05 июля 2020

Температура в дитини

Дитині 9 міс, температура 37,5, слюні, гризе все. Інших симптомів немає. Яку темпеоатуру потрібно збивати? Чи відразу звертатися до лікаря? Дівчата, допомагайте, перша дитина
Семен Семеныч 05 июля 2020
не паникуйте, я сбиваю ,если 38
Аристократка-тунеядка 05 июля 2020
Больше 38 тогда сбивайте.а к врачу обязательно.а во рту нет-язв-может стоматит
Украиночка 05 июля 2020
Я бы такому маленькому вызвала врача.е Если ребенок нормально себя чувствует, тосбивть после 38.
автор Языката Хвеська 05 июля 2020
Ответ дляАристократка-тунеядка
Больше 38 тогда сбивайте.а к врачу обязательно.а во рту нет-язв-может стоматит
ні, тільки десна верхні дуже червоні і напухли
Анонимчик 05 июля 2020
Ответ дляУкраиночка
Я бы такому маленькому вызвала врача.е Если ребенок нормально себя чувствует, тосбивть после 38.
У такого маленького температура 37.5 вариант нормы. Сейчас очень жарко, может ребенок перегрелся
автор Языката Хвеська 05 июля 2020
Ответ дляАнонимчик
У такого маленького температура 37.5 вариант нормы. Сейчас очень жарко, может ребенок перегрелся
Можливо, бо веде себе як зазвичай, сміється грається, їсть, спить
Королева спама 05 июля 2020
Для начала снимите памперс и какая температура в комнате? У грудничков в норме температура 37-37,2 на сколько помнится. Возможно ему жарко.
автор Языката Хвеська 05 июля 2020
Ответ дляКоролева спама
Для начала снимите памперс и какая температура в комнате? У грудничков в норме температура 37-37,2 на сколько помнится. Возможно ему жарко.
Без памперса, 24 градуси
Аристократка-тунеядка 05 июля 2020
Ответ дляЯзыката Хвеська
ні, тільки десна верхні дуже червоні і напухли
це може зуби ріжуться, температура теж може бути
автор Языката Хвеська 05 июля 2020
Ответ дляАристократка-тунеядка
це може зуби ріжуться, температура теж може бути
вже спала температура 36.7, нічого не робила