Ку ка ку ка ку• 07 сентября 2020
Допоможіть будь-ласка з задачою
Я вже геть здуріла з меньшою дитиною в декреті. Дивлюсь і не можу розв´язати
Душка-свекровь)))• 07 сентября 2020
Какой класс? И лучше увидеть условие задачи. Уравнения только с 3 класса.
Ку ка ку ка ку
• 07 сентября 2020
Ответ дляДушка-свекровь)))
П´ятий.
Ку ка ку ка ку
• 07 сентября 2020
Ответ дляЯяяКакаджамбо
фото
Дякую. Вже як нам рівняння склали далі ми теж розібрали. То що очікувати від дітей,як я сама не змогла одразу те розібрати...
Банан-барабан• 07 сентября 2020
Ответ дляКу ка ку ка ку
Очікувати, що діти справляться з елементарною задачею. Для них це набагато простіше, ніж дорослим.
А азагалі привчайте дитину самостійно вирішквати свої проблеми. Для 5го класу це дуже проста задача. Але не можеш зробити сам - знайди рішення в інеті, спиши в однокласника, а не застроюй маму.