Что-то не спится• 23 июля 2020
Який автомобіль обрати Шкода чи Нісан?
Другий автомобіль в сім’ю ! Для мене, вибираю між Нісан піксо, та Шкода фабія.
Бюджет обмежений зараз є 4 тис у.є. За 2 місяці ще буде тисяча. Шкода і Нісан майже однаково коштують шкода на 500-900у.е дорожче. 2010-2011р
Что-то не спится
• 23 июля 2020
Ответ дляЁшки_Матрёшки
У нас Ниссан ноут.
Вы только по внешнему виду салона судите? Я вашу модель не знаю, но уверена, у Ниссана нет науна).
Наша машина - это датчик с сюрпризом, она в ходе эксплуатации раскрывается так, что и не снилось. Багажник маленький, а можно уймищу перевезти. Салон кадется тесным, а сзади ноги в спинки не упираются. А еще шустрый, маневренный, при двигателе 1.4 преемистый, рвёт на светофорах если надо, с лёгкостью запаркуетесь где надо...
Муж теперь хочет только Ниссаны)
Note дуже класна і зовні там дуже великий багажник! Мені вона подобається, але як на мене одну то вона завелика.
Что-то не спится
• 23 июля 2020
Ответ дляИзЮмрудная
Фабія буде дешевша в обслуговуванні, чим нісан, тим паче, що модель взагалі не популярна і буде тяжко шукати запчастини. Але у фабії бувають свої болячки, які потім потребують постійного ремонту. Тойота айгоу дуже цікавий варіант, ми його теж розглядали, але взяли Яріс.
Яріс як в обслуговуванні і взагалі?
Что-то не спится
• 23 июля 2020
Потрібно було робити голосування, а то я ще більше заплуталась.
ИзЮмрудная• 23 июля 2020
Яріс побудований на зовсім іншій платформі, чим айгоу. Він набагато комфортніший, витрати пального близько 5л на 100 км. Запчастин достатньо, двигун надійний, головне перевірити авто перед купівлею, ідеально, якщо на офіційному сервісі тойота.
Что-то не спится
• 23 июля 2020
Ответ дляпарИла я парИла
а яка ціна Шкоди яку хочете?
Різні від 5тисяч, є 5500..є дешевші, дорожчі. Середня ціна 10-11 рік 5 тисяч
Что-то не спится
• 23 июля 2020
Ответ дляИзЮмрудная
Яріс і коштує дорожче.
парИла я парИла• 23 июля 2020
Ответ дляЧто-то не спится
аж не віриться що так, чоловій думає, що не менше 8-9 тисяч. Так мріємо про нормальну машину, у нас 99-ка, але збирати гроші не вміємо(Чоловік хоче (мріє) Шкоду
Братья Капли• 23 июля 2020
Ответ дляРедисочка
У меня лет 10 назад был Форд фиеста. Вот никому бы не рекомендовала эту машину. Разве что только по городу. На трассе она вообще не тянет
чтобы в гору кого-то обогнать надо было кондер выключать. Ну совсем слабенькая. У родственника Форд фокус, муж как-то на нем проехался и сказал, что он не далеко от фиесты ушёл
Так ето на от марки зависит ,а от двигателя
купите Ford Fiesta RS и будете вылетать под любую горку ...а то что вы хотите из бюджетного ведерка еще и в горку
Братья Капли• 23 июля 2020
Ответ дляКраля-Галя
Смотря какой сборки. Разумеется, японский ниссан лучше, чем шкода, собранная на закарпатье.
Если сравнивать оба варианта из салона
так нисаны французы собирают,уже давно нисцан выкупили так как нисан банкротом стал
Что-то не спится
• 23 июля 2020
Ответ дляпарИла я парИла
А оголошення ви не дивитесь?
Скажу так головне задати ціль!
Братья Капли• 23 июля 2020
Ответ дляЧто-то не спится
А оголошення ви не дивитесь?
Скажу так головне задати ціль!
Берите фабию и будет вам счастье
Что-то не спится
• 23 июля 2020
Ответ дляБратья Капли
Берите фабию и будет вам счастье
Вже дивлюсь на Шевроле спарк, такий гарний
Лукава_Кiшка• 23 июля 2020
Ответ дляЧто-то не спится
Ведро, берите фабию
Нам на работе спарки выдавали, я ездила. Ведро.
ИзЮмрудная• 23 июля 2020
Ответ дляЧто-то не спится
Яріс і коштує дорожче.
Це так. Ми спочатку брали матіз на 1 рік, а потім його поміняли на яріс.
Что-то не спится
• 23 июля 2020
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ведро, берите фабию
Спарк викреслюю.
Чебуратор• 23 июля 2020
Я за Фабію) , але подобається Тойота Яріс, Нісан Мікро подивіться-цікава машинка. Фольцваген Гольф /Поло
ИзЮмрудная• 23 июля 2020
Ответ дляНа перекуре
Ми мікру теж дивились, навіть поряд не стоїть з ярісом. Дуже поганенький салон, а обслуговування може бути навіть дорожче за тойоту.
Интеллектуальные оладьи• 23 июля 2020
Ответ дляЧто-то не спится
Яріс як в обслуговуванні і взагалі?
Все ок.
Трошки жорсткіша фабії.
По обслуговуванні як фабія.
Трошки жорсткіша фабії.
По обслуговуванні як фабія.
Опля Картопля• 23 июля 2020
Перш за все дивився би що б був кондиціонер, бо таке пекло влітку що немає порятунку в машині, нагріваєтся до 50 градусів і вище на сонці..((( ще зручно електросклопіднімачі. А далі вже що б буда максимально свіжа наскільки можливо та у гарному стані (перевіряєтся на фірміному сто бренду машини називаєтся передпродажна діагностика там вам скажут стан машини та скільки буде коштувати ремонт, на звичайне сто не женіть, тільки на фірми обраної машини, потім ремонтувати вже на любому сто зможете де дешевше).
Опля Картопля• 23 июля 2020
Я б напевно шкоду фабія дивився, бо ніссан піксо меньша, там вже злаєтся Б класс, а фабія С класс, у любому випадку ніссан буде тісний, багажник менший, у шкоду хоч можна шось перевезти з техніки кухоної чи інше вмістити, у нісан цей пару пакетів з магазину і все..
Опля Картопля• 23 июля 2020
По якості зараз усі авто +\- однакові, усі погано робити стали, раніше ще дійсно одні марки були надійні інші гірше, а зараз усе однаково погане зроблене що б люди як скоріше міняли на нове або ремонтували.
Опля Картопля• 23 июля 2020
Як писав кондиціонер що б був і робочій головне! Ще зручність крісел та посадки і краса салону, далі женете перевірити на сто на передпродажну діагностику і вам озвучують результат та потенційну ціну на ремонт, якщо вам підходить то купляєте, як ні то прощаваєтесь з продавцем одразу і шукаєете щось ціліше.
Сусановна• 23 июля 2020
Я мечтаю о Volkswagen golf, даже на другие смотреть не хочется. У нас в семье только volkswagen.
Что-то не спится
• 23 июля 2020
Ответ дляОпля Картопля
Що таке перепродажна діагностика? Скільки коштує?
Что-то не спится
• 23 июля 2020
Ответ дляСусановна
У начальника фабиа, как-то не очень. Коробушка, салон не просторный.
Ну мені вистачить, хотілось би Крузак, але немає за 5 тисяч