БезВзяток• 30 августа 2020

Про допуск батьків до школи.

Вам уже погрожували, що не пустять вас до школи? Що з батьків потрібні тільки гроші, а заходити до школи - зась.
Заборонити матері чи батьку бути поряд з дитиною може тільки суд чи орган опіки та піклування.
Цивільний кодекс України (ст. 242) Представництво за законом — батьки (усиновлювачі) є законними представниками своїх малолітніх та неповнолітніх дітей. Опікун є законним представником малолітньої особи та фізичної особи, визнаної недієздатною. Законним представником у випадках, встановлених законом, може бути інша особа.
Сімейний кодекс (ст.153) — Мати, батько та дитина мають право на БЕЗПЕРЕШКОДНЕ спілкування між собою, крім випадків, коли таке право обмежене ЗАКОНОМ.
Закон України «Про освіту» (п.2ст.55) – Батьки здобувачів освіти мають право: захищати відповідно до законодавства права та законні інтереси здобувачів освіти;звертатися до закладів освіти, органів управління освітою з питань освіти.
Закон України «Про охорону дитинства» (ст.14) — Діти та батьки не повинні розлучатися всупереч їх волі, за винятком випадків, коли таке розлучення необхідне в інтересах дитини і цього вимагає РІШЕННЯ СУДУ, що набрало законної сили.
Конвенція ООН «Про права дитини» — Держави-учасниці забезпечують те, щоб дитина НЕ РОЗЛУЧАЛАСЯ з батьками всупереч їх бажанню, за винятком випадків…
Виняток — це коли дітей потрібно захищати від батьків (відібрання дитини, позбавлення батьківських прав).
Жоден вчитель, завуч, директор чи Міністерство не може заборонити батьку чи матері бути поряд з їхньою дитиною. Коли батьків не пускають до школи, до їхніх дітей — це ненормально і протизаконно.
Батьки мають право знати в яких умовах навчаються їхні діти; як харчуються, в які ходять туалети.
Батьки можуть бути присутніми на уроці, щоб знати, хто і як навчає дітей.
А ви заходите в школу до своєї дитини? Як ставитесь до незаконної заборони заходити батькам в приміщення школи.
Любви вам!• 30 августа 2020
Ответ дляЗабыла что?
А потом торжественно на свадьбе передаст полномочия жене/мужу))
Та конечно, передаст
Такие и во время первой брачной ночи направлять будут . А вдруг толкнут ))

автор БезВзяток • 30 августа 2020
Виходьте з теми, йдіть до школи!
котопёс• 30 августа 2020
Ответ дляЛевый Локоть
Я жалобу отправила и выхожу
написала тоже нагнетание ситуации в стране, перекручивания законов, обман читателей, расизм
Яжемать Мне можно• 30 августа 2020
Ответ дляЕлена мастерская Vоsem
В том году я могла зайти в школу одев бахилы, в этом нельзя из-за короны.
А учителя и дети тоже в бахилах или они по тротуарам не ходят?
На морозе• 30 августа 2020
Ответ дляЯжемать Мне можно
Вони перевзуваються
Царевна Лягушка• 30 августа 2020
Ответ дляЯжемать Мне можно
Она тролль!!!! Шлите жалобу и в бан эту особу
Яжемать Мне можно• 30 августа 2020
Ответ дляБезВзяток
Навіщо ви брешете? В Америці тільки в 2 штатах обов´язкові щеплення для шкіл. В інших штатах ходять в школи без щеплень. Скрізь можна взяти медвідвід. В цивілізованих країнах завжди є вибір.
И в тех штатах идут судебные процессы о дискриминации детей
Яжемать Мне можно• 30 августа 2020
Ответ дляФруктЕщеТот
Учителя же 4 вам домой не лезут. И вы к ним на работу не лезьте
Дом и работа это не одно и то же!
автор БезВзяток • 30 августа 2020
Ответ дляНа морозе
Вам пора з´їздити в правову державу , там дитятко у вас заберуть і віддадуть на тротуарі поряд з територією школи
Так, біля нашої школи нема тротуару. Ви вважаєте таки варто з´їздити подивитись на пришкільні тротуари?

