я ніколи на собі такі не носила, але от після вашої теми прямо захотіла. Я б зараз по набережній в такому погуляла
а то хб-шні важкі, віскоза парить, а поліестер
А в цих і не жарко, і від сонця все закрито
єдине, мені найближчим часом такі в бюджет не вписуються. Витрати були приємні, але тепер маємо з чоловіком пояси трошки затягнути
Може порадите ще якісь бренди такого типу і бюджету? Буду на наступне літо мріяти