Самоучка• 01 августа 2020
Декоративная шпаклёвка
Доброго дня! Дівчата, напишіть ваші відгуки про декоративну штукатурку. В кого така є на стінах?
Як вона вам?
Плануємо в коридорі та вітальні робити таку штукатурку і не можу обрати вид нанесення, їх багато. Цікаво як виглядає в інтер´єрі.
Дуже буду вдячна за фото.
Як вона вам?
Дуже буду вдячна за фото.
Самоучка
• 01 августа 2020
Ответ дляtibioka
Найдите мастера в своем городе. Он вам расскажет, покажет, объяснит, чем отличаются покрытия. Это специализация моего супруга. Знаю о чем говорю
Так і є але хочеться побачити саме як вона виглядає в інтер´єрі. В інтернеті мало фото саме квартир
Просто Филя• 01 августа 2020
Ответ дляСамоучка
На фото хуже выглядит чем в живую. У меня в коридоре такое
Самоучка
• 01 августа 2020
Ответ дляПросто Филя
Дякую!