Живчик-счастливчик• 14 сентября 2020

На 10 річчя весвлля вирішили зробити нові обручки ...

Перші обручки були звичайні, куплені в ювелірному салоні, на 3 та 4 гр. На річницю вирішили оновити, та зробити їх такими як сподобалось по фото в інтернеті. Давно підписана в інстаграмі на одного ювеліра, подобаються його роботи. Замовлення виконує не тільки по Україні, але й за кордон.
Я тут с краю постою• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Я їх не показувала
Смешно. Показываете одно, пишете другое.
автор Живчик-счастливчик • 14 сентября 2020
Ответ для220В
Я пока дочитаю те 6 страниц с отвлечением на детей, как раз до завтрашнего 18.00 будет.
Очень жду!
Що б Ви собі знали, як я очікую, а ще більше рахунок
Ответ дляЯ тут с краю постою
Бо там назва магазину, я не хочу світити
Я тут с краю постою• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Подведем итог. На фото живые люди возле магазина, видно название. На людях кольца. Вы как их разглядели на таком фото? Тем более качество.
Непонятно кому золото отправили.
Мира всем• 14 сентября 2020
Автор, ну все же фото из интернета
Ось приклад, фото клієнтів, а в каруселі фото виробу.
Мира всем• 14 сентября 2020
https://instagram.com/aliancasdidilima?igshid=8wgb... отсюда фото большинство
Можливо є фото з інету, як приклад роботи. Бачу всі фото, що ви надаєте з інету з одного сайту.
Инфотуфелька• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А черный камешек решили оставить? может пока он переделывает и его уберете? ну он действительно смотрится как дырка...(((
Мира всем• 14 сентября 2020
https://www.pyterjoias.com.br/aliancas-bodas-de-pr... и отсюдпг
Мира всем• 14 сентября 2020
Просто логотип затерли
Болтушка Му• 14 сентября 2020
Ответ дляИнфотуфелька
О Боже ... так там камень ??? 🤭🤭🤭 Я думала реально дырка
Инфотуфелька• 14 сентября 2020
Ответ дляБолтушка Му
камень(( автор написала..
Тоскующая• 14 сентября 2020
Автор, а обручки вінчанні? Я також хочу переробити або обміняти. Але чоловік проти.
Ответ дляТоскующая
Ні, ми не вінчались( були плани на 10 річчя повінчатись. Але, обставини склались по іншому.
Ответ дляИнфотуфелька
камень(( автор написала..
Ось, як приклад
Инфотуфелька• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ось, як приклад
белый... а у вас черный((( черный некрасиво(((
Ответ дляМира всем
Просто логотип затерли
Так, фото звідти. Значить не тільки свої роботи виставляє(
Ответ дляИнфотуфелька
Там і чорний є
Мира всем• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Нуда, а я о чем, и фото магазина сзади приделать в Фотошопе пару мин времени
Инфотуфелька• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Там і чорний є
ну.. на ваших не так смотрится. я подумала, что дырочка(((( но решать конечно Вам. Надеюсь Вы будете очень довольны.
Ответ дляИнфотуфелька
Завтра будуть нові) їх ще відполірувати потрібно
Мира всем• 14 сентября 2020
Вот , маник тот же
Мира всем• 14 сентября 2020
https://instagram.com/malkob.aliancas?igshid=1glmp... бразилия
Инфотуфелька• 14 сентября 2020
Ответ дляМира всем
Вот , маник тот же
расскажите как по фото ищите его в инете? у меня не получается...
Мира всем• 14 сентября 2020
Ответ дляИнфотуфелька
В плеймаркете программа- поиск по картинке)))
Ми більше ніде і не запитували. 500 грн, це дуже дорого за роботу на 1грамм золота? Казав, що це такі росцінки зараз
Мира всем• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А город какой?
Ответ дляМира всем
А город какой?
Ввртість може відрізнятись? Хоть приблизно ?
Мира всем• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
В Днепре материал+ работа в среднем 900 грн за грамм