АБВГДейка• 03 августа 2020
Поділіться відгуками - Tramontina кухонні приналежності - яка якість?
Цікавлять половники, лопатки і великі ложки цієї марки. В кого є, які ваші враження?
АБВГДейка
• 03 августа 2020
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Мне ножи нравятся, есть и вилки, ложки я довольна
Залежить від серії? Я дивлюся на Tramontina Movin
АБВГДейка
• 03 августа 2020
Яка саме серія? Подобаються ножі з білою ручкою, але мені задорого
Душка-свекровь)))• 03 августа 2020
Підпишусь, автор, я користуюся їхніми ножами для томатів, але ріжу ними все, в мене їх зараз 4, коли тупляться, то купую нові, вони коштують копійки. Мені найзручніші вони.
Кукусики• 03 августа 2020
Ответ дляАБВГДейка
Гарне дешевим не буде ;)
Хіба що підробка, а їх є багато і дешево.
АБВГДейка
• 03 августа 2020
Ответ дляКукусики
І такі маю
Там і відгуки можна побачити
Дякую!