Стильная штучка• 22 июля 2020
Как сейчас подростки носят крестик, цепочка или кож шнурочек?
Мальчики подростки 10 +
Как сейчас актуальнее?
Результат:
вже голосів:
14 (45.16%)
Классика - золотая цепочка
9 (29.03%)
Каучук с золотой застежкой
8 (25.81%)
Кожаный с обычной или золотой
ПешитеБесАшипок• 22 июля 2020
Нічого не носить, але є срібний ланцюжок і хрестик, окремо лежить ще золотий.
Зефирная попка• 22 июля 2020
Никак не носят .Зачем та цепочка ,крестик ещё
.
Девочки сережки ,все.
. Девочки сережки ,все.
Федорино Горе• 22 июля 2020
Не видела мальчиков с крестиками. Наверное на тканевых шнурках надо, врядли Иисус бы одобрил золото и все такое.
ПешитеБесАшипок• 22 июля 2020
Ответ дляФедорино Горе
Якщо людина віруюча, то немає значення з якого матеріалу хрестик (можна і золото), треба, щоб був освячений. В католиків і православних хрестик трохи відрізняється. Шнурочок чи ланцюжок будь-який. Можна купити хрестик в церкві, там вони вже освячені, а можна в магазині і попросити освятити в церкві.
Мочалкин блюз• 22 июля 2020
Ответ дляФедорино Горе
Ему вообще вера важна а не бусы на шее