Докладная• 15 августа 2020
УЗД і діагноз..реву цілий день
Вузлова міома.До лікаря піду пізніше бо у відпустці.Це вже капут?
Главный котик• 16 августа 2020
Ответ дляКукарачка
Я два удаляла зимой. Потом тут как начиталась что могут снова расти(((
Можуть. В поліпів гормональна основа. Вам не рекомендували на гормони сідати чи мірену ставити?
Главный котик• 16 августа 2020
Ответ дляGvenna
Я точно не знаю.
Маю ці штуки мабуть роки 3, а виділень не було ніколи.
Так у всіх по різному.
У мене поліпи були і заливало мене страшно. Нічної прокладки на 40 хвилин вистачало. Я пішла до лікаря, на узі поліпи знайшли. В наступному циклі видалила я їх.
А я знайомої теж вони були і нічого її не турбувало, зовсім випадково знайшли
Ответ дляБорисфенка
Її переживання надмірні. В мене з цього приводу є приказка ’Якщо я виріжу всі утворення, від мене одна шкура залишиться’.
Ще раз повторюю - ви не маєте права давати оцінку переживанням іншої жінки в такому тоні.
Дивуюсь іноді, наскільки грубими і нетактовними можуть бути жінки. Прям як деякі жіночі лікарі. Типу ’любиш ноги роздвигати, то чого робиш гвалт тепер - народжуй давай швидко, бо в мене кава стигне там’.
Кукарачка• 16 августа 2020
Ответ дляГлавный котик
Я сейчас на кок.