vihola• 02 августа 2020

Хто працював в готелях, чи покоївками, це правда що

Постільну білизну не завжди міняють?
Іноді винаймаю апартаменти, буває вночі поселяєшся, ключі в скриньці по коду, на зв’язку нікого нема, а білизна не свіжа.
От кілька днів тому в квартирі в шафі було багато білизни, якоби чистої. Несвіжа лежала поряд зі свіжою. Скинула їм не свіжу у пралку. Треба було ще намочити, аби знову не витягли.
Мама Карло• 02 августа 2020
Ответ для vihola
Мені здається, ви тут забалакились з правилами свого готелю, зганьбились, а злість на мене зганяте)
Ви так в житті спілкуєтесь - забакланили?
В мене немає злості, я сама помилилась і була відповідна реакція, сама все пояснила і нормальні люди зрозуміли, але вас далі щось коробить по Фрейду

Мадам Подлинник• 02 августа 2020
Ответ для vihola
Шо? Які приколики?)
Тема була де людина показала своє волосся , а ви візжали всю тему що то не вона і приколка не така, купу ссилок просили і ткд!
І продавалка з цим форумом іде відвідування в тандемі!
Кремлеботи як раз в мають купа клонів! Так що ідіть займайтесь краще дітьми, а то за роботою світу білого не бачите!
автор vihola • 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Написанл забалакались, а ви прочитали забакланиили, очевидно більш вживане слово в вашому лексиконі)
Мадам Подлинник• 02 августа 2020
Політейка,пишу в останнє вибирайте пристойні готелі, ідіть торговим в Тедіс чи може персиком пиво виставляти!там за рік заробите може, да й не будете складати тупих тем про дешеві готелі! І купіть тел Нокіа 3310 він не прослуховується
автор vihola • 02 августа 2020
Ответ дляМадам Подлинник
Яка людина?
Брехлива, матюклива прокльонщиця Аліна/Аліса і ше якесь там імя?
Якій від 20 до 60 років залежно від настрою?)
Це ваша подружка по духу?
Навіть сумнівів не виникає)

Якраз мають клонів, згодна)
Куди мені йти я сама вирішу. Порохоботи мені не дороговказ
автор vihola • 02 августа 2020
Ответ дляМадам Подлинник
Це вже востаннє?
Нарешті)
Дякую, дякую
маминаБубочка• 02 августа 2020
Дівчата, ридаю
маминаБубочка• 02 августа 2020
Ответ дляМадам Подлинник
Там ще від чіпів людину потрібно рятувати
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2632751
Байден прийде, чіпа вмонтує))
ВундерКИНГ• 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
В мене постіль дорожча за постіль з ікеї це по перше, по друге я вам написала що буває, по третє, ви навіть уявити не можете що роблять люди дуже часто з постіллю,навіть анальний секс дуже часто густо не проходить безслідно після чого здавши квартиру за 700 грн ти викидаєш комплект за 1500, так що не судіть
Скажiть будь ласка, а хiба гостi не мають оплачувати зiпсоване майно? Ось як наприклад постiль що треба викинути?

Куратор дебошей• 03 августа 2020
Ответ дляМама Карло
До чого тут щкірне захворювання і чого він його має підхопити?
до того, що хтось із попередніх користувачів їх може мати і заразити.
Карапулька• 16 августа 2020
Ответ дляПМСница
А мне интересно, используют ли горничные косметику гостей и чистят ли зубными щетками унитаз
Унитаз не, а вот засохшие сопли в раковине да!если, что я горничная
Амели на мели• 17 августа 2020
Ответ дляКарапулька
Сложная работа.
Если не секрет, сколько времени выделяют на уборку номера?
Карапулька• 17 августа 2020
Ответ дляАмели на мели
Сложная работа.
Я в Польше, смотря в какой отель попадете, в пятерку не советую, на номер дают 20-30 мин, но номер убирают два три человека
автор vihola • 17 августа 2020
Ответ дляКарапулька
І Ви так робите?
Якщо що, залишаю на чай, просто цікаво, це гріє? Легше стає? Ну бо ж людина не дізнається всеодно про помсту і наступного разу чаєвих не залише.
Карапулька• 17 августа 2020
В е так делают, кто оставляет сопли, это такое неуважение к персоналу, а что нам остаётся делать если сопли засохли, времени их отдирать нет,вот зубная щётка в помощь 🙄, у нормальных гостей и сервис хороший, а те кто оставляет чаевые,вообще стараемся убрать на совесть))