Маргарита и Мастер• 01 сентября 2020
Школа. 2 зміна. Коли і чим обідати?
У нашій школі запровадили 2 зміни із-за Ковіду. Обох дітей поставили у другу зміну на 3 тижні. 6 і 8 клас.
В столовку не ходять. Ще поки невідомо для кого вона буде взагалі відчинена, можливо тільки для початкової школи.
Питання в тому, що діти з доми в школу йдуть на 11:30, уроки кінчаються в 16 або 16.50
В мене завжди вони обідали супчиками о 14 чи 15 (часом просто другі страви, але завжди щось свіже зготовлене) і до таких обідів звикли, о 17 завжди якийсь перекус.
А тепер як?
Старший бутери не їсть, менший їсть, але які вони в таку жару (
Виходить діти пропускають повноцінний обід і мають гризти яблучка банани замість повноцінного обіду (
До того ж перерви зробили 10 хв, як встигнути поїсти, навіть коли працюватиме столовка?
Одним словом печаль ((((
А тепер як?
Одним словом печаль ((((
Маргарита и Мастер
• 01 сентября 2020
А ще після школи гуртки, як це все поєднати, щоб з цими б....ядськими ковідами не захворіти на гастрити?
Фисташковый кокец• 01 сентября 2020
Мамо,дитину від спідниці відчувати треба.
Супчик,каклетки 8 клас
ИзЮмрудная• 01 сентября 2020
в 8 чай с чем-нибудь.
В 11 полноценный обед с супом и пр.
В школе банан и яблочко. В 17 ужин.
После кружков перекусить можно что-нибудь легкое.
В 11 полноценный обед с супом и пр.
В школе банан и яблочко. В 17 ужин.
Балаболка• 01 сентября 2020
Вот проблема, наши идут в школу к 8.00 и последний урок заканчивается в 16.10, перемены увеличили, столовая закрыта. А ваши всего на 4 часа в школу ходят и прям с голоду умрут. Покушали дома и пошли, вернулись опять покушали.
Манный комочек• 01 сентября 2020
Нужно было не орать , чтоб дистанционку отменили
Кушали бы нормально и
Первое
Второе
Третье
Кушали бы нормально и
Первое
Второе
Третье
Маргарита и Мастер
• 01 сентября 2020
Ответ дляФисташковый кокец
Супчик,каклетки 8 клас
Я зрозуміла, ваші по сухарикам і чіпсам замість обідів. Таких більшість нажаль. Пропагуйте і далі! Тільки своїм дітям!
Я знаю, що таке проблемт з шлунком, нажаль ((((
Балаболка• 01 сентября 2020
Ответ дляМаргарита и Мастер
Если ваши поедят супчик в 17.00 а не в 15.00, что случится с их желудком?
Маргарита и Мастер
• 01 сентября 2020
Ответ дляИзЮмрудная
в 8 чай с чем-нибудь.
В 11 полноценный обед с супом и пр.
В школе банан и яблочко. В 17 ужин.
В 11 полноценный обед с супом и пр.
В школе банан и яблочко. В 17 ужин.
Такий варіант розглядаю теж. Але сумніваюсь чи зайде обід об 11.. буду пробувати
Маргарита и Мастер
• 01 сентября 2020
Ответ дляБалаболка
У Вас конечно жесть ( согласна
Маргарита и Мастер
• 01 сентября 2020
Ответ дляБалаболка
Справа в тому, що секції одразу після школи, нема часу на поїсти. Забігли кинули рюкзак і знов бігти. Або зразу зі школи. Самі ходять. Ми по роботах.
ИзЮмрудная• 01 сентября 2020
Ответ дляМаргарита и Мастер
можно оставить готовое в судочках, в миковолновке разогрели 5мин поели и по секциям. За 5мин ничего не случится.
Если не секрет, а когда вы уроки готовите с вечерними кружками?
у нас 6кл. вторая смена, с 12-30 до 18.
Бассейн, рисование, все отменили в этом году.
у нас 6кл. вторая смена, с 12-30 до 18.
Курочка-наседка• 01 сентября 2020
Ответ дляспальное место
Це всього 3 тижні. Можна пристосуватися.
Откуда инфа, почему только три??
спальное место• 01 сентября 2020
Ответ дляКурочка-наседка
Откуда инфа, почему только три??
Ну автор так написала
Маргарита и Мастер
• 01 сентября 2020
Ответ дляспальное место
Поки розклад на 3 тижні. Далі ніхто нічого не знає і не каже.
Блін на яблучках бананах і горішках організм не протягне, особливо коли ввечері «накластись» звичайною іжею.
Ви ж розумієте, коли роками організм заикає до одного, а потім бац і все інакше.
В мене батьки колись так забили болт на моє харчування. Зараз проблема на проблемі (((
Маргарита и Мастер
• 01 сентября 2020
Ответ дляИзЮмрудная
у нас 6кл. вторая смена, с 12-30 до 18.
ХЗ як воно має бути. Поки все під великим питанням
Маргарита и Мастер
• 01 сентября 2020
Ответ дляКурочка-наседка
Откуда инфа, почему только три??
Так сказали дітям в школі
спальное место• 01 сентября 2020
Ответ дляМаргарита и Мастер
До виходу в школу їсти гаряче.
Маргарита и Мастер
• 01 сентября 2020
Ответ дляспальное место
До виходу в школу їсти гаряче.
Певно так і буде.
Курочка-наседка• 01 сентября 2020
Ответ дляМаргарита и Мастер
Так сказали дітям в школі
Автор, три недели это очень мало, как то приноровитесь,не кипишуйте зря

спальное место• 02 сентября 2020
Ответ дляМаргарита и Мастер
Певно так і буде.
Ще в школу можна давати не бутерброд, а млинці, сирники, запіканку.
Маргарита и Мастер
• 02 сентября 2020
Ответ дляспальное место
Дякую! Спробую
Маргарита и Мастер
• 02 сентября 2020
Ответ дляКурочка-наседка

Я не кипишую )
Просто цікавлюсь
Фисташковый кокец• 02 сентября 2020
Ответ дляМаргарита и Мастер
Так, так.
І сухарики, і чіпси, всі погані- одна мамо супчиком нагодує.
Лоб 8 клас без супчика по розкладу не обійдеться?
Самі придумали гастрит, самі лікуєте неіснуючу хворобу.
Маргарита и Мастер
• 02 сентября 2020
Ответ дляФисташковый кокец
Так, так.
Яка ви гидка особа, фу!
Про свою сраку певно гарно піклуєтесь.
Мальчун-задирун• 02 сентября 2020
Ответ дляФисташковый кокец
Так, так.
У мене син у 7 класі. І так, він у ліцеї обідав завжди. І любить суп та борщ на обід, а ще котлети з гарніром і салати. Займається спортом щоденно і потребує повноцінне харчування. До того ж у такому віці діти активно ростуть, і ніяк не можна їх тримати цілий день на бутербродів та фруктах.
Сухарики і чіпси - це не їжа, набір хімічних спеції. Ви не знали?