Нежная Лапка• 02 августа 2020

Як отримати копію акту на право власністю земельного паю?

Можливо хтось стикався з таким питанням,який порядок отримання копії земельного акту на пай?До кого звертались?Чи можна отримати у нотаріуса?
Соня-сонятко• 02 августа 2020
Мне кажется, это невозможно или очень сложно. Точно не у нотариуса, в держземе спрашивайте.

Катеринка_28• 03 августа 2020
какая копия вам нужна? ксерокопия заверенная? или сам бланк дубликат?
автор Нежная Лапка • 09 августа 2020
Ответ дляКатеринка_28
Втратила документи на земельний пай(точніше він у людини,яка відмовляється мені його повернути).З чого розпочати відновлення документів?Для того щоб здати в оренду,чи продати в майбутньому,потрібні документи.Які саме,копія завірену чи блага дублікат,не орінтуюся.Вони мають рівноцінну юридичну силу?
Катеринка_28• 09 августа 2020
дело в том что сам бланк восстановить уже нет возможности с 2016 года - бланков нет. Можно сделать копию архивного экземпляра, который хранится в архиве госгеокадастра и заверить его у нотариуса.