Чу Ча• 30 ноября 2013
Вставай Украiно! Вставай! Вставай люба моя вставай!
Залатавая• 01 декабря 2013
Ответ дляTAL_A
Я вполне понимаю о чем я пишу. А вы сидите, и греете свою попу, не желая подумать о будущем
да оно и так есть, зачем еще о нем думать?
Налитое яблочко• 01 декабря 2013
Ответ дляПусин Кукин
Ну незнаю насколько умный мой ребёнок,со стороны это видней,кстати учится в Киеве в академии МВД
И конечно Вы не платили и не договаривались чтоб его туда впихнуть?
Пусин Кукин• 01 декабря 2013
Ответ дляЗалатавая
дармоеды уж как ведомо вообще не учатся, оно им надо! Ну и хорошо учится ребенок в МВД, пенсия хорошая будет! Молодец мальчик, поддерживаю! И семье не с неба деньги падают на образование деток своих, молодцы, поддерживаю!!!
Спасибо,это у меня дочка там учится,а вот на Майдане и есть одни дармоеды!!!!!!!!!!!!!
Физрукая• 01 декабря 2013
Ответ дляНалитое яблочко
Господи, при чем тут майдан, ес, палатки? все смешалось - люди, юли, ес, мвд, бендера, впихнули-невпихнули
Пусин Кукин• 01 декабря 2013
Ответ дляНалитое яблочко
Не договаривалиь ни с кем,дитё поступило само,а заплатила ровно 1000$ и всё,ну это так,для подстраховки,так как дочка очень хотела и хочет там учится,и что дальше???????????????Вопросы,предложения
Налитое яблочко• 01 декабря 2013
Ответ дляTAL_A
Ну да, а я до сих пор уверенна, что в менты идут одни дармоеды, и толко от них -ноль
Ну не все они дармоеды - когда грабят или еще какие проблемы мы к милиции бежим, но у нас в городе если там нет знакомых, тебе никто не спешит даже за денежки помогать.
Пусин Кукин• 01 декабря 2013
Ответ дляTAL_A
Одни таки дармоеды и есть на Вашем Майдане,нормальный человек сидит дома
Налитое яблочко• 01 декабря 2013
Ответ дляПусин Кукин
Конечно на Майдане ДАРМОЕДЫ!!! Их за это надо дубинками калечить, тогда когда они отступая гимн поют!!!
Вы мадам - Гитлер в юбке!
Налитое яблочко• 01 декабря 2013
Ответ дляПусин Кукин
Дома сидит МОСКАЛЬ которому пофиг в какой стране жить! ВИВАТ ДИКТАТУРЕ!
Пусин Кукин• 01 декабря 2013
Ответ дляНалитое яблочко
Так никто ж и не говорит,что всё хорошие,в семье ж не без урода,и там отморозки есть
Налитое яблочко• 01 декабря 2013
Ответ дляПусин Кукин
Цитата из другой темы, но прекрасный ответ Вам
ЩО РОБИТИ НАЙБЛИЖЧИМИ ДНЯМИ! Відповідайте кожен за себе. Працюйте у тих місцях, де від вас найбільше користі. Якщо ви знаєте іноземні мови, перекладайте інформацію і публікуйте в блогах, на Facebook. Так від вас більше користі, ніж з поламаним носом. Якщо ви за кордоном, розповідайте людям, які поруч, про те, що відбувається в Україні. Беріть участь у Євромайданах по всьому світу. ПРАЦЮЙТЕ! Майдан - не привід завалити сесію в університеті. Це не привід розслаблятись, не ходити на роботу. Навпаки, працювати потрібно вдвічі більше. Визначте зони власної відповідальності: бути здоровим, підтримувати власні сімї, допомагати друзям, навчатись, зростати професійно. ПРОТЕСТ ПОВИНЕН НОСИТИ МИРНИЙ ХАРАКТЕР. Найкраще, що ви можете зробити, - це не захопити Кабмін, а бути щирою, розумною, сучасною людиною, європейцем, якщо хочете. КУПУЙТЕ УКРАЇНСЬКЕ. Найкраще, що ви можете зробити для економіки - купувати українські товари. Не полінуйтесь подивитись на штрих-код і беріть 482. ДОВГА СТРАТЕГІЯ. Коли є можливість, будьте на