02 августа 2020

Хто працював в готелях, чи покоївками, це правда що

Постільну білизну не завжди міняють?
Іноді винаймаю апартаменти, буває вночі поселяєшся, ключі в скриньці по коду, на зв’язку нікого нема, а білизна не свіжа.
От кілька днів тому в квартирі в шафі було багато білизни, якоби чистої. Несвіжа лежала поряд зі свіжою. Скинула їм не свіжу у пралку. Треба було ще намочити, аби знову не витягли.
показать весь текст
Редисочка 02 августа 2020
Ответ дляФима Собак
Человек имел ввиду постиль не можливо не поминяти ))))
Спасибо,кэп. Я об этом и написала)
Смыкалка 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Це так страшно і смішно
Просто я не понимаю людей, которые позволяют себе писать под анонимом всякий бред. Пусть его откроют и это будет наука всем остальным.
Это беспредел.
ЛижТолько 02 августа 2020
автор, колись на зорі трудовоі кар´єри я працювала в готелі покоївкою, після гостей ЗАВЖДИ заміняли комплект білизни і рушників. Але бували випадки, що гості не користувалися постіллю, тобто винаймали номер на пару годин, щоб помитися, перевдягнутися.
Мама Карло 02 августа 2020
Ответ дляСмыкалка
Просто я не понимаю людей, которые позволяют себе писать под анонимом всякий бред. Пусть его откроют и это будет наука всем остальным.
Это беспредел.
який, наприклад, брєд я написала?
Точный_сантиметр 02 августа 2020
Ответ дляПМСница
А мне интересно, используют ли горничные косметику гостей и чистят ли зубными щетками унитаз
а кто то чистит зубы чужой щеткой?
автор vihola 02 августа 2020
Ответ дляМадам Подлинник
Вліпила перша ти про АТО і волонтерів. У нас є люди які можуть заробити гроші і побачити світ і працювати з любої точки світу, але якщо це не вкладається в ваш світогляд, ваше діло.
В мій світогляд вкладається, що кожен анонім може хоч на хвилинку відчути себе ким завгодно. І його звіздьож потрібно ділити на 48)

А чому ви першою звернулись на «ти»?
Це нові правила етикету?
Чи досягли вже такого рівня в своєму віртуальному світі, що правила вам не писані?)
язззззь!!! 02 августа 2020
Ответ дляБанка с бутылками
зато белье свежее
Так ніби про Вашу білизну тут і не запитували
Khmelnichanka 02 августа 2020
Люди, там где комментвтор написала, що постель ’ може видатись несвіжою’ , - скорее всего имелось ввиду не то, что постель выдается не свежей, а то, что она может ПОКАЗАТЬСЯ несвежей, ( ’ видатись ’ - ’ показаться’). )))))). И да, иногда так может показаться. Или когда само белье не сильно качественное и дажк после тирки выгляжит уставшим. Или когда стирают средствами без запаха, а гость привык к ароматному постельному ))))).
автор vihola 02 августа 2020
Ответ дляПоэтеСССа
Работала горничной. Сдавали по счету белье кастельянше. И получала чистое. Белье было номерное (штрих-коды на каждую деталь белья).
По каждому номеру ежедневный перечень работ.
Учёт работы горничной шёл в том числе от количества заменённого белья.
То есть: если у меня по распорядку в данном номере полная замена белья, а я вижу, что тремя полотенцами из пяти вообще не пользовались - мне все равно выгоднее все сбросить в корзину. И сдать как грязные. И получить с этого свою копейку.

Но все это, конечно, зависит от уровня отеля.
Зараз в такому готелі відпочиваємо.
Все міняють щодня і рушники не скинуті на підлогу. Постіль білосніжна, хрустка.
Мама Карло 02 августа 2020
Ответ для vihola
В мій світогляд вкладається, що кожен анонім може хоч на хвилинку відчути себе ким завгодно. І його звіздьож потрібно ділити на 48)

