Ms. Dolly• 16 октября 2020

Чиї діти хворіють абе перехворіли на Ковід19 зайдіть

Дитина 9 років,перші прояви хвороби проявилися в пятницю,температура 37 і сильно боліла голова.В суботу все повторилося.В ночі температура 37,8 (один раз)В понеділок рентген показав бронхопневмонію,взяли ПЛР ,результат позитивний.В понеділок назначили два антибіотики цедоксим + ормакс.Два дні температури не було,а сьогодні 37,1.Лікар відправляє на стаціонар в областну лікарню,оскільки вважає температу на пятий день антибіотика поганим знаком.Як хворіли ваші діти?Чи справді температура 37,1 є підставою для стаціонару?
pragaElena• 16 октября 2020
Идите к другому доктору на консультацию
Батя, я стараюсь!• 16 октября 2020
Радуйтесь что место есть. И вы правда не понимаете, что причина не температура; а пневмония?
автор Ms. Dolly • 16 октября 2020
Ответ дляБатя, я стараюсь!
Так пневмонія від понеділка,можливо вже і пройшла.В мене теж двохстороння пневмонія.
Батя, я стараюсь!• 16 октября 2020
Ответ дляMs. Dolly
Вы хотите сидя дома узнать прошла она или нет? По звёздам определять будете? Это такая опасная штука, что температуры может и не быть высокой. И даже кашля. Тем более это ребёнок.
автор Ms. Dolly • 16 октября 2020
Ответ дляБатя, я стараюсь!
Звичайно,ні.Я планувала в понеділок робити контрольний рентген.Тим більше що дитина себе добре почуває,температура сама спала до 36,5
автор Ms. Dolly • 16 октября 2020
Ответ дляБатя, я стараюсь!
Вчора були не прийомі в лікаря нічого її не насторожило,а сьогодні ось цей скачок температури став підставою для госпіталізації.
Батя, я стараюсь!• 16 октября 2020
Ответ дляMs. Dolly
Лучше перестраховаться. Если уже было улучшение и температуры долго не было, то этот скачок есть поводом для наблюдения. В любом случае сначала рентген. А сатурацию проверяли?
автор Ms. Dolly • 16 октября 2020
Ответ дляБатя, я стараюсь!
Ні.Тільки в понеділок була 97
Батя, я стараюсь!• 16 октября 2020
Ответ дляMs. Dolly
Ні.Тільки в понеділок була 97
Все будет хорошо. Выздоровления скорейшего
автор Ms. Dolly • 16 октября 2020
Ответ дляБатя, я стараюсь!
Дякую.Хвмлююся оскільки і мені дали направлення в стаціонар,незнаю чи дозволять нам бути разом.
СпайдерВумен• 16 октября 2020
После Ковид и месяц и больше может быть субфебрильная температура. Не вижу повода для стационара. Сделаете контрольный снимок и там увидите.
автор Ms. Dolly • 16 октября 2020
Ответ дляСпайдерВумен
Дякую,я саме так планувала зробити.
СпайдерВумен• 16 октября 2020
Вот буквально через пять минут от вашей темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2734791
Не волнуйтесь
автор Ms. Dolly • 16 октября 2020
Ответ дляСпайдерВумен
Не волнуйтесь
Спасибо 💐
Настя Снежок Воля• 16 октября 2020
Автор, кроме температуры, были ещё предпосылки, что у ребёнка пневмония? Это для себя хочу понять, у дочки начались все признаки, а врач сказала наблюдать до пн.
автор Ms. Dolly • 16 октября 2020
Ответ дляНастя Снежок Воля
Ні,кашлю не було, дитина була активна.Рентген робили оскільки в мене була пневмонія.
Настя Снежок Воля• 16 октября 2020
Ответ дляMs. Dolly
Спасибо.
я Кукарача• 17 октября 2020
Ответ дляMs. Dolly
То есть рентген показал пневмонию
Все говорят,что только кт
автор Ms. Dolly • 17 октября 2020
Показав рентген пневмонію і мені,і дитині.