02 августа 2020

Хто працював в готелях, чи покоївками, це правда що

Постільну білизну не завжди міняють?
Іноді винаймаю апартаменти, буває вночі поселяєшся, ключі в скриньці по коду, на зв’язку нікого нема, а білизна не свіжа.
От кілька днів тому в квартирі в шафі було багато білизни, якоби чистої. Несвіжа лежала поряд зі свіжою. Скинула їм не свіжу у пралку. Треба було ще намочити, аби знову не витягли.
показать весь текст
автор vihola 02 августа 2020
Якось зупинялись в Румунії на одну ніч.
Новий будинок з килимами, кришталевими люстрами, велюровими кріслами в фойє і на поверхах, з дзеркальним ліфтом. Сама квартира теж класна. Все чисте, нове. А білизна та рушники з секонду. З якимись оленями з 90-их.
Мадам Подлинник 02 августа 2020
Політейка, знімай не генделики, а пристойні заклади! Тоді таких проблем не буде, я об»ї злила пів світу - ніколи таких проблем не було.
Банка с бутылками 02 августа 2020
Ответ дляНе жена
Вчіть українську)) Здається, видається = кажется (рус).
сами учите
ВИДАВАТИ(СЯ)

Перевод:

дієсл. недокон. виду (що робити?)
Дієприслівникова форма: видававши, видаючи

выдавать
Деепричастная форма: выдавая

¤ видавати на руки -- выдавать на руки

дієсл. недокон. виду (що робити?)
Дієприслівникова форма: видававши, видаючи

1. випускати в свiт друкованi твори2. офiцiйно оголошувати (про накази, розпорядження та iн)издавать
Деепричастная форма: издавая

https://classes.ru/all-ukrainian/dictionary-ukrain...

И это единственное значение
автор vihola 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
В мене постіль дорожча за постіль з ікеї це по перше, по друге я вам написала що буває, по третє, ви навіть уявити не можете що роблять люди дуже часто з постіллю,навіть анальний секс дуже часто густо не проходить безслідно після чого здавши квартиру за 700 грн ти викидаєш комплект за 1500, так що не судіть
То ви про себе писали, що ціна та якість білизни залежить від ціни номеру, тому іноді може видаватись несвіжою, чи про кого?
Банка с бутылками 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Боже, або прочитайте всі мої відповіді, або не читайте, але залишіть мене в спокої, ок?
да я б с удовольствием, жаль, что вы не напишите название своего отеля, чтоб обходить его десятой дорогой
Не жена 02 августа 2020
Ответ дляБанка с бутылками
сами учите
ВИДАВАТИ(СЯ)

Перевод:

дієсл. недокон. виду (що робити?)
Дієприслівникова форма: видававши, видаючи

выдавать
Деепричастная форма: выдавая

¤ видавати на руки -- выдавать на руки

дієсл. недокон. виду (що робити?)
Дієприслівникова форма: видававши, видаючи

1. випускати в свiт друкованi твори2. офiцiйно оголошувати (про накази, розпорядження та iн)издавать
Деепричастная форма: издавая

https://classes.ru/all-ukrainian/dictionary-ukrain...

И это единственное значение
. ЗДАВА́ТИСЯ (справляти якесь враження, мати в чиїйсь уяві той чи інший образ), БА́ЧИТИСЯ, ВБАЧА́ТИСЯ[УБАЧА́ТИСЯ], ВИДАВА́ТИСЯ, УВИЖА́ТИСЯ[ВВИЖА́ТИСЯ], ПОКА́ЗУВАТИСЯ, УВАЖА́ТИСЯ[ВВАЖА́ТИСЯ]рідко. - Док.: зда́тися, ви́датися, показа́тися, пома́ритися, пови́дітися. Цей плечистий майор з сірими розумними очима здавався їм всемогутнім заступником, який все може, досить тільки звернутись до нього (О. Гончар); Земля бачилась їм на всіх румбах від Сяну до Владивостока, від Мурманська до Балаклави (В. Кучер); Правдиво ж, мабуть, кажуть, що якими б рідними не вбачались свекор та свекруха, а нарешті невістка їм все-таки чужа... (М. Кропивницький);

Університет видавався мені за казковий світ, у якому вчаться незвичайні люди (П. Панч);