А чому ви першою звернулись на «ти»?
Це нові правила етикету?
Чи досягли вже такого рівня в своєму віртуальному світі, що правила вам не писані?)
Судячи по вашим темам, це ви сидите і уявляєте себе ким завгодно і тролите зранку до ночі не маючи, видно, до чого вчіпитись, знайдіть сайт без анонімів і самостверджуйтесь там
КинДза 02 августа 2020
Ответ для vihola
Ми йдемо з упаковкою вологих серветок і протираємо столик. А загалом, краще про це все не думати, бо можна чьокнутись.
Одна знайома, яка працювала в кафе( якась наливайка ), то як сказала що миють одноразові стакани , то мене мало не вирвало. А Ви про якийсь брудний стіл
маминаБубочка 02 августа 2020
Так скажіть всі претензії, які ви пишете тут тому, хто здав вам апартаменти, чи скандалити кишка тонка? І тільки тут така геройка? А на ділі скромно склала постіль, скинула у пралку тільки от біда намочити забула))
Мама Карло 02 августа 2020
Ответ дляKhmelnichanka
Люди, там где комментвтор написала, що постель ’ може видатись несвіжою’ , - скорее всего имелось ввиду не то, что постель выдается не свежей, а то, что она может ПОКАЗАТЬСЯ несвежей, ( ’ видатись ’ - ’ показаться’). )))))). И да, иногда так может показаться. Или когда само белье не сильно качественное и дажк после тирки выгляжит уставшим. Или когда стирают средствами без запаха, а гость привык к ароматному постельному ))))).
Боже, дякую вам, я навіть подумати не могла що слово «видатись» хтось сприйме як те що я видаю не свіжу постіль, звичайно що так як ви написали
Шкала Радости 02 августа 2020
Коли ми їдемо кудись вперше, кидаємо в машину комплект своєї білизни: колись нахапалися вошей у наче пристойному на перший погляд місці. Було епічно вичісувати їх з дворічної дитини з густим кучерявим волоссям.
Найцікавіше, власниця готелю заставляла залишати взуття під порогом, їсти в номері забороняла, максимум можна було дати малій печиво або йогурт на балконі, причому ні доступу до кухні, ні харчування там не було, найближче кафе біля підніжжя гори, а сам готель на вершині, ще й не кожна машина туди могла заїхати.
маминаБубочка 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Судячи по вашим темам, це ви сидите і уявляєте себе ким завгодно і тролите зранку до ночі не маючи, видно, до чого вчіпитись, знайдіть сайт без анонімів і самостверджуйтесь там
Так і є, ось тема автора, розглядати волоски на чужому підборідді, а потім це обговорювати на форумі - сильно!
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2665293
Мама Карло 02 августа 2020
Ответ дляБибер-анонимер
Так скажіть всі претензії, які ви пишете тут тому, хто здав вам апартаменти, чи скандалити кишка тонка? І тільки тут така геройка? А на ділі скромно склала постіль, скинула у пралку тільки от біда намочити забула))
Споава в тому що заселяють по коду лише гостей з сайту онлайн бронювань , а там можна написати відгуки, зробити запит на компенсацію і т д, але це все потрібно довести
маминаБубочка 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Споава в тому що заселяють по коду лише гостей з сайту онлайн бронювань , а там можна написати відгуки, зробити запит на компенсацію і т д, але це все потрібно довести
Я знаю, я мала на увазі власникам апартаментів, а не, наприклад, букінгу) вважаю, що спочатку потрібно говорити претензії напряму, якщо не виходить домовитися, то аж тоді писати кляузи)
автор vihola 02 августа 2020
Ответ дляБибер-анонимер
Так і є, ось тема автора, розглядати волоски на чужому підборідді, а потім це обговорювати на форумі - сильно!
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2665293
Удалено администрацией...
Мама Карло 02 августа 2020
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
А вам не ВИДАЄТЬСЯ що ви переходите всі межі, чи у вас там в голові запаморочилось від хрускоту постелі і білизни рушників?
Скарга на вас
маминаБубочка 02 августа 2020
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Слухайте, я так розумію, що ваш фетиш - вареник, бо всюди з ним носитеся, а якщо почитати асоціації дядька Фрейда, то це якби на щось натякає......
автор vihola 02 августа 2020
Ответ дляБибер-анонимер
Слухайте, я так розумію, що ваш фетиш - вареник, бо всюди з ним носитеся, а якщо почитати асоціації дядька Фрейда, то це якби на щось натякає......
Це пряма цитата на порохоботів, які прибідняються. Вони під анонімами в одних темах пів світу об’їздили, видають чужі лухарі фото за свої. А в інших темах нарікають, що нічого їсти. Добре що є аноніми. Фантастична функція перевтілення)
Мадам Подлинник 02 августа 2020
Ответ дляБибер-анонимер
Так і є, ось тема автора, розглядати волоски на чужому підборідді, а потім це обговорювати на форумі - сильно!
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2665293
В фантазіях політейка успішна, бо так дупи за кордоном миє.
По фото будинку і дітей сама звичайна, ремонт а-ля дешево і діти не в холістер одягнуті, а Зара з базара🤗
Мама Карло 02 августа 2020
Ответ дляБибер-анонимер
Так і є, ось тема автора, розглядати волоски на чужому підборідді, а потім це обговорювати на форумі - сильно!
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2665293
Боже, це жах....... це ж треба так високомірно ставитись до людей?
Прочитала тему, це жесть як ви описуєте себе
Мадам Подлинник 02 августа 2020
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
А при пороху ти доїдала останнього вареника?
Так погано ж жити було, зате зараз, епоха бідності скінчилась!
Мадам Подлинник 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Боже, це жах....... це ж треба так високомірно ставитись до людей?
Прочитала тему, це жесть як ви описуєте себе
То в фантазіях під анонімом! В профілі є фото кухні, ото багата і успішна, аж страшно, від «хоромів» вже б якось послідовною була!
Просто можливо успішність у всіх різне поняття!
Дюймовочка 02 августа 2020
Когда-то была на практике в отеле Днипро. Ежедневная смена постели должна быть. После выселения всегда меняли. Если чистая и не сильно помятая, просто расправляли, типа новенькая
Дюймовочка 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
І ще буває коли білими рушниками змивають макіяж, витирають взуття, на білій постелі малюють нігті і потім вона з слідами червоного лаку, буває сочок витирають рушниками, какулічки ріднулічки
А за испорченное белье штрафы не берёте?
автор vihola 02 августа 2020
Ответ дляМадам Подлинник
А при пороху ти доїдала останнього вареника?
Так погано ж жити було, зате зараз, епоха бідності скінчилась!
Удалено администрацией...
автор vihola 02 августа 2020
Ответ дляМадам Подлинник
То в фантазіях під анонімом! В профілі є фото кухні, ото багата і успішна, аж страшно, від «хоромів» вже б якось послідовною була!
Просто можливо успішність у всіх різне поняття!
Не багата, але задоволена собою і життям
На иголках 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Я власник готелю і апартаментів, тут багато є нюансів.
По- перше скажу що в мене система сама по собі вибудована таким чином що постільне можливо не поміняти.
По- друге ціна і якість білизни часто залежить від ціни номеру чи апартаментів і інколи може видатись не свіжа, по третє люди часто доказують що білизна не свіжа коли від неї не пахне порошком, ми спеціально використовуєм миючі без запаху.
Можливо не поміняти или не можливо не поміняти?