне на вопрос - как ему себя заставить хотеть то тело, которое он не хочет? И в чем он виноват сейчас? Он любит глазами, поймите. Он хочет видеть, трогать, любить стройное тело. В чем он не прав?
Зрозумійте нарешті одну просту істину: якщо чоловік не хоче цю конкретну жінку, то ніякі похудіння цьому не зарадять.
В цих справах дещо інше працює, а не циферка на вагах.
Organic 05 июля 2020
Ответ дляПопипиповна
Це Ви типу так мене налякати думали, чи що?
Не притягивайте за уши того, чего нет.
автор ЖивунаБагамах 05 июля 2020
Ответ дляФея_3уровень
О, Марион Коттийяр. Обожаю её.
Она там такая агонь..
Пара с них просто кайф .
Посмотрите с ней ещё фильмы в главной роли
Например, ’ иллюзия любви ’.
Тоже классный фильм
Записую, не пригадую, щоб дивилася цей фільм. Дякую за рекомендацію. Яка тема приємна вийшла
60 метров сметаны 05 июля 2020
Ответ дляOrganic
Смеюсь) Ох и комментарии))) Добро пожаловать в реальный мир и реальную жизнь, девочки. В жизни не всегда, как в кино бывает
не, вы свой ’реальный мир’ сами выбрали) у нас совершенно другие реалии)
Фея_3уровень 05 июля 2020
Ответ дляЖивунаБагамах
Роками. Я ж не худну, от і торочить. Як молодшій було десь півтора - почалося. Зараз їй 3.8 роки. Спершу я себе гнобила, що така слабовольна - не можу схуднути... А ось зараз зрозуміла, що якось не нормально діло йде.
Когда ребёнку полтора года организм женщины ещё в изменённом гормональном состоянии . после родов он годами может восстанавливаться . плюс могут вылезти проблемы которые тоже влияют на вес .
Попипиповна 05 июля 2020
Ответ дляOrganic
Странные на ваш взгляд. На мой взгляд нормальные. Имеет моральное право развестись и искать подходящий член, если старый ее вдруг начал не устраивать. Ну или мучиться с неподходящим всю оставшуюся жизнь
Тобто, чоловік має право просто піти наліво, а дружина - тільки якщо розвестися?
Прикольно...
Organic 05 июля 2020
Ответ для60 метров сметаны
А когда автору станет 50, а мужу захочется 20-летку? Что предлагаете делать в этом случае?
Когда мужу захочется 20летку и он скажет об этом жене, я предложу жене развестись и не мучить обоих. А вы как-то заставите мужа хотеть то, что он уже не хочет?) Ну-ну)
автор ЖивунаБагамах 05 июля 2020
Ответ дляИдууу--уууу блин
Похудейте для себя! Я все, что делаю себе, делаю только для себя. Мне нравится, чувствовать себя красоткой, довольной телом, лицом, одеждой, даже белье красивое покупаю для себя, его никто не видит, но я знаю про него и это повышает самооценку. И муж мой знает, что я женщина, которой это все надо, а не на которой можно экономить.
Себе любити варто більше - це точно. Але зараз у мене бажання розвивати свою справу, на це йде багато енергії і сил. Малі діти під ногами теж рвуть шматок уваги, на разі, моє тіло мене влаштовує
Фея_3уровень 05 июля 2020
Ответ дляЖивунаБагамах
Себе любити варто більше - це точно. Але зараз у мене бажання розвивати свою справу, на це йде багато енергії і сил. Малі діти під ногами теж рвуть шматок уваги, на разі, моє тіло мене влаштовує
Вы реальная молодец.
Желаю вам искренне успехов.
И признания .
И веры в себя.
60 метров сметаны 05 июля 2020
Ответ дляOrganic
Когда мужу захочется 20летку и он скажет об этом жене, я предложу жене развестись и не мучить обоих. А вы как-то заставите мужа хотеть то, что он уже не хочет?) Ну-ну)
получается, что мужчины женятся исключительно ради тела?)) так для этого женится не нужно)
Попипиповна 05 июля 2020
Ответ дляOrganic
Когда мужу захочется 20летку и он скажет об этом жене, я предложу жене развестись и не мучить обоих. А вы как-то заставите мужа хотеть то, что он уже не хочет?) Ну-ну)
То який взагалі сенс худнути виключно заради чоловіка?
Сьогодні у нього встає тільки на вагу рівно 50 кг, завтра лише на 20-літніх... Блін, мало не імпотент якийсь виходить!
У молодих 19-літніх пацанів встає мало не на все, що шевелиться, може, простіше собі такого підібрати, а не навколо вередливого муженька стрибати?
Organic 05 июля 2020
Ответ дляПопипиповна
Знаєте, нормальні чоловіки люблять жінку в цілому, а не окремі локальні параметри її фігури.
Якщо у нього встає виключно на скелети, і він готовий поміняти цю конкретну жінку на будь-яку іншу, аби лише скелет, - то реально, нафік таке сумнівне щастя в домі.
Вы путаете понятия и сплетаете разные вещи в одно. Глупо мужчину осуждать за то, что он хочет свою жену видеть стройной и подтянутой. За то, что он не хочет чтобы у нее было пузо и лишний жир. Посмотрите на ситуацию в этом ключе
автор ЖивунаБагамах 05 июля 2020
Ответ дляПопипиповна
То який взагалі сенс худнути виключно заради чоловіка?
Сьогодні у нього встає тільки на вагу рівно 50 кг, завтра лише на 20-літніх... Блін, мало не імпотент якийсь виходить!
У молодих 19-літніх пацанів встає мало не на все, що шевелиться, може, простіше собі такого підібрати, а не навколо вередливого муженька стрибати?
розсмішили, чесно.
Фея_3уровень 05 июля 2020
Ответ дляЖивунаБагамах
розсмішили, чесно.
Попиповна права.
Поддерживаю
Импотентов геть.
У настоящего мужика должно стоять на любую .
автор ЖивунаБагамах 05 июля 2020
Ответ дляOrganic
Вы путаете понятия и сплетаете разные вещи в одно. Глупо мужчину осуждать за то, что он хочет свою жену видеть стройной и подтянутой. За то, что он не хочет чтобы у нее было пузо и лишний жир. Посмотрите на ситуацию в этом ключе
Мені чомусь це нагадує приказку про бревно у власному оці. Бажання у нього таке може бути, але я не зобов´язана всі його бажання виконувати. І так, у нього є право вирішувати як далі бути. І у мене є таке право.
Попипиповна 05 июля 2020
Ответ дляЖивунаБагамах
Мені чомусь це нагадує приказку про бревно у власному оці. Бажання у нього таке може бути, але я не зобов´язана всі його бажання виконувати. І так, у нього є право вирішувати як далі бути. І у мене є таке право.
Мені подобається Ваш настрій! Так тримати!