БершкомангоЗар• 20 июля 2020

Давайте поспілкуємось - як заробити гроші?

Всім привіт! Можливо хтось скаже, що я безкоштовно хочу ідею для заробляння грошей, але це не так. Хочу поспілкуватись на тему - що зараз може приносити прибуток, з радістю прочитаю Ваші успішні історії, можливо дана тема допоможе не тільки мені. Шукаю свіжих ідей та думок для своїх роздумів.
ЗаведУющая• 20 июля 2020
Посуду мыть у кафе
Посудомойка• 20 июля 2020
Тулить в европу или азию
Засомневаю• 20 июля 2020
Ну вот я скажу что приносит доход один вид игрушек,на сегодняшний день популярный
Ковбой Хагис• 20 июля 2020
Прошу:
Екзотична синя,фіолетова,червона або рожева картопля.
Від 25 до 40 гривень за кіло.
автор БершкомангоЗар • 20 июля 2020
одразу уточню - не основний заробіток, а додатковий, який би в майбутньому приносив хороший прибуток. Можливо придбання квартири для здачі в оренду, можливо кафе, клінінгова компанія?
автор БершкомангоЗар • 20 июля 2020
Ответ дляЗасомневаю
секс іграшок?
Глаза_в_3_карата• 20 июля 2020
Ответ дляЗасомневаю
Слаймы?
Или ещё что-то?
Мне всегда непонятна эта эйфория с безделушками, но верно - одни люди сходят с ума, другие на них зарабатывают
автор БершкомангоЗар • 20 июля 2020
Ответ дляКовбой Хагис
Прошу:
Від 25 до 40 гривень за кіло.
задумуюсь час від часу про агробізнес, але в нас не вгадаєш з погодою - цього року урожай буде поганий, зокрема картоплі
Непогодка• 20 июля 2020
Вам тут зараз наговорять
Ковбой Хагис• 20 июля 2020
Ответ дляБершкомангоЗар
Тоді варіант смородини
Солодкий сорт.
Агротехніка легша і попит зі стабільною ціною завжди є.
Ра ру ра ру ра• 20 июля 2020
Ответ дляБершкомангоЗар
де?

Україна велика , і судити про поганий урожай по одному регіону неможна
автор БершкомангоЗар • 20 июля 2020
Ответ дляНепогодка
Вам тут зараз наговорять
та най говорять, деколи найбожевільніші відповіді породжують геніальні ідеї)))
Засомневаю• 20 июля 2020
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Слаймы?
Или ещё что-то?
Они меняются с каждым годом
Вот к примеру бамчемс
К новому году эта игрушка рвала все рейтинги
автор БершкомангоЗар • 20 июля 2020
Ответ дляРа ру ра ру ра
де?

Львівська область)))
Глаза_в_3_карата• 20 июля 2020
Ответ дляЗасомневаю
Они меняются с каждым годом
Вот к примеру бамчемс
Я не знаю, что это такое
Ковбой Хагис• 20 июля 2020
Ответ дляРа ру ра ру ра
де?

В нас теж не буде.
Прикарпаття.
Дощі так замучили ту городину,що вона насилу оговтується.
Про щедрий урожай картоплі навіть не мрію.ото добре,що часник з цибулькою вродив,хоч не так гірко за втрачений сезон.
А сортової перспективної картоплі було засаджено 10 сотих,посадковий матеріал купувався від 20 до 30 гривень...
elenafr• 20 июля 2020
Недвижимость, если таковой нет, то смотреть в сторону фриланса
Гадаю_По_шнуркам• 20 июля 2020
Ответ дляБершкомангоЗар
Купить квартиру в районе 100 тыс , чтоб сдавать даже за 500$, совсем не заработок....
кафе тоже еще то удовольствие😂
Клининг-если при хорошем жк, где очередь стоит на нянь и уборку и то все пользуются без посредников. А частники цены занижают
Ра ру ра ру ра• 20 июля 2020
Ответ дляКовбой Хагис
В нас теж не буде.
Прикарпаття.
так агробізнес він такий і є((
рік на рік не приходться
Родичі в Чернівцях, то говорили, що сусіди викопали картоплю і продали молодою....бо почала гнити.
автор БершкомангоЗар • 20 июля 2020
Ответ дляelenafr
от поясніть мені темній - що це воно таке ’фріланс’?
Засомневаю• 20 июля 2020
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Я не знаю, что это такое
После него многие работать не хотели
Так как продажи перевесили все ожидания
Вечный двигатель• 20 июля 2020
Эскорт
автор БершкомангоЗар • 20 июля 2020
особисто мої думки - купити вбиту квартиру в центрі, відремонтувати і здавати подобово; закупляти на сайтах по халявних цінах іграшки на продаж або дорогі бренди; агро?
автор БершкомангоЗар • 20 июля 2020
Ответ дляВечный двигатель
Эскорт
та де, я вже не тої свіжості. І взагалі хочу, щоб і дітям було в спадок...
КАПСЛОЧНИЦА• 20 июля 2020
Торговля на амазоне, ебей. Очень прибыльно. Знаю людей,которые имеют с этого доп заработок 600-800$ в мес, без напряга.
Солнечный зайчик• 20 июля 2020
Ответ дляЗаведУющая
Посуду мыть у кафе
А вы кем работаете?
Да, я блондинка!• 20 июля 2020
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
и я наблюдаю за нашими земляками
вот снимаю шляпу - молодцы!!!!
кто книги украинские, кто секонд

я то делаю первые шаги - но пока спросу 0
но это пока
буду прощупывать нишу - да и дали по 10 объявлений лимит
автор БершкомангоЗар • 20 июля 2020
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
що саме Ви маєте на увазі? там щось продавати, чи навпаки там купляти і тут перепродувати?
Повелитель интернета• 20 июля 2020
Ответ дляБершкомангоЗар
Останні події показують, що сфери, які колись давали гарантований дохід наразі вже не такі актуальні:
- нерухомість все ще актуальна і дає стабільний дохід, але це не можна сказати про квартири в Донецьку, Луганську та Криму.
- кафе не актуально і вимагає дуже чіткого управління, нововедення в податковому кодексі унеможливлюють роботу без бухгалтера
- клінінгова компанія - цікава ідея, але вже не нова, тому за клієнтів доведеться боротись. Плюс тотальна фіскалізація суттєво додасть проблем.
Ковбой Хагис• 20 июля 2020
Ответ дляРа ру ра ру ра
так агробізнес він такий і є((
рік на рік не приходться
Я згадую родючі землі моєї Вінниччини...
Там з погодою теж більш менш спокійно.
Мама моя завжди з гарним урожаєм.
А у нас так,завжди ризик затяжних дощів