Оскорбляю всячески• 07 августа 2020
Робота до 17:00 Бровари
Можливо хтось знає куди можна спробувати піти на роботу, з графіком з 8:00-17:00,з пн-пт.(обов´язково лише так), пробувала в фору але в них лише можна на овочі, але нажаль не підходить... Можливо хтось знає куди можна спробувати, цікавить лише місто Бровари... Всім дякую за відповідь)
Оскорбляю всячески
• 07 августа 2020
Ответ дляIsa Dora
Ну в Броварах мало вакансии(((
Как на счёт детского сада? Няня вроде до 16.30
Та я б тільки за, але досвіду не має...
ЗабежАЛОЧКА• 08 августа 2020
Ответ дляВ каждой бочке...
Та я б тільки за, але досвіду не має...
А какой няне опыт нужен? Если есть место и Вам подходит такая работа, то идите, все получится
Оскорбляю всячески
• 08 августа 2020
Ответ длясказочное_Бали
Я просто запитала чи Ви Інна)
Та ні, а чому так вирішили?