Грому і блискавки він боїться, а веселку любить, вона йому ввижається дівчиною, яка вбрала свій вінок різнобарвними стрічками (М. Стельмах); Високий, тонкий станом, він показався Онисі через шибки ще кращим (І. Нечуй-Левицький); Мені повиділося в тій хвилі, що якийсь дивний.. усміх заграв на лиці хлопця (І. Франко).
язззззь!!! 02 августа 2020
Ответ дляБанка с бутылками
сами учите
ВИДАВАТИ(СЯ)

Перевод:

дієсл. недокон. виду (що робити?)
Дієприслівникова форма: видававши, видаючи

выдавать
Деепричастная форма: выдавая

¤ видавати на руки -- выдавать на руки

дієсл. недокон. виду (що робити?)
Дієприслівникова форма: видававши, видаючи

1. випускати в свiт друкованi твори2. офiцiйно оголошувати (про накази, розпорядження та iн)издавать
Деепричастная форма: издавая

https://classes.ru/all-ukrainian/dictionary-ukrain...

И это единственное значение
Поганенький словничик у Вас....
автор vihola 02 августа 2020
Ответ дляМадам Подлинник
Політейка, знімай не генделики, а пристойні заклади! Тоді таких проблем не буде, я об»ї злила пів світу - ніколи таких проблем не було.
Удалено администрацией...
Мама Карло 02 августа 2020
Ответ дляБанка с бутылками
да я б с удовольствием, жаль, что вы не напишите название своего отеля, чтоб обходить его десятой дорогой
Напишите свой номер телефона, внесу его в чс отелей т аппартаментов Украины чтоб все вас обходили 10 дорогой
Банка с бутылками 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Напишите свой номер телефона, внесу его в чс отелей т аппартаментов Украины чтоб все вас обходили 10 дорогой
Удалено администрацией...
СтелькаОТединицы 02 августа 2020
Сегодня была с ребенком в Макдаке. Господиня залу, или как они называются. Ходила по залу протирала столики. Сижу на нее смотрю, но она не заметила этого....
Она подходит к мусорнику ( вот эти ящики квадратные, куда мусор сбрасывается) , открывает этот ящик, вытирает этой тряпкой его внутри, потом идёт и этой же !!!! тряпкой вытирает дальше столики!!!!
У меня гамбургер из рук выпал от ох....ния
Сорока-ворона 02 августа 2020
Я працювала адміністратором в готелі. Постіль мінялася завжди. Але сама якість білизні погана, багато вже такої , що треба на тряпки пускати. Неодноразово говорила власникам про це. Їм байдуже, головне бабло.
Банка с бутылками 02 августа 2020
Ответ дляязззззь!!!
Поганенький словничик у Вас....
зато белье свежее
Мама Карло 02 августа 2020
Ответ для vihola
Якось зупинялись в Румунії на одну ніч.
Новий будинок з килимами, кришталевими люстрами, велюровими кріслами в фойє і на поверхах, з дзеркальним ліфтом. Сама квартира теж класна. Все чисте, нове. А білизна та рушники з секонду. З якимись оленями з 90-их.
Якось так дивно, куди не ткнись все недотягує до вашого рівня, чому з таки досвідом ви не знімаєте люкси в 5 зіркових готелях з цілодобовим консьєрж сервісом?
Я так розумію що тему ви створили заради тролю і сра..а, так як доросла людина не може не розуміти, що є випадки коли таки не міняють постіль, як вам тут написали.
автор vihola 02 августа 2020
Ответ дляСтелькаОТединицы
Сегодня была с ребенком в Макдаке. Господиня залу, или как они называются. Ходила по залу протирала столики. Сижу на нее смотрю, но она не заметила этого....
Она подходит к мусорнику ( вот эти ящики квадратные, куда мусор сбрасывается) , открывает этот ящик, вытирает этой тряпкой его внутри, потом идёт и этой же !!!! тряпкой вытирает дальше столики!!!!
У меня гамбургер из рук выпал от ох....ния
Ми йдемо з упаковкою вологих серветок і протираємо столик. А загалом, краще про це все не думати, бо можна чьокнутись.
ПоэтеСССа 02 августа 2020
Работала горничной. Сдавали по счету белье кастельянше. И получала чистое. Белье было номерное (штрих-коды на каждую деталь белья).
По каждому номеру ежедневный перечень работ.
Учёт работы горничной шёл в том числе от количества заменённого белья.
То есть: если у меня по распорядку в данном номере полная замена белья, а я вижу, что тремя полотенцами из пяти вообще не пользовались - мне все равно выгоднее все сбросить в корзину. И сдать как грязные. И получить с этого свою копейку.

