Кокосиха• 09 августа 2020
Сказати, що подаю на розлучення: до, чи після?
Подаю на розлучення. Живемо разом. Думала і планувала давно, вагалася. Минулого тижня був вчинок, після якого впевнилася остаточно. Заяву подам наступного тижня, не вівторок-середа.
Поговорити до, чи сказати по факту?
П. С. Пішла спати на диван, майже не спілкуємося, з моєї подачі.
Житло орендоване, мною, плачу я, він без роботи, і копійки за душею.
Піти прийдеться йому. В принципі, піти можу і я, тільки все одно він не зможе оплатити житло
Поговорити до, чи сказати по факту?
Результат:
вже голосів:
94 (56.97%)
Сказати, коли вже подам заяву
71 (43.03%)
Поговорити до
ПМСница• 09 августа 2020
А что даст молчание? Вы же взрослые люди. Я не в курсе, но может можно вместе сходить и по согласию сторон просто расторгнуть брак, а не заниматься этой тягомотиной.
Кокосиха
• 09 августа 2020
Ответ дляМолчавочка
если детей нет вам проще и дешевле через ЗАГС
Є дитина
Кокосиха
• 09 августа 2020
Ответ дляНастя Снежок Воля
Плачу за житло я і я на диван. Автор, ви шо? На килимок його!
Ага)
Хитрушка-чекушка• 09 августа 2020
Автор, с чего вы взяли, что он уйдет? Квартира арендована. Вы не хозяйка и не выгоните его
Кокосиха
• 09 августа 2020
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ну так я піду, в нього немає коштів, він навіть з власниками не знайомий.
Прийде кінець місяця, і що далі?
Кина_не_будет• 09 августа 2020
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Автор, а сколько вы зарабатываете и сколько муж?
Читайте, что ли
БлинчикБезСметанки• 09 августа 2020
Ответ дляКина_не_будет
Читайте, что ли
вопрос автору, а не вам
Барышня кисельная!• 09 августа 2020
Ответ дляКокосиха
Прийде кінець місяця, і що далі?
Заявление сами составляли или в суде дают образец?
Молчавочка• 09 августа 2020
Ответ дляБарышня кисельная!
у нас не давали. и многозначительно смотрели. мол. сами не составите. мне делала знакомая которая тоже работала в суде
Барышня кисельная!• 09 августа 2020
Ответ дляМолчавочка
Спасибо. Тоже хочу подать , есть ребенок ,но не знаю как правильно составить
Молчавочка• 09 августа 2020
Ответ дляБарышня кисельная!
указывайте сразу место проживания ребенка. у нас не опеределено. и если есть что делить - тоже. и на алименты
Рассказница• 09 августа 2020
Не говорить до. До вторника может случится что либо и вы передумаете. А он будет считать вас Пиз..оболкой .
Лучше путь узнает не от вас, а после повестки в суд
Рассказница• 09 августа 2020
Ответ дляБарышня кисельная!
В интернете есть сотни образцов
Молчавочка• 09 августа 2020
Ответ дляРассказница
если все плохо можно вообще левый адрес указать. он и знать не будет. и на суд не явится. так и разведут
Кокосиха
• 09 августа 2020
Ответ дляМолчавочка
Справді, реально так зробити??
Кокосиха
• 09 августа 2020
Ответ дляviter33
Сказав би зразу (до подачі заяви), якщо він спокійно відреагує (не підніме руку,...).
Хоча я поставив дружну перед фактом вже коли суд призначив дату розгляду .
Зрітє в корень)
Думаю, руку не підніме, але щось вчудити може, хз...
Обстановка накалена, це людина загнана в кут.
Я готова на всі умови, тільки зараз-- це реально кінець.
Мені його жаль, бо людина по свой дурості загнал себе туди, де він є.. але себе більше жаль