14 августа 2020

Як ви шукали собі роботу?

По знайомству, на сайтах( яких саме) чи безпосередньо ходили по підприємствах? Шукаємо для чоловіка та заодно думала собі підробіток знайти, передивилась всі сайти, нічого немає конкретного, аж руки опускаються. Можливо будуть якісь поради.
Скомуниздила 14 августа 2020
А чоловик сам не може шукать? Вы его мамко?
автор Пыхтелка 14 августа 2020
Ответ дляСкомуниздила
А чоловик сам не може шукать? Вы его мамко?
Ми разом дивимось. В нас сім´ї прийнято підтримувати одне одного. Це так важливо в моєму питанні
ПП-шница 14 августа 2020
Ким він працював? Дуже часто телефонують старим знайомим на кидають інфу, що шукаю роботу. По знайомству частіше є результат.
Чу Ча 14 августа 2020
Обычно работа сама меня находит.
Напланетянка 14 августа 2020
В понедельник иду на собеседование, нашла на работа юа. Последнее время вижу на этом сайте больше интересных вакансий, чем на ворк юа
Язвочка 14 августа 2020
Work.ua, rabota.ua
автор Пыхтелка 14 августа 2020
Ответ дляПП-шница
Ким він працював? Дуже часто телефонують старим знайомим на кидають інфу, що шукаю роботу. По знайомству частіше є результат.
Має вищу освіту, але працював за спеціальністю мало, так як мала зарплатня. Останнім часом водієм в приватного перевізника.
Подумывающая 14 августа 2020
Всі 3 свої роботи знаходила на сайтах, без знайомств.
автор Пыхтелка 14 августа 2020
Ответ дляЧу Ча
Обычно работа сама меня находит.
От в нього так було раніше, сама якось швидко знаходилась. А тут, тиша.
Maya996 14 августа 2020
Олх, мне позвонили, пригласили.
автор Пыхтелка 14 августа 2020
Ответ дляMaya996
Олх, мне позвонили, пригласили.
Ви подавали оголошення про пошук роботи?
ПП-шница 14 августа 2020
У мене друг шукав роботу водієм. Залишав резюме не вок юа та работа юа. Зараз працює в штаті водієм в конторі яка є інтернет провайдером. Це Київ.
Maya996 14 августа 2020
Ответ дляПыхтелка
Ви подавали оголошення про пошук роботи?
Да, подавала. И не только на олх. Но, именно оттуда позвонили.
Ещё смотря какая специфика. Супруг тоже искал. По знакомым тихо, а вот олх выручил.
Мааарковная 14 августа 2020
По освіті.Вже 20 років працюю на одному місці.
Антонина матушка 14 августа 2020
Мене робота сама знаходила
Антонина матушка 14 августа 2020
Аби зараз була потреба,то запитувала би у знайомих,тана ворк.юа шукала би
Наизнанку 14 августа 2020
На сайтах типу ворк уа розмістила резюме і там проглядається вакансії.
Настя Снежок Воля 14 августа 2020
Я через знакомых не ищу, не люблю быть обязанной. Все работы находила через сайты
ДваДваВосемь 14 августа 2020
Ответ дляПыхтелка
Ви подавали оголошення про пошук роботи?
Кстати, да. Разместите объявление на олх. Есть работодатели, которым прям сразу надо и одно местно всего, проще открыть резюме и позвонить соискателю. На сайтах работы закрыты данные, платный доступ, морока. Наш директор всегда сначала ищет людей, а потом уже если нету, то размещает вакансию.
Майская киска 14 августа 2020
А я вобще вобще работу нашла неожиданно. Есть 2 высших образования,работы не было,пошла в цз,перед этим была зп 11 тысяч и меньше они предложить не могли .... и они предложило работу у ДТЭК На 13 тысяч,меня устроило и я пошла) уде год работаю и рада)