Кокосиха• 09 августа 2020
Сказати, що подаю на розлучення: до, чи після?
Подаю на розлучення. Живемо разом. Думала і планувала давно, вагалася. Минулого тижня був вчинок, після якого впевнилася остаточно. Заяву подам наступного тижня, не вівторок-середа.
Поговорити до, чи сказати по факту?
П. С. Пішла спати на диван, майже не спілкуємося, з моєї подачі.
Житло орендоване, мною, плачу я, він без роботи, і копійки за душею.
Піти прийдеться йому. В принципі, піти можу і я, тільки все одно він не зможе оплатити житло
Поговорити до, чи сказати по факту?
Результат:
вже голосів:
94 (56.97%)
Сказати, коли вже подам заяву
71 (43.03%)
Поговорити до
Изподтишка• 09 августа 2020
Припрячьте ценные вещи и технику до разговора, развод открывает новые стороны мужчин-тунеядцев.
Кокосиха
• 09 августа 2020
Ответ дляБарышня кисельная!
Заявление сами составляли или в суде дают образец?
В інтернеті дивилася, з декількох зліпила своє, найбільше підходяще.
Дитину прошу залишити зі мною
Ответ дляКокосиха
Зрітє в корень)
Думаю, руку не підніме, але щось вчудити може, хз...
Обстановка накалена, це людина загнана в кут.
Я готова на всі умови, тільки зараз-- це реально кінець.
Мені його жаль, бо людина по свой дурості загнал себе туди, де він є.. але себе більше жаль
Якщо руку не підніме і нічим вам не нашкодить ( в матер. плані - не знищить документи,...), то порядніше сказати до подачі заяви.
П.С. навіть якщо скажете вже ’після’ - він теж може щось ’вчудити’.
НуПогоди!• 09 августа 2020
Якщо сподіваєтеся, що сім’ю можна врятувати і думаєте, що він буде робити спроби це зробити, тоді - ДО.
Якщо все вирішили, то мовчки подавайте. А потім ставте перед фактом. Адже ви вже чужі люди
Я_и_моя_собака• 09 августа 2020
Я сказала после, в итоге он меня уболтал забрать заяву. Из дома вынес все документы, пока я иск не забрала - не вернул. Прошел год, хочу опять писать заявление. Документы мои и сына на работе, золото тоже из дома вынесу. Он давит на меня, ему похер
Кокосиха
• 09 августа 2020
Ответ дляviter33
Я не знаю... Моє порядне я хоче сказати... Документи вже на роботі частково, завтра заберу диплом..
Кокосиха
• 09 августа 2020
Ответ дляНуПогоди!
Все. Рятувати немає чого.
Молчавочка• 09 августа 2020
Ответ дляКокосиха
Справді, реально так зробити??
а чего нет. укажите адрес своей прописки. например
Ответ дляКокосиха
Заберіть принаймі з квартири документи, гроші, цінні речі (юв.прикраси,..)
Я би сказав ’перед’, якщо не буде ’вибуху’.
Принаймі, чесно - ви його заздалегідь повідомили, що йому треба шукати інше житло)).
Лунтик-паунтик• 09 августа 2020
Проголосовала После. Так надежнее. Прислушивайтесь к своему внутреннему голосу.
Дайте подумать• 09 августа 2020
Мне юрист посоветовал не говорить вообще. Узнает сам, когда повестка придет. А до того вынести все что вам дорого, с квартиры (сбережения, документы на ценные вещи, чеки). Да некрасиво, но это совет бывалого :)
Борисфенка• 09 августа 2020
Є третій варіант - повідомити телефоном про розлучення і сказати, що ви на два тижні поїхали до мами/подруги/на відпочинок. Не думаю, що у вас на орендованій квартирі є якась цінна техніка, яку він винесе чи продасть.
Люди, загнані в кут, звіріють . А так ви уникнете цього видовища. Телефоном спілкуйтеся за потреби.
Дайте подумать• 09 августа 2020
Ответ дляИзподтишка
вот именно поэтому мне так посоветовал юрист. Он со страху и от безделия может учудить что угодно.
Если не секрет, что он сделал позавчера? Что может вызвать такую холодную и решительную злость? А по теме: только после.
1. Вау эффект, неожиданно.
2. Отсутствие ссор и конфликтов.
3. Достойная месть.
4. Не успеет подготовится, среагировать, завиноватить
Только...точно вы этого мужа прям серпом по яйца рубануть хотите?
1. Вау эффект, неожиданно.
2. Отсутствие ссор и конфликтов.
3. Достойная месть.
Я шалунья• 09 августа 2020
Автор,мій колишній спокійний,коли сказала ,що йду ледь не зарізав,бив так,що думала вб’є.Я навіть подумати не могла,що міг вдарити.Мовчіть і краще ідіть від гріха подалі.
Кокосиха
• 09 августа 2020
Ответ дляЯ шалунья
А яка у вас причина була, що Ви пішли?
Кокосиха
• 09 августа 2020
Ответ дляksuha747
1. Вау эффект, неожиданно.
2. Отсутствие ссор и конфликтов.
3. Достойная месть.
1. Вау эффект, неожиданно.
2. Отсутствие ссор и конфликтов.
3. Достойная месть.
Обманув відкрито. Думав що я не дізнаюся. Але це не основне. Це просто точка не повернення. Основні причини - це не бажання шукати роботу і проблеми з алкоголем.
Дайте подумать• 09 августа 2020
Ответ дляКокосиха
в расход его. Развод - это война. Никакой жалости, поступайте только как разумно будет. Сохраните психику и вещи по-максимуму. Правильно будет просто уйти с ребенком в другую квартиру и оставить его.
Кокосиха
• 09 августа 2020
Ответ дляviter33
Сказав би зразу (до подачі заяви), якщо він спокійно відреагує (не підніме руку,...).
Хоча я поставив дружну перед фактом вже коли суд призначив дату розгляду .
Чому прийняли рішення про розлучення, якщо не секрет?
Инфотуфелька• 10 августа 2020
Я бы сняла новую квартиру,в любом состоянии. Перевезла туда все самое ценное, и после этого подала заявление.
Может быть конфликт,как скажете и нужно будет кудато уйти.
И предупредила хозяев этой квартиры,что я съезжаю, вот номер мужа решайте с ним все дела уже.
Мона Лиза• 10 августа 2020
Автор, если вы на 200% убеждены, что никакой поступок мужа не сможет повлиять на ваше решение, подавайте сначала документы.
Конечно, правильно и по-человечески сказать ДО, но женщина более уязвима, поэтому вопросы безопасности выступают на передний план.
Мужу вашему есть куда пойти?
Можно инициировать его уход и сразу же поменять замки, а потом уже подавать документы и заявлять о разводе.
Но в любом случае введите куда-то свои документы и ценные вещи.
Если муж ведёт аморальный образ жизни, он может превратиться в буйное жЫвотное.
И даже если оно побьет мебель в съемной квартире, это будет вашей проблемой.
Подумайте о безопасности, смоделируйте ситуацию.
Мужу вашему есть куда пойти?
Кокосиха
• 10 августа 2020
Ответ дляviter33
Не зійшлися характерами.
У екс-дружини була позиція : ’є 2 точки зору: моя і неправильна’, так було в сім’ї її батьків.
НЕодноразові переговори і намагання домовитися рез. не дали .
Вагомий аргумент...
Ответ дляДайте подумать
А що це змінить?
Якщо чоловік може ’вибухнути’ - то він ’вибухне’ і коли йому заздалегідь повідомите і коли повістка прийде.
Так, документи, цінності треба заздалегідь заховати за межі житла.