Докладная• 15 августа 2020
УЗД і діагноз..реву цілий день
Вузлова міома.До лікаря піду пізніше бо у відпустці.Це вже капут?
Докладная
• 15 августа 2020
Ответ дляНа_оба_рот
Не ревіть, але тримайте під контролем. Сама через це пройшла - два роки тому був просто вузлик 0,7 см, а в січні прийшлося робити операцію - бо швидко росла і видалили аж 7,5 см міому
Скільки вам років?Що спричинило ріст її?Які були її симптоми.
ЗаведУющая• 15 августа 2020
Автор, Боюсь Уиллиса точно не надо вызывать ;) Я с фибрмой 7,5 см родила ЕР. Но она меня никак не беспокоит. А вы наблюдайте.
Балаболка• 15 августа 2020
У меня тоже недавно на УЗИ три полипа обнаружили...
Симптомов никаких, просто планово пошла.
Эх, не нервничайте, это плохо влияет на гормональный фон. Нужно что-то делать, а не реветь.
Кукарачка• 15 августа 2020
Ответ дляШанельКуКу
Может кто-то хорошего гинеколога посоветует, Киев? Устала уже от поисков
В униклинике хорошие гинекологи. Я там и по беременности была, и после осталась.
Докладная
• 15 августа 2020
Ответ дляЗаведУющая
Міома і фіброміома це різне чи однакове поняття?
Кукарачка• 15 августа 2020
Ответ дляБалаболка
Я два удаляла зимой. Потом тут как начиталась что могут снова расти(((
Докладная
• 15 августа 2020
Ответ дляБалаболка
гормональный сбой
То це може бути перед клімаксом?
Балаболка• 15 августа 2020
Ответ дляКукарачка
да, могут Я уже всё обрыла и тоже начиталась. Но зависит от характера ткани, из которой он вырос. Там три типа.
Балаболка• 15 августа 2020
Ответ дляУкуси меня
То це може бути перед клімаксом?
Вам сколько?
После 40 повышается процент миом и полипов и прочей хрени.
Докладная
• 15 августа 2020
Ответ дляБалаболка
Вам сколько?
Балаболка• 15 августа 2020
Ответ дляУкуси меня
Ну вот. Мне 45.
В 40 было идеальное УЗИ, как у студентки.
Докладная
• 15 августа 2020
Ответ дляБалаболка
Ну вот. Мне 45.
Що?То вже чекати ще їх?
На_оба_рот• 15 августа 2020
Ответ дляУкуси меня
Коли виявили було 39. Симптомів ніяких, нічого не турбувало навіть у січні! Виявила лікар на щорічному огляді, а минулого літа зробили УЗД, сказали - доведеться щось думати... Я поїхала до знайомого лікаря у Харків в онкодиспансер. Він запропонував або лікування гормональне, введення в штучний клімакс (але не факт, що допоможе), або операцію. Видалили тільки вузол, все решта залишили, сказали при бажанні навіть вагітніти й народжувати можна) але якби вчасно не помітили або нічого не зробили, то за півроку взагалі все б видаляти довелося
Фисташковый кокец• 15 августа 2020
Ответ дляУкуси меня
Це то саме.
Балаболка• 15 августа 2020
Ответ дляУкуси меня
Що?То вже чекати ще їх?
ну вы смешная, честное слово.
У всех свое и разное. У кого-то ничего до самой старости.
Докладная
• 15 августа 2020
Ответ дляНа_оба_рот
нема слів..
Девушка с коготками• 15 августа 2020
Ответ дляУкуси меня
Не вказано ,лікар узд сказала маленький вузлик((
блин у меня тоже миоматический узел , маленький , а что это настолько плохо и страшно?
Балаболка• 15 августа 2020
Ответ дляКукарачка
как удаляли?
Гистероскопия с камерой?
Докладная
• 15 августа 2020
Ответ дляДевушка с коготками
Ну ось тут і вирішила запитати перед походом до лікаря.
Кукарачка• 15 августа 2020
Ответ дляБалаболка
как удаляли?
Гистероскопия с камерой?
Да, после полежала немного и домой. Но у меня в цервикальном канале были.
На_оба_рот• 15 августа 2020
Ответ дляУкуси меня
нема слів..
Та все ок, я хоч вчасно звернулася. Зі мною лежали жінки 47-річні, де вже все видалили(
Ви, автор, головне не панікуйте, а знайдіть собі хорошого лікаря, якому довіритеся на 100% і перевіряйтеся кожні півроку
Балаболка• 15 августа 2020
Ответ дляНа_оба_рот
Это который на Рымарской?
На_оба_рот• 15 августа 2020
Ответ дляБалаболка
Это который на Рымарской?
Ви мене питаєте))) я ж не місцева) в Лісопарку нібито. Але операцію робили не там, а в приватній клініці (Ашера, здається)
Балаболка• 15 августа 2020
Ответ дляНа_оба_рот
Ну, вы ж написали, что обращались в онкодиспансер. Есть на Рымарской, и есть в районе Лесопарка.
Докладная
• 15 августа 2020
Ответ дляGvenna
А ніхто не знає.
Спадковість, гормональні сбої через загальні захворювання та стреси і т.д.
Не переймайтесь, з маленькими вузликами ніхто нічого не робить і вони ніяк не паскудять якість життя. А з виділеннями треба розібратись.
З виділеннями?Та мазн,що якраз всередині циклу була?А то не від того вузлика?