На морозе• 30 августа 2020
Ответ дляБезВзяток
Є обочина, якщо нема тротуару , у жодній європейській країні вас просто так не пустять на територію школи, і об дитині рюкзак поносити , це маразм
Апочемучка• 30 августа 2020
Ответ дляЛевый Локоть
Может хоть это аргумент для таких будет- не пускать никого
И самое страшное,что педофилом может оказаться папа ученика! Я все таки против родителей в школе...
автор БезВзяток • 30 августа 2020
Ответ дляПод пытками
привильно, но и не общественная, это коммунальное заведение и в нем, о ужас есть правила, которые нужно исполнять.
Я сама в шоці, як освітяни якісь правила ставлять вище законів.
Яжемать Мне можно• 30 августа 2020
Ответ дляПод пытками
и да, автор, спрошу вас тоже как мама ребенка, учителя проходят медосмотр, что бы находиться рядом с детьми. вы это делали, или пусть по школе туберкулезники ходят, к примеру?
Так тогда надо всех детей проверять! Дети туберкулезом не болеют?
Царевна Лягушка• 30 августа 2020
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2697857

Это ТРОЛЛЬ!
автор БезВзяток • 30 августа 2020
Ответ дляАфродитаПетровна
От таких мам, как автор, детей надо держать подальше. Своей, якобы заботой, психику только детям ломают и уродуют.
Правильно, тримайте подалі. Яку форму освіти ви вибрали для своїх дітей в цьому навчальному році, шановна?
автор БезВзяток • 30 августа 2020
Ответ дляФлюорография гуся
потому что то, что позволено одному, позволено и другим. И если вас будут пускать в школу, на каких основаниях могут запретить заходить другим родителям?
Я против толпы непонятных родителей в школе моего ребенка. Такие яжемамки еще и другим детям будут умудряться замечания делать, вдруг кто-то не так посмотрит, или о боже случайно толкнет.
Но у нас нормальная школа, в которую и до карантина никого из родителей просто катк не пускали. Есть охрана и видеонаблюдение.
Кто был не согласен - шли в такую школу, как ваша.
Ні на яких підставах не можуть заборонити батькам заходити в школу. Про це тема.
Вам образливо, що інші батьки проходять, а вас не пускають?
автор БезВзяток • 30 августа 2020
Ответ дляЯжемать Мне можно
На территории школы с ограниченным доступом находятся несовершеннолетние. Это нельзя сравнивать с вузами и заводом.
Не тільки неповнолітні, а також і малолітні!
Под пытками• 30 августа 2020
Ответ дляБезВзяток
не якісь, а правила внутрішнього розпорядку, їх наявність не суперечить законам. просто ви читаєте тільки те, що вам подобається.
Яжемать Мне можно• 30 августа 2020
Ответ дляБезВзяток
Это само собой разумеется, не думаю что есть такие кто не знает возрастные группы находящиеся в школе.

Под пытками• 30 августа 2020
Ответ дляЯжемать Мне можно
так медосмотр дети проходят.
Яжемать Мне можно• 30 августа 2020
Ответ дляПод пытками
так медосмотр дети проходят.
Вы в этом году прошли?
Нам не говорили проходить, никто и не проходит.
неДоПриличий• 30 августа 2020
Ответ дляБезВзяток
В моєму дитинстві ми не перевбувались в школі навіть зимою.
Діти мої перевбуваються.
И что ? Для того, чтобы ’перевбутися’ ему нужна мамочка ?
Под пытками• 30 августа 2020
Ответ дляЯжемать Мне можно
Вы в этом году прошли?
да прошли и всегда проходили. все у нас говорили.
Яжемать Мне можно• 30 августа 2020
Ответ дляПод пытками
3й класс - никаких осмотров :)
автор БезВзяток • 30 августа 2020
Ответ дляПод пытками
Їх наявність не суперечить, а їх зміст може суперечити законам.
Якщо документ не зареєстрований в Міністерстві Юстиції - до батьків він не має жодного відношення.
Под пытками• 30 августа 2020
Ответ дляЯжемать Мне можно
3й класс - никаких осмотров :)
5-й класс, Черкасская обл. прошли медосмотр, все наши знакомые тоже.
Яжемать Мне можно• 30 августа 2020
Ответ дляПод пытками
3й !
До 1го октября принести форму 86 или как-то так
Это месяц!!! Дети могут ходить не дообследованные :)
Под пытками• 30 августа 2020
Ответ дляБезВзяток
кожна школа складає його самостійно, це по перше, а по друге, є рекомендації МОЗ в певних обставинах і вам це відомо.
Я такая боевая• 30 августа 2020
Ответ дляБезВзяток
Я проводжу дитину до класу, несу портфель. Мою дитину колись на сходах штовхнули. Якби на плечах був портфель, дитина б упала. А так втримав рівновагу, випростався і пішов далі.
Буду і надалі супроводжувати свою дитину по школі. Знайшла законодавство, закон на моїй стороні.
На переменах вы тоже в школе? Толкнуть и тогда могут
автор БезВзяток • 30 августа 2020
Ответ дляЛевый Локоть
Ок, вразумительного ответа не будет, фанатка Котока , но Как вы можете водить своего ребёнка в школу, где директор занимается криминалом??
Можу. І намагаюсь притягнути директора до відповідальності за її дії та бездіяльність.