vihola• 02 августа 2020

Хто працював в готелях, чи покоївками, це правда що

Постільну білизну не завжди міняють?
Іноді винаймаю апартаменти, буває вночі поселяєшся, ключі в скриньці по коду, на зв’язку нікого нема, а білизна не свіжа.
От кілька днів тому в квартирі в шафі було багато білизни, якоби чистої. Несвіжа лежала поряд зі свіжою. Скинула їм не свіжу у пралку. Треба було ще намочити, аби знову не витягли.
автор vihola • 02 августа 2020
Ответ дляНа иголках
Можливо не поміняти или не можливо не поміняти?
Та вже розібрались, читайте нижче.
Можливо поміняти, а можливо не поміняти.
Все залежить від рівня)
Тільки в п’ятизіркових міняють)

Всех в сад• 02 августа 2020
Ответ дляБанка с бутылками
’По- друге ціна і якість білизни часто залежить від ціни номеру чи апартаментів і інколи може видатись не свіжа,’ - а как это понимать, по-вашему?
Видатись = показаться
Выступаю Я.• 02 августа 2020
Я работала админом в недорогом отеле. Платили мизер, но требования были ого-го, хозяин в каждую щель лез. Не поменять бельё горничные не могли, я бы заметила при проверке. А не заметила бы - по кол-ву постиранного белья увидела бы. С этим было очень строго, стиранное должно совпадать с убранными номерами. Соблюдались все санитарные нормы, всегда, без исключения.

А после угораздило меня пойти на стажировку в более дорогой отель с хорошей ЗП. Я как увидела полотенца в волосах, черкаши в унитазе, явно несвежие наволочки в номере люкс и десяток гоняющих чаи горничных 60-65 лет - сбежала оттуда моментально. В этом клоповнике я ничего не смогла бы изменить.
К сожалению, у нас в Украине абсолютно всё зависит от непосредственного владельца апартаментов. И каждый раз заезд в новые - это лотерея, увы.
Всех в сад• 02 августа 2020
Ответ дляязззззь!!!
Поганенький словничик у Вас....
Ага
Мама Карло• 02 августа 2020
Ответ дляДюймовочка
А за испорченное белье штрафы не берёте?
Часто буває що його вже зняли і помітили тільки в пральні- люди виїхали
Мама Карло• 02 августа 2020
Ответ для vihola
Не багата, але задоволена собою і життям
Я спеціально зайшла і почитала ваші теми і те як ви самостверджуєтесь за разунок інших, задоволенні люди так не живуть як ви.
Всех в сад• 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Вот это вы правильно заметили!
ПМСница• 02 августа 2020
Ответ дляТочный_сантиметр
а кто то чистит зубы чужой щеткой?
Говорят что щетки надо прятать от горничных, что они чистят если не находят чаевые
Матрёна• 02 августа 2020
Ніби тема йла нормально, аж раптом автор прирівняла себе з зеленьским і їй всюди почали ввижатися заговори від порошенка . Це ж яку корону на голові треба мати, щоб думати, що її десь обговорюють . У автора явно манія переслідування і манія величія

Куплю орехи• 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Боже, це жах....... це ж треба так високомірно ставитись до людей?
Прочитала тему, це жесть як ви описуєте себе
с чего вы взяли что это ее тема?
где она в профиле у нее?!
маминаБубочка• 02 августа 2020
Ответ дляКуплю орехи
с чего вы взяли что это ее тема?
где она в профиле у нее?!
Вона потім відкрилась, погортайте відповіді))
Куплю орехи• 02 августа 2020
Ответ дляБибер-анонимер
сорри..увидела
маминаБубочка• 02 августа 2020
Ответ дляМатрёна
І ще з вареником у всі теми приходить)) і всім тикає ним)) може людина в дитинстві вареників не їла, тепер надолужує)
автор vihola • 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Ок, не живуть, то не живуть)
автор vihola • 02 августа 2020
Ответ дляМатрёна
Аякже, нормально)
Порохоботів тіпає навіть від теми про паличку Гаррі Поттера)
автор vihola • 02 августа 2020
Ответ дляКуплю орехи
с чего вы взяли что это ее тема?
где она в профиле у нее?!
Це моя тема)
Запитала чому дехто свої таланти та здібності просирає, носяться з нею як з писаною торбою по всьому кідстаффу.
Крамолу знайшли
автор vihola • 02 августа 2020
Ответ дляБибер-анонимер
Ваші однодумці самі скаржаться у кожній темі, що при Зеленському їм нічого їсти.
Мабуть так в методичці прописано
маминаБубочка• 02 августа 2020
Ответ для vihola
Мабуть так в методичці прописано
ні від кого ще тут не чула про вареник, крім вас, ви мені тепер тільки з вареником асоціюєтесь, як тільки бачу вашу аватарку, зразу згадую про вареники)
Мама Карло• 02 августа 2020
Ответ для vihola
Мабуть так в методичці прописано
Мені здається у вас якесь розстройство чи внутрішні проблеми, ну не може нормальна людина так високомірно всім хамити🤷‍♀️

автор vihola • 02 августа 2020
Ответ дляБибер-анонимер
Чудова асоціація, може будете менше нити, що голодаєте.
маминаБубочка• 02 августа 2020
Ответ для vihola
чудова, Ірка - пів вареника)
автор vihola • 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Мені здається, ви тут забалакились з правилами свого готелю, зганьбились, а злість на мене зганяте)
Смыкалка• 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
який, наприклад, брєд я написала?
Ото вас взяло .
Мамадарахая
Мадам Подлинник• 02 августа 2020
Ответ для vihola
Мабуть так в методичці прописано
Політейка , так якраз при пороху вийшла байка, що люди можуть купити пів вареника! Не путайте
Мадам Подлинник• 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Нормальна людина не буде скринити теми, носитися з силками.
Всім кругом щось доказувати!
автор vihola • 02 августа 2020
Ответ дляМадам Подлинник
Всім кругом щось доказувати!
А які посилання вам не сподобались?
Можливо ці?
Це ваші перли?)))
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-56546935

https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-38719896
Мадам Подлинник• 02 августа 2020
Ответ для vihola
А які посилання вам не сподобались?
Можливо ці?
Це ваші перли?)))

Ви поганий детектив! Цей учасник не заходив з 28.07
Просто в любій темі ви тикаєте ссилками
Мадам Подлинник• 02 августа 2020
А до чого тут ці ссилки взагалі не бачу логіки!
Я пам’ятаю вас по темі приколики, де домагалися нізащо до людини і доказували, що то не вона, там весь форум був в афіге
автор vihola • 02 августа 2020
Ответ дляМадам Подлинник
Просто в любій темі ви тикаєте ссилками
взагалі не детектив)
Тут детективи порохоботи.
А совєтчицю вже відділили від продавалки, тому дату візитів не варто звіряти там.
Тим більше що політичні тролі мають по кілька клонів.
То що саме вас зачепило, які скрини і посилання?)
автор vihola • 02 августа 2020
Ответ дляМадам Подлинник
Шо? Які приколики?)