Майдані. Демонструйте власну позицію і точку зору. Обговорюйте її з друзями. І будьте готові робити це наступні тижні, місяці і роки. У нас зараз інакша ситуація, ніж у 2004 році: тоді Майдан був за повторне проведення 2-го туру виборів Президента. Зараз у правовому полі є лише один ’швидкий’ варіант - це через тиск на політиків заставити частину Партії регіонів приєднатись до опозиції і влаштувати імпічмент Президентові. Це навряд чи відбудеться. Тому готуйтесь до довгої гри. Окрім мітингів і Майдану, існують десятки інших ефективних засобів протесту. Висміюйте їх. Жалійте. Якщо працюєте у силових структурах, памятайте, що ви захищаєте ЛЮДЕЙ, НАРОД, а зовсім не ’начальство’. Якщо працюєте у державних структурах - зробіть все, щоб перетворити ці структури на європейські зсередини. Саботуйте рішення, які вважаєте не правильними. Якщо у вас в руках опиняються документи, які компроментують корупціонерів, - публікуйте їх - робіть копії, скануйте, відправляйте журналістам, публікуйте в блогах і соціальних мережах. Проливайте світло на правду. НЕ ПОВТОРЮЙТЕ ПОМИЛКИ 2004 РОКУ - ваша доля і доля країни знаходиться не в руках політиків, а у ваших власних руках. НЕ БЕРІТЬ УЧАСТІ. Один зі способів мирного протесту - це НЕ УЧАСТЬ. Не працюйте на злочинців, на роботодавців-корупціонерів. Шукайте собі молодих, сучасних, ефективних керівників, у яких ви могли б вчитися, і якими могли б захоплюватися. Не дивіться брехливі телеканали. Не читайте брехливих газет, журналів, сайтів. Не беріть участь в проектах, ініціативах, організованих не чистими на руку людьми. Просто не майте з ними ніяких справ. ПІКЛУЙТЕСЬ ОДНЕ ПРО ОДНОГО. Будьте розумні і адекватні. Обєднуйтесь з однодумцями. Попереджайте батьків і близьких про те, куди йдете. Дзвоніть їм частіше. Будьте на звязку. Не забувайте заряджати телефон. Допомагайте людям на вулицях - навіть по дрібницях - посміхніться, підкажіть, допоможіть. Побутова агресія - сумний спадок радянського минулого. Ставтесь до інших так, як би ви хотіли, щоб ставились до вас. ОДНА ЛЮДИНА ЗДАТНА БАГАТО ЧОГО ЗМІНИТИ. Якщо працюєте в суді, в ДАІ, в державних структурах, які видають довідки, дозволи і т.д. - ви кожного дня маєте справу з людьми, - будьте чесними, ідіть їм на зустріч. Якщо не будете красти і вимагати хабарі - ви будете білими воронами у тому оточенні. Будьте ними. Будьте новими людьми, не такими, як всі поруч, - і ви зможете багато чого змінити. ДОТРИМУЙТЕСЬ СПРАВЖНІХ ЦІННОСТЕЙ. Так, ви можете вкрасти, отримати хабар і придбати собі Лексус. Але він вам, нещасному, потрібен? Люди у пострадянській Україні, на жаль, все ще часто займаються ’дешевими понтами’ - демонстрацією власної статусності перед іншими. Подумайте, яким ви насправді хочете бачити себе? Країну? Людей довкола? У якій країні житимуть ваші діти, внуки? Чи будуть вони вами горді? Чи будете ви самі собою горді? Чи буде чистою ваша совість? ВДЯГАЙТЕСЬ ЯСКРАВО. Ради Бога, чому вся Україна ходить в чорному, сірому і коричневому? Придбайте собі яскраві черевики, шапки, зимові куртки. Довгий шлях починається з першого кроку. Починаймо з себе. До зустрічі завтра на Майдані!
Бабка-ежика• 01 декабря 2013
Ответ дляTAL_A
Пусин Кукин• 01 декабря 2013
Ответ дляНалитое яблочко
Вы мадам - Гитлер в юбке!