Но все это, конечно, зависит от уровня отеля.
СтелькаОТединицы 02 августа 2020
По теме автора.
Автор, открою секрет. У меня знакомая - старшая горничная в одном из ресторанно - отельных комплексах под Киевом.
Рассказывала лично. Белье они меняют не всегда , если оно ’ более менее свежее’ на вид.
Отак(
Мадам Подлинник 02 августа 2020
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
А до чого тут АТО? Не потрібно кругом ліпити політику і війну! Я розумію кремлеботу, так вигідно! Але моя порада в силі! Пристойні готелі постіль міняють! А якщо знімати генделики, то їздять зі своєю!
автор vihola 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Якось так дивно, куди не ткнись все недотягує до вашого рівня, чому з таки досвідом ви не знімаєте люкси в 5 зіркових готелях з цілодобовим консьєрж сервісом?
Я так розумію що тему ви створили заради тролю і сра..а, так як доросла людина не може не розуміти, що є випадки коли таки не міняють постіль, як вам тут написали.
Не зрозуміла. Куди це не ткнись?
Що не дотягує, до якого рівня?
Тільки в люкс апартаментах з цілодобовим сервісом міняють білизну? Дякую, що зізнались, буду знати.
СтелькаОТединицы 02 августа 2020
Ответ для vihola
Ми йдемо з упаковкою вологих серветок і протираємо столик. А загалом, краще про це все не думати, бо можна чьокнутись.
Я тоже так делаю и стараюсь не заморачиваться . Умом все это и сама понимаю.
Но сегодня увидела лично своими глазами. Жесть.
Не жена 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Якось так дивно, куди не ткнись все недотягує до вашого рівня, чому з таки досвідом ви не знімаєте люкси в 5 зіркових готелях з цілодобовим консьєрж сервісом?
Я так розумію що тему ви створили заради тролю і сра..а, так як доросла людина не може не розуміти, що є випадки коли таки не міняють постіль, як вам тут написали.
Не звертайте увагу. Пише українською, а мови не знає. Жіночої підлоги бот, смакує теми проти України))
Бабочки в моём животе 02 августа 2020
Ответ дляСмыкалка
Хай Бог милує.
Оце то готель...
я не куплюсь на этот бред! какой там власник!!! тролло
автор vihola 02 августа 2020
Ответ дляМадам Подлинник
А до чого тут АТО? Не потрібно кругом ліпити політику і війну! Я розумію кремлеботу, так вигідно! Але моя порада в силі! Пристойні готелі постіль міняють! А якщо знімати генделики, то їздять зі своєю!
Удалено администрацией...
Смыкалка 02 августа 2020
Ответ дляБабочки в моём животе
я не куплюсь на этот бред! какой там власник!!! тролло
Ми зараз через адміна відкриємо його і дізнаємося ху із ху
Так що хай не обольщається під анонімом
вареный_look 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
І ще буває коли білими рушниками змивають макіяж, витирають взуття, на білій постелі малюють нігті і потім вона з слідами червоного лаку, буває сочок витирають рушниками, какулічки ріднулічки
Ну, это свинство уже.
Бабочки в моём животе 02 августа 2020
Ответ дляБанка с бутылками
Удалено администрацией...
ото дискусія пішла! як треба)))))
Фима Собак 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Я таке десь написала, чи ви по добрій традиції цього сайту вирішили перекрутити мої слова і накинутись на мене?
Вы не отделили ’не’ пробелом просто
Перечитайте свое первое сообщение ))
Постильне можно не миняти )))
Мадам Подлинник 02 августа 2020
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Вліпила перша ти про АТО і волонтерів. У нас є люди які можуть заробити гроші і побачити світ і працювати з любої точки світу, але якщо це не вкладається в ваш світогляд, ваше діло.
Фима Собак 02 августа 2020
Ответ дляРедисочка
Перечитайте ещё раз,что вы написали. Возможно, имели в виду обратное,а написали ’постільне можливо не поміняти.’
Человек имел ввиду постиль не можливо не поминяти ))))
Мама Карло 02 августа 2020
Ответ дляСмыкалка
Ми зараз через адміна відкриємо його і дізнаємося ху із ху
Так що хай не обольщається під анонімом
Це так страшно і смішно