Живчик-счастливчик• 14 сентября 2020

На 10 річчя весвлля вирішили зробити нові обручки ...

Перші обручки були звичайні, куплені в ювелірному салоні, на 3 та 4 гр. На річницю вирішили оновити, та зробити їх такими як сподобалось по фото в інтернеті. Давно підписана в інстаграмі на одного ювеліра, подобаються його роботи. Замовлення виконує не тільки по Україні, але й за кордон.
Мира всем• 14 сентября 2020
Удалено администрацией...
автор Живчик-счастливчик • 14 сентября 2020
Ответ дляМира всем
В Днепре материал+ работа в среднем 900 грн за грамм
Грамм золота з роботою 900 грн, не може таке бути. Скільки тоді лом металлу коштує?
Глубоководная селедка• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
У мене є надія, що все таки буде добре) що він вміє точно, так це заспокоювати. Гарного всім вечора
А вы оптимист
Мира всем• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Не знаю, напишите тем людям что у них на странице фото, как они довольны работой или нет
Ганцю в кєдах• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
12 балів, молодець!
Вы случайно не из Кировограда? Мы так говорим) Ходе, робе и т.д.