да мало им попало дубинками,больше б дали,так сидели б дома,а если беркут и ментов провоцируют,то что они по-Вашему должны делать,убегать что-ли?А гимн поют,потому что проплатили,вот они и вытворяют чорти что,отморозки и провокаторы
Физрукая• 01 декабря 2013
Ответ дляНалитое яблочко
как в секте какой-то
Физрукая• 01 декабря 2013
Ответ дляTAL_A
Я не дармоед,я сама зарабатываю, а своего ребенка в менты никогда не отдам
а чего вы за него решаете ?может он сам захочет :)
Пусин Кукин• 01 декабря 2013
Ответ дляНалитое яблочко
И что это было
я этот маразм уже читала,не впечатлило
Налитое яблочко• 01 декабря 2013
Ответ дляПусин Кукин
А есть ПРЕКРАСНЫЕ люди! Которые сажают уродов и плюются когда их выпускают через год за взятку.
Ответ дляНалитое яблочко
Странно, а я нормальных ментов в киеве не видела. Им говоришь там-то и там-то наркоторговец, а им все равно
Бабка-ежика• 01 декабря 2013
Ответ дляTAL_A
Сколько пафоса! ’Мыслителя’ Роден не с Вас лепил?
Пусин Кукин• 01 декабря 2013
Ответ дляНалитое яблочко
И Вам спокойной ночи
и кстати я украинка,меня всё устраивает сейчас
Коко На Страже• 01 декабря 2013
Ответ дляАдеКВАтная
Совести нет у тебя - это понятно. А вот почему историю своей страны не знаешь- не понятно.
Ты даже значения этих слов не знаешь, а разбрасываешься.
Бабушка рассказывала,что Красная Армия переодетая в бандеровцев сжигала семьи с детьми и целые села.
Степан Бандера і Ярослав Стецько були авторами Акту проголошення Української Держави 30 червня 1941 року. 5 липня 1941 року Бандеру помістили під домашній арешт, а з 15 вересня 1941 року в центральну Берлінську тюрму. З початку 1942 року по серпень 1944 року перебував у концтаборі Заксенгаузен в бункері «Целленбау».[4][5] У вересні 1944 року його звільнили і запропонували участь в керівництві антирадянського збройного руху в тилу Червоної армії[6][7], однак Бандера відхилив пропозицію і на співпрацю не погодився.[8][9]
Радянський уряд уповноважив КГБ вчинити вбивство Степана Бандери
Вспомните,что Черновола тоже убили только вот уже при независимости.
ну так оно же всегда так-если нет мзгов,то и совести,соответственно,тоже нет.
Пусин Кукин• 01 декабря 2013
Ответ дляНалитое яблочко
Это жизнь,кто как может,так и живёт,Вас же так жить никто не заставляет,НЕ берите взяток,платите налоги и спите спокойно
Пусин Кукин• 01 декабря 2013
Ответ дляTAL_A
В ме нты идут одни уроды
Менты убирают уродов с Майдана
Налитое яблочко• 01 декабря 2013
ПРОШУ ВСЕХ ИГНОРИРОВАТЬ ЭТИ ОСОБЫ И ЕЕ ВЫСКАЗЫВАНИЯ! Пусин Кукин и Физрукая. Люди жестокие и злые!!! Пусть живут с воей ракушке!
Пусин Кукин• 01 декабря 2013
Ответ дляTAL_A
Не захочет - воспитание.......слава украине
Воспитания по ходу ноль,ровно как и у мамы
конечно таких в менты не берут
Налитое яблочко• 01 декабря 2013
Ответ дляПусин Кукин

Я ТАК И ДЕЛАЮ!!! Чего и Вам и Вашим детям желаю! НО ВАМ ЭТОГО НЕ ПОНЯТЬ! НЕ ДАНО!
Пусин Кукин• 01 декабря 2013
Ответ дляНалитое яблочко
Я ж и говорю,сплошная безграмотность и хамство,вот таким на Майдане и место,а потом по морде дубинкой,а шо,напросились
Покидаю Ваше общество Вумных кухарок,уже не интересно-смешно