Мишка-шалунишка• 04 декабря 2013

Посоветуйте хорошего стоматолога в Броварах

Божья коровка• 04 декабря 2013
Ольга Ивановна Шансова, очень хорший стоматолог, работает в Ювенталь, на Грушевского

автор Мишка-шалунишка • 04 декабря 2013
Раньше ходила к Светлане Александровне. Они принимала на Тогмаше на Энгельса.а сейчас говорят работает в центре.
автор Мишка-шалунишка • 04 декабря 2013
Божья коровка.а рентген делают там?Цены в каком диапазоне?
Божья коровка• 04 декабря 2013
http://juvental.com/novosti
наберите им, по ценам скажут, рентген делают, но это тоже уточните
Ксьоншкевич• 04 декабря 2013
чудовий спеціаліст...робить швидко....ціни нормальні не завишені...як звати забула..ми з чоловіком завжди до неї ходим...вчора подрузі дала телефон..сьогодні вже полікувала зуба.....я не пам’ятаю яка вулиця але поліклініка навпроти КОСМО...через дорогу...там ще Антошка недалеко
зателефйонуйте вона вам підскаже як її знайти