Живчик-счастливчик• 14 сентября 2020
На 10 річчя весвлля вирішили зробити нові обручки ...
Перші обручки були звичайні, куплені в ювелірному салоні, на 3 та 4 гр. На річницю вирішили оновити, та зробити їх такими як сподобалось по фото в інтернеті. Давно підписана в інстаграмі на одного ювеліра, подобаються його роботи. Замовлення виконує не тільки по Україні, але й за кордон.
Королева спама• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Як я золото заберу? Воно ж вже переплавлено
По весу и пробе. Пусть вернёт вам 16 грамм той пробы что вы ему отдали. А красоту свою себе на переплавку оставит.
Живчик-счастливчик
• 14 сентября 2020
Ответ длязадумчивая мордочка
Где-то в селе раздавали нашару бутераты
Українська мова для вас , це село? З міста я не хвилюйтесь
Дама_с_караваем• 14 сентября 2020
Ответ дляРедисочка
я фигею, дорогая редакция...
А я сейчас уписяюсь. Как хорошо что тема создана в нерабочее время, а то меня б точно уволили. Истерика
Живчик-счастливчик
• 14 сентября 2020
Ответ дляЛолитаНеРазлита
дайте на него ссылку. мы сейчас все вычислим. блин он вам шило на мыло переделает
Не буду ссилку давати. В розмові він хороша людина. Як начне щось заперечувати, тоді дам
Редисочка• 14 сентября 2020
Ответ дляДама_с_караваем
))
ЛолитаНеРазлита• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
а может мы тоже хотим такие кольца? вам жалко что ли. хорошо говорить - не равно быть умелым
Королева спама• 14 сентября 2020
А что всех так веселит? То, что человек в беду попал, на мошенника, похоже, нарвался? Или я чего-то не понимаю?
Голубая фишка• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Його роботи, але чи він робив сумніваюсь. Він росказував, що раніше сам робив, тепер майстри, але конролює процесс роботи. Він не нашої національності, але вивчив українську мову, завжди на позитиві такий. Звоне, каже не хвилюйтеся все буде добре. Але чомусь я себе винною відчуваю.
Йой, найшли собі чорножопого на свою голову, звісно, у нього все буде добре, розводив лохів нашої національності,і далі буде розводити...
Мелочунь• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Знати б точно,що нічого не підмішав,забрала б навіть коржиком
Луноходик_Ик• 14 сентября 2020
Ответ дляМелочунь
Купила б навіть срібні,ніж носила б це
Та то зрозуміло. Я б краще жодні не носила, аніж ото, що автору втюхали
Просто кочут дуже дорогі, авторські прикраси. Всі класні, мені дуже подобаються. Ми з чоловіком обирали між ними і алхемікою. Обрали останніх. Дві обручки - більше 40 тис.грн
Дама_с_караваем• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ось декілька його робіт, хто б міг подумати
Вы точно уверены что это он делал, а не картинки с интернета?
Живчик-счастливчик
• 14 сентября 2020
Я привикла довіряти людям. В ці темі хотіла почути думку незалежних людей, що то все таки не моя примха, а все таки помилка майстра. Буду завтра очікувати другі фото. Надіюсь не пожалкуєм. Все ж таки дата річниці вже незабаром
Живчик-счастливчик
• 14 сентября 2020
Ответ дляДама_с_караваем
Там де роботи з людьми на фоні його магазину, то впевненна, а там їх багато. І не тільки обручки, різні ювелірні прикраси
Швидка Настя• 14 сентября 2020
Ой, автор, жалко вам расстраивать, но настраивайтесь на скандал и попытки забрать хотя бы ломом свое золото. Судя по первым фото ничего хорошего не получится
, не представляю как из этих болтов можно что-то приличное слепить
Дама_с_караваем• 14 сентября 2020
Ответ дляКоролева спама
Поржали только на первых страницах, не надо.
На сейчас автора пытаются убедить что она попала на афериста. Не удивлюсь, если она ему и деньги перечислит за такую работу и останется не только без золота (про него уже можно забыть) но и денег.
Покуда есть на свете дураки, обманом жить нам стало быть с руки
Живчик-счастливчик
• 14 сентября 2020
Ответ дляФима Собак
Я одна не могу понять, почему дата 2010
Дата весілля)
Мелочунь• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ок,можете потім показати фото Ваших обручок ,як заберете ?
Живчик-счастливчик
• 14 сентября 2020
Ответ дляДама_с_караваем
Це вже занадто.
Живчик-счастливчик
• 14 сентября 2020
Ответ дляМелочунь
Так, покажу
Живчик-счастливчик
• 14 сентября 2020
Ответ дляЛолитаНеРазлита
на бабушкиных часах 30 летней давности гравировка изысканей
Чоловік мені теж так сказав, що дата як в часи СССР на годинниках)
Дама_с_караваем• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Це вже занадто.
Это вы нам потом напишете.
Забирайте лом, сдавайте в ломбард, пусть и дешевле, доложите денег и купите то, что нравится.
И запомните: скупой платит дважды
Живчик-счастливчик
• 14 сентября 2020
Ответ дляНакрыло-не отпускает
А что это за отверствие?
То чорний камінчик, казав що буде гарно виглядати(
ЛолитаНеРазлита• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
так у меня круче!! а не так же
Королева спама• 14 сентября 2020
Ответ дляДама_с_караваем
Похоже, что автор неконфликтный и мягкий человек. Я тоже склонна думать, что ’мастер’ попытается воспользоваться этим. Она просто пыталась убедиться, что это не ее придирки.
Живчик-счастливчик
• 14 сентября 2020
Ответ дляДама_с_караваем
Это вы нам потом напишете.
И запомните: скупой платит дважды
Чому скупий? Навпаки вибрали дорогого з відгуками)