Зам Ам• 01 сентября 2020
Кардиолог для взрослого, Киев
Посоветуйте кардиолога для взрослого в Киеве, проблема в повышенном артериальном давлении.
ЭкстрасенсиХаЯ• 02 сентября 2020
Лікування при підвищеному тиску призначає і сімейний лікар. Тоді Ви зможете купити антигіпертензивний препарат по програмі ’Доступні ліки’ з 50% знижкою по електронному рецепту.
Ви вже проходили якійсь обстеження - ЕКГ, УЗД серця, ДМАТ?
З кардіологом допомогти не можу. А сімейну лікарку (платний прийом) порадити можу. Кваліфікована лікар, колись працювала у нас терапевтом, зараз працює у Києві. Я лікувалась у неї з приводу гіпертонії, коли вона працювала у нас в поліклініці.
Панасевич Лілія Анатоліївна