Укуси меня• 01 октября 2020
Відгуки про дитяче пальто X-woyz
Шукаю відгуки про дитяче демісезонне пальто X-woyz . Як носиться , на яку температуру повітря можна носити, на теплу чи холодну осінь ? Зараз дитина зростом 122, який розмір взяти 32 чи 34 ? Або порадьте виробників, які виготовляють якісні пальто. Зараз у доньки пальто Next , по якості і пошиву дуже подобається. Всім дякую.
Яжемать Мне можно• 02 октября 2020
По детскому не подскажу, но сама давно ношу их зимнее пальто. Очень довольна
Немного большемерило