Непонятно• 24 августа 2020
У кого 2 и более комнат, у вас напольное покрытие везде одинаковое?
Если нет, как комбинировали?
Делаю косметику и понимаю, что будет разнобой хоть и примерно оттенок похож.
Результат:
вже голосів:
47 (47.47%)
Одинаково
42 (42.42%)
Комбо
10 (10.1%)
Свой вариант
Отмотала своё• 24 августа 2020
Сейчас модно везде одинаковое. Заказывали дизайн проект, то нам не советовали разное делать.
Хранительница чешки• 24 августа 2020
У меня разное, в кухне, ванной(их у нас 2)’,коридоре, прихожей - один, в других комнатах - другой
СноваЗдорова• 24 августа 2020
У меня разное покрытие, но в примерно одинаковой цветовой гамме. За счет этого не возникает диссонанса в восприятии.
маминаБубочка• 24 августа 2020
Ні, але робіть однакове. Подивіться на вініл, дуже кльова штука, ми дуже шкодуємо, що не постелили його по всьому будинку.
Яжемать Мне можно• 24 августа 2020
Коридор и кухня одинаковое, комнаты разное. Вообще не понимаю одинаковое, только если это не 1-й этаж частного дома, где нет спален на этаже.
Непонятно
• 24 августа 2020
Ответ дляХранительница чешки
В комнатах одинаковый?
АнтиТанкист• 24 августа 2020
Ответ длямаминаБубочка
у нас кварц-винил единым контуром. осень довольны
Советчицы тоже плачут• 24 августа 2020
у меня везде одинаковое покрытие и даже на балконе.только ванна и туалет плитка
Непонятно
• 24 августа 2020
Ответ длямаминаБубочка
Можно ссылку плиз?
СноваЗдорова• 24 августа 2020
Ответ длямаминаБубочка
Це майже теж саме що й лінолеум, але за завищеною ціною та підвищеним вимогами до монтажу. Але на виході поверхня одна й таж -полівінілхлорид.
маминаБубочка• 24 августа 2020
Ответ дляСноваЗдорова
За 7 років у кухні-вітальні покриття, як нове. Подряпини треба шукати з лупою. В той час, як у батьків у кухні та столовій лежить лінолеум, на якому лишають сліди від меблів, будь-який гострий предмет лишає поріз, а що робиться під ним невідомо, оскільки це суцільний шматок і ’дихає’ поверхня під ним дуже погано.
Я ж нікого не агітую, а ділюся власним досвідом.
Непонятно
• 24 августа 2020
Ответ длямаминаБубочка
для прикладу:
По ссылке перешла, там ламинат
СноваЗдорова• 24 августа 2020
Ответ длямаминаБубочка
Лінолеум є різної якості, і по ціні теж є різниця. У мене колись був лінолеум, що подряпався відразу. У свекрові вже 15 років лежить як новий, структурний, дуже приємний тактильно. Але від цього він не перестав бути ПВХ покриттям. Але це я озвучую не власну думку, а деяких експертів. Собі я вибрала пробкове покриття і получаю задоволення від ходіння босоніж. Але воно дуже м´яке, тому нікому рекомендувати не буду. Це лише мій вибір.
Тра Ля Ля• 24 августа 2020
Зараз якраз ремонт. У всіх кімнатах однакове -ламінат
Кухня, туалет і ванна - плитка.
В коридорі теж ламінат. По кольору як в кімнатах, але промисловий
Кухня, туалет і ванна - плитка.