Кнопус• 07 сентября 2020
Польща хоче дозволити проживання нащадкам мешканців Речі Посполитої
Очільник канцелярії прем´єра Польщі Міхал Дворчік заявив, що польський уряд планує спростити правила отримання можливості законного проживання для нащадків першої і другої Речі Посполитої.
Про це повідомляє ТСН з посиланням на видання Business insider.
"Уряд починає роботу над рішеннями, які дозволять спростити процедури і можливості, пов´язані з поселенням в Польщі всіх нащадків жителів Першої та Другої Речі Посполитої, які заявляють про зв´язки з Польщею", - заявив Дворчік.
Перша Річ Посполита існувала на частині територій сучасних Польщі, Литви, Білорусі, України, Росії та Латвії в 1569-1795 роках. Друга Річ Посполита існувала в 1918-1939 роках на частини територій сучасних Польщі, Литви, Білорусі та України.
Згідно з цією ідеєю така широка категорія потенційних мігрантів може стати способом порятунку польського ринку праці.
Уряд прогнозує, що якщо не буде вжито жодних дій, до 2030 року Польщі буде бракувати близько 4 мільйонів працівників.
А_я_ЛОЖУ!• 07 сентября 2020
Ответ дляПуки-куки
В 1939 уже только малая часть входила в ее состав. А при 1 речи посполитой почти вся Украина. Если ваши предки проживали условно на правобережье тогда да, это проще.
речь не о моих предка, а в общем.
Языката Хвеська• 08 сентября 2020
Ответ дляЖелезобетон
Да, я тоже в прошлом году поняла, что капец стране.
Хотя столько этих капцов уже было в истории, и все-таки страна выставила. Воппос только какой ценой..ну и плюс слабела после каждого выстаивания
Знаете, я очень люблю историю. Так вот если посмотреть то страна то выстояла, но где те люди которые ее отстаивали и те которые просто жили? У меня жизнь одна, не хочется ее тратить на чьи-то ошибки и героев любимых телесериалов. У героев то все ок, что в сериале, что в жизни, а нам расхлебывать их препитии многосерийные. Пусть те кто это чудо выбирал и пожирают плоды его жизнедеятельности.