02 августа 2020

Хто працював в готелях, чи покоївками, це правда що

Постільну білизну не завжди міняють?
Іноді винаймаю апартаменти, буває вночі поселяєшся, ключі в скриньці по коду, на зв’язку нікого нема, а білизна не свіжа.
От кілька днів тому в квартирі в шафі було багато білизни, якоби чистої. Несвіжа лежала поряд зі свіжою. Скинула їм не свіжу у пралку. Треба було ще намочити, аби знову не витягли.
показать весь текст
Пропеллер на 6 персон 02 августа 2020
Ответ дляКоленная ложечка
смотря где, если живут тур группы, которые уезжают на экскурсии, то горничная легко может помыть голову вашим шампунем), а вообще все зависит от хозяев, которые могут поощрять бардак или порядок)
Сколько останавливалась в отелях, то во время уборки горничная всегда держит открытой дверь в номер. Как она в таких условиях может мыть голову?
П. С. Только один раз было подозрение, что воспользовалась мамиными духами. Мы с мамой вернулись в номер, а там чисто-убрано и очень пахнет маминым парфюмом
Мама Карло 02 августа 2020
Ответ дляЧёрти Шо
Надеюсь, ваш отель недолго просуществует.
Что за скотское отношение к людям?
Я не поавильно написала, не буває такого що постіль не поміняють, я помилилась, в мене завжди міняють тому і описала по якій системі
Мама Карло 02 августа 2020
Ответ для vihola
Яка це система, що можливо не поміняти?
Я не правильно написала « не можливо не поміняти»
ПлюшкамиБалуюсь 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Елементарно, одна людина приходить і забирає всю постіль яку потрібно занести в пральню і розносить її з пральні по номерам і квартирам? Це його робота, робота покоївки застелити її і прибрати, сенсу в заговорі у них точно немає)))
Наверное, вы неправильно написали, хотели ’не можливо не помiняти’, а вишло ’можливо не помiняти’
Чёрти Шо 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Я не поавильно написала, не буває такого що постіль не поміняють, я помилилась, в мене завжди міняють тому і описала по якій системі
Вот вы 🌟)) как можно написать такой пост? Вы перечитайте, и поймёте, какое впечатление складывается о вашем отеле)))
Оно само купилось 02 августа 2020
Ответ дляМини-бикини
...И не забывай, что смартфоны прослуховуються.
Точно)) Вспоминала, в какой чудной теме я видела автора, а вы напомнили)
Боюсь признаться 02 августа 2020
Правда. Мама работает в хостеле, администратором. Всегда следит за чистотой, а вот сменщица под огромным вопросом.
Паравозик 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Я власник готелю і апартаментів, тут багато є нюансів.
По- перше скажу що в мене система сама по собі вибудована таким чином що постільне можливо не поміняти.
По- друге ціна і якість білизни часто залежить від ціни номеру чи апартаментів і інколи може видатись не свіжа, по третє люди часто доказують що білизна не свіжа коли від неї не пахне порошком, ми спеціально використовуєм миючі без запаху.
Вы наверное хотел написать НЕможливо?
Я надеюсь
Мама Карло 02 августа 2020
Ответ дляРедисочка
Перечитайте ещё раз,что вы написали. Возможно, имели в виду обратное,а написали ’постільне можливо не поміняти.’
Так, саме так, вже прочитала, я помилилась
Мама Карло 02 августа 2020
Ответ дляПаравозик
Вы наверное хотел написать НЕможливо?
Я надеюсь
Даааааа, блін, думаю чого всі накинулись, сорі
Паравозик 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Даааааа, блін, думаю чого всі накинулись, сорі
Та не, я сразу по общему смыслу вашего поста поняла- шось не то
Мама Карло 02 августа 2020
Ответ дляПаравозик
Та не, я сразу по общему смыслу вашего поста поняла- шось не то
Я теж думаю що по тексту ясно, але нас вже обізвали скотським готелем)))
Все будет, но потом 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Та різне буває, навіть коли все випрано буває зо залишились плями, але всеоівно постіль свіжа, буває що коли її стелять люди волосся падає і залишається на постелі, буває коли прасують на апараті то запрасують волосся , буває всяке, апартаменти і готель це ж не реанімація, просто, я точно знаю що постіль і рушники в мене змінюють завжди, я в цьому впевнена
Что-то не сходится, вот здесь вы пишите другое (система сама по собі вибудована таким чином що постільне можливо не поміняти)
Мама Карло 02 августа 2020
Ответ дляВсе будет, но потом
Что-то не сходится, вот здесь вы пишите другое (система сама по собі вибудована таким чином що постільне можливо не поміняти)
Читайте вище
Додекаэдр 02 августа 2020
Правда
Принаймі, я особисто знайома з покоівкою, яка не перестеляє постіль, якщо вона не сильно мята. Керівництву пофіг, самі засранці.
