Маргарита и Мастер• 01 сентября 2020

Школа. 2 зміна. Коли і чим обідати?

У нашій школі запровадили 2 зміни із-за Ковіду. Обох дітей поставили у другу зміну на 3 тижні. 6 і 8 клас.
В столовку не ходять. Ще поки невідомо для кого вона буде взагалі відчинена, можливо тільки для початкової школи.
Питання в тому, що діти з доми в школу йдуть на 11:30, уроки кінчаються в 16 або 16.50
В мене завжди вони обідали супчиками о 14 чи 15 (часом просто другі страви, але завжди щось свіже зготовлене) і до таких обідів звикли, о 17 завжди якийсь перекус.
А тепер як?
Старший бутери не їсть, менший їсть, але які вони в таку жару (
Виходить діти пропускають повноцінний обід і мають гризти яблучка банани замість повноцінного обіду (
До того ж перерви зробили 10 хв, як встигнути поїсти, навіть коли працюватиме столовка?
Одним словом печаль ((((
автор Маргарита и Мастер • 01 сентября 2020
А ще після школи гуртки, як це все поєднати, щоб з цими б....ядськими ковідами не захворіти на гастрити?
Фисташковый кокец• 01 сентября 2020
Мамо,дитину від спідниці відчувати треба.
Супчик,каклетки 8 клас
ИзЮмрудная• 01 сентября 2020
в 8 чай с чем-нибудь.
В 11 полноценный обед с супом и пр.
В школе банан и яблочко. В 17 ужин.
После кружков перекусить можно что-нибудь легкое.
Балаболка• 01 сентября 2020
Вот проблема, наши идут в школу к 8.00 и последний урок заканчивается в 16.10, перемены увеличили, столовая закрыта. А ваши всего на 4 часа в школу ходят и прям с голоду умрут. Покушали дома и пошли, вернулись опять покушали.
Манный комочек• 01 сентября 2020
Нужно было не орать , чтоб дистанционку отменили
Кушали бы нормально и
Первое
Второе
Третье
Ответ дляФисташковый кокец
Супчик,каклетки 8 клас
Я зрозуміла, ваші по сухарикам і чіпсам замість обідів. Таких більшість нажаль. Пропагуйте і далі! Тільки своїм дітям!
Я знаю, що таке проблемт з шлунком, нажаль ((((
Балаболка• 01 сентября 2020
Ответ дляМаргарита и Мастер
Если ваши поедят супчик в 17.00 а не в 15.00, что случится с их желудком?
Ответ дляИзЮмрудная
в 8 чай с чем-нибудь.
В 11 полноценный обед с супом и пр.
В школе банан и яблочко. В 17 ужин.
Такий варіант розглядаю теж. Але сумніваюсь чи зайде обід об 11.. буду пробувати
Ответ дляБалаболка
У Вас конечно жесть ( согласна
Ответ дляБалаболка
Справа в тому, що секції одразу після школи, нема часу на поїсти. Забігли кинули рюкзак і знов бігти. Або зразу зі школи. Самі ходять. Ми по роботах.
спальное место• 01 сентября 2020
Це всього 3 тижні. Можна пристосуватися.
ИзЮмрудная• 01 сентября 2020
Ответ дляМаргарита и Мастер
можно оставить готовое в судочках, в миковолновке разогрели 5мин поели и по секциям. За 5мин ничего не случится.
Если не секрет, а когда вы уроки готовите с вечерними кружками?
у нас 6кл. вторая смена, с 12-30 до 18.
Бассейн, рисование, все отменили в этом году.
Курочка-наседка• 01 сентября 2020
Ответ дляспальное место
Откуда инфа, почему только три??
спальное место• 01 сентября 2020
Ответ дляКурочка-наседка
Откуда инфа, почему только три??
Ну автор так написала
Курочка-наседка• 01 сентября 2020
Ответ дляспальное место
Ну автор так написала
О,пардон
Ответ дляспальное место
Поки розклад на 3 тижні. Далі ніхто нічого не знає і не каже.
Блін на яблучках бананах і горішках організм не протягне, особливо коли ввечері «накластись» звичайною іжею.
Ви ж розумієте, коли роками організм заикає до одного, а потім бац і все інакше.
В мене батьки колись так забили болт на моє харчування. Зараз проблема на проблемі (((
Ответ дляИзЮмрудная
у нас 6кл. вторая смена, с 12-30 до 18.
ХЗ як воно має бути. Поки все під великим питанням
Ответ дляКурочка-наседка
Откуда инфа, почему только три??
Так сказали дітям в школі
спальное место• 01 сентября 2020
Ответ дляМаргарита и Мастер
До виходу в школу їсти гаряче.
Ответ дляспальное место
До виходу в школу їсти гаряче.
Певно так і буде.
Курочка-наседка• 01 сентября 2020
Ответ дляМаргарита и Мастер
Так сказали дітям в школі
Автор, три недели это очень мало, как то приноровитесь,не кипишуйте зря
спальное место• 02 сентября 2020
Ответ дляМаргарита и Мастер
Певно так і буде.
Ще в школу можна давати не бутерброд, а млинці, сирники, запіканку.
автор Маргарита и Мастер • 02 сентября 2020
Ответ дляспальное место
Дякую! Спробую
Ответ дляКурочка-наседка
Я не кипишую )
Просто цікавлюсь
Фисташковый кокец• 02 сентября 2020
Ответ дляМаргарита и Мастер
Так, так.
І сухарики, і чіпси, всі погані- одна мамо супчиком нагодує.
Лоб 8 клас без супчика по розкладу не обійдеться?
Самі придумали гастрит, самі лікуєте неіснуючу хворобу.
Ответ дляФисташковый кокец
Так, так.
Яка ви гидка особа, фу!
Про свою сраку певно гарно піклуєтесь.
Мальчун-задирун• 02 сентября 2020
Ответ дляФисташковый кокец
Так, так.
У мене син у 7 класі. І так, він у ліцеї обідав завжди. І любить суп та борщ на обід, а ще котлети з гарніром і салати. Займається спортом щоденно і потребує повноцінне харчування. До того ж у такому віці діти активно ростуть, і ніяк не можна їх тримати цілий день на бутербродів та фруктах.
Сухарики і чіпси - це не їжа, набір хімічних спеції. Ви не знали?