oksana_nex• 21 августа 2020

Що подарувати кумам

Що подарувати кумам в знак подяки за те що похрестять діток?
ПолБатона• 21 августа 2020
Я куме подарок для её дочки покупала-настольную игру

КрестьянинДиор• 21 августа 2020
Куме купила постельное, куму сертификат на определенную сумму.
автор oksana_nex • 21 августа 2020
У мене трійня, кумів багато, то роботи буде непочатий край)))
Анонимус Я• 21 августа 2020
Мне полотенца дарили
Дон Пэдро• 21 августа 2020
Я дарила полотенца после крещения. Можно куме шаль, а куму полотенце. Говорили мне, что должна быть «тряпка».
Ежик Хрюха• 21 августа 2020
У нас принято дарить подарки, когда последний раз приносят вечерю (тут уже просто спрашивают,что кумам нужно/хочется)
На крестины ни я ничего не дарила, ни мне.
Если просто хотите на память, то купите что-то символическое или по интересам кумовей.
Престидижитатор• 21 августа 2020
Ответ дляoksana_nex
? Різні хрещені дітям?
Для чого?
автор oksana_nex • 21 августа 2020
Ответ дляПрестидижитатор
? Різні хрещені дітям?
Для чого?
Да різні.Бо одні хрещені не захочуть хрестити трьох діток.Буде три пари, по парі на дитинку.
Языката Хвеська• 21 августа 2020
Ответ дляoksana_nex
Оце так! Хай здоровенькі ростуть!

Сам себе Петросян• 21 августа 2020
Ми дарували постіль.
Даю справку• 21 августа 2020
мы дарили наборы полотенец
Кукусик• 21 августа 2020
а в нас нікто нічого такого не дарує, 7 похроесників у нас разом з чоловіком і жодного разу не бачила подарунків..., вперше взагалі про таке чую...
Засомневаю• 21 августа 2020
Ответ дляoksana_nex
А ви з Білої церкви?
автор oksana_nex • 21 августа 2020
Ответ дляЗасомневаю
А ви з Білої церкви?
Так) А чому так вирішили?