Я коли про це дізналась, довго не могла спокійно спати на зйомних квартирах чи в готелях ( на відпочинку). Було, навіть, першим ділом, приіхавши на відпочинок, першим ділом знімала та прала постіль, лише після того могла ллягти
Паравозик 02 августа 2020
Ответ дляВсе будет, но потом
Что-то не сходится, вот здесь вы пишите другое (система сама по собі вибудована таким чином що постільне можливо не поміняти)
Боже, да ошибся человек.
Уже выше объяснились
Банка с бутылками 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Я таке десь написала, чи ви по добрій традиції цього сайту вирішили перекрутити мої слова і накинутись на мене?
’По- друге ціна і якість білизни часто залежить від ціни номеру чи апартаментів і інколи може видатись не свіжа,’ - а как это понимать, по-вашему?
Мама Карло 02 августа 2020
А зе бувало на початку - за залишали чисту постіль в шафах для наступних гостей і люди які жили для чогось перекидували всі стопки, використовували чи просто м‘яли і кидали ці комплекти, покоївка приходить знаючи що там є чисті і тут сюрприз, завжди дивувало, для чого люди це роблять і чому не можна назад все акуратно скласти?
Мама Карло 02 августа 2020
Ответ дляБанка с бутылками
’По- друге ціна і якість білизни часто залежить від ціни номеру чи апартаментів і інколи може видатись не свіжа,’ - а как это понимать, по-вашему?
Не понимайте никак, все
Банка с бутылками 02 августа 2020
Ответ дляМама Карло
Не понимайте никак, все
ну вы прямым текстом написали, что может выдаться несвежее белье, и это зависит от цены. И еще покерфейс тут делаете...
автор vihola 02 августа 2020
Ответ дляДодекаэдр
Правда
Принаймі, я особисто знайома з покоівкою, яка не перестеляє постіль, якщо вона не сильно мята. Керівництву пофіг, самі засранці.
Я коли про це дізналась, довго не могла спокійно спати на зйомних квартирах чи в готелях ( на відпочинку). Було, навіть, першим ділом, приіхавши на відпочинок, першим ділом знімала та прала постіль, лише після того могла ллягти
Років 9 тому, на одному з форумів також читала одкровення колишнього адміністратора готелю, писала, що після парочок, які «на годинку», іноді не міняють, якщо нема слідів.
Паравозик 02 августа 2020
Ответ дляБанка с бутылками
’По- друге ціна і якість білизни часто залежить від ціни номеру чи апартаментів і інколи може видатись не свіжа,’ - а как это понимать, по-вашему?
Полагаю дешманская постель страдает после первой же стирки и может выглядеть часто неопрятной, хоть и чистая
Не жена 02 августа 2020
Ответ дляБанка с бутылками
’По- друге ціна і якість білизни часто залежить від ціни номеру чи апартаментів і інколи може видатись не свіжа,’ - а как это понимать, по-вашему?
Вчіть українську)) Здається, видається = кажется (рус).
Додекаэдр 02 августа 2020
В мене тепер прямо фобія якась, дуже прискіпливо оглядаю, нюхаю постіль, дивлюсь, чи немає волосини чи сліду , запаху парфумів. Одним словом, краще б я не знала що таке буває
автор vihola 02 августа 2020
Ответ дляБанка с бутылками
’По- друге ціна і якість білизни часто залежить від ціни номеру чи апартаментів і інколи може видатись не свіжа,’ - а как это понимать, по-вашему?
Взагалі цього не розумію. На нерухомість під здачу є кошти. А на комплект білизни з ікеї від 400 до 1000 грн нема.
Мама Карло 02 августа 2020
Ответ дляБанка с бутылками
ну вы прямым текстом написали, что может выдаться несвежее белье, и это зависит от цены. И еще покерфейс тут делаете...
Боже, або прочитайте всі мої відповіді, або не читайте, але залишіть мене в спокої, ок?
Белочкой зови 02 августа 2020
Ответ дляРедисочка
Перечитайте ещё раз,что вы написали. Возможно, имели в виду обратное,а написали ’постільне можливо не поміняти.’
постіль не можливо не поміняти - может так?
Воленс-неволенс 02 августа 2020
Не знаю, где вы останавоиваетесь и как отдыхаете, но ни разу еще не ночевала на грязной постели
Паравозик 02 августа 2020
Ответ для vihola
Взагалі цього не розумію. На нерухомість під здачу є кошти. А на комплект білизни з ікеї від 400 до 1000 грн нема.
Это риторический вопрос.
Мы когда то сняли домик на море.
Куцая простынь на двуспалку, перьевые подушки, сидение на унитазе перемотать скотчем (трещина)
Аренда 1600 в сутки.
Тоже была в шоке.
Некоторые любят только получать, а вложиться жабка давит
Мама Карло 02 августа 2020
Ответ для vihola
Взагалі цього не розумію. На нерухомість під здачу є кошти. А на комплект білизни з ікеї від 400 до 1000 грн нема.
В мене постіль дорожча за постіль з ікеї це по перше, по друге я вам написала що буває, по третє, ви навіть уявити не можете що роблять люди дуже часто з постіллю,навіть анальний секс дуже часто густо не проходить безслідно після чого здавши квартиру за 700 грн ти викидаєш комплект за 1500, так що не судіть