Акуна_Матата• 04 сентября 2020
Найбільш практичний диван
Тобто на якому найменше видно плями, щоб тканина милась гарно, не кошлатилась (за останнє слово прошу не починати діалоги, чи існує воно)
По темі - маю два, один світлий, з дітьми на карантині дуже часто треба його мити, другий - неякісна тканина. Порадьте, як вибрати хороший!
Упругая попка• 04 сентября 2020
А покрывалом почему не накрываете? Так любую обивку можно угробить.
Украиночка• 04 сентября 2020
В ікеа є з зйомними чохлами . Навіть бильця можна попрати. Можна додатково купити запасні чохли в іншому кольораі
КапитанльнаЯ• 04 сентября 2020
Для меня самый практичный - это кожа, но не очень люблю её на диване.
Сейчас очень много разных материалов, если сделать под заказ. Они не убиваемые. Естественно, дороже обычного тряпичного дивана