Рекламама• 17 октября 2020

А как вам такие 5 вопросов :)

Как чешет на Мове, получше половины наших политиков, любо дорого посмотреть ;)

Царевна Лягушка• 18 октября 2020
Ответ для vihola
Мова не про військових, а про добровольців і примусово мобілізованих.
Зеленський зробив все що міг.
На тлі вашого петі, зберіг тисячі.
Мало того, наплював на загиблих, ветеранів, поранених, ´які відвоювали територію і віддав рашистам!!!
vihola• 18 октября 2020
Ответ дляЦаревна Лягушка
Маніпуляція, вже давно таких втрат не було, слава богу!!!
Я дала посилання на статистичні дані ООН.
А ви можете кричати маніпуляція, хоч луснути. Від цього, на жаль, нічого не зміниться, не повернути людей.

Звісно давно не було.
Бо вже 2 роки втрати мінімальні.
А петя згноїв тисячі під своїм бездарним, зрадницьким командуванням. І це факт.
Царевна Лягушка• 18 октября 2020
Ответ для vihola
Ніхто ж не проти щоб власне «військові» стояли, а не мобілізовані проти волі.
Думаю, вас це питання не дуже турбувало в 2014-2015, коли свого на захист не відпустили.
Коли настане мир, поговоримо про те, звідки я буду спостерігати.
Не планую до Польщі.
А ви плануєте?
Поки що планую старшу дитину десь пристроїти на навчання.
Якщо,мне дай Боже, прийде медведчук, звісно, будемо щось думати. Хоча б на західну Україну - там точно такого не допустять.
vihola• 18 октября 2020
Ответ дляЦаревна Лягушка
Чому зеля не зберіг 170 ???
Чому??? Навіщо вбив???
Вас заїло. Я відповіла.
Аргументів нема?
Саме час переходити на образи)
Царевна Лягушка• 18 октября 2020
Ответ для vihola

Звісно давно не було.
Бо вже 2 роки втрати мінімальні.
Отак взяв і спеціально згноїв?
Вже навіть про котли дбр розказало, доречі, зелене, ручне
vihola• 18 октября 2020
Ответ дляЦаревна Лягушка
Ну Зеленський це «жаба, яку варять повільно». Збирайтесь вже, не засиджуйтеь. Бо прогавите, так само, як і ато.
Царевна Лягушка• 18 октября 2020
Ответ для vihola
Вас заїло. Я відповіла.
Аргументів нема?
Саме час переходити на образи)
Та це вас заїло про дані ООН. І петя не зберіг. То я й питаю, чому зеля не зберіг? Тим паче, не було і не має гарячих фаз
vihola• 18 октября 2020
Ответ дляЦаревна Лягушка
Отак взяв і спеціально згноїв?
Після «обнимаю» «жму руку», схоже, так, спеціально.
Царевна Лягушка• 18 октября 2020
Ответ для vihola
Це вже точно не вам вирішувати.
Є ще українці, накшталт 25% та й у інших спрацює здоровий глузд і інстинкт самозбереження. Сподіваюсь!!!
Царевна Лягушка• 18 октября 2020
Ответ для vihola
Так, так, так обняв і зажав руку - що горлянку здавили санкції.

Це вам не в дупу заглядати
vihola• 18 октября 2020
Ответ дляЦаревна Лягушка

Це вам не в дупу заглядати
Тут ваш шокований Яценюк визнає, що санкцї, «як мертвому припарки»

vihola• 18 октября 2020
Ответ дляЦаревна Лягушка

Це вам не в дупу заглядати
А це Путін після санкцій з петьою обіймався, жав руку?
Реготався, бажав успіхів, петя жалівся йому як важко гетьманом бути. Про перше травня тринділи, ржали з якихось орденів.
Чи після котла у Дебатьцево?
Царевна Лягушка• 18 октября 2020
Ответ для vihola

https://youtu.be/0jzEra9z5Pw
Згадала баба, як дівкою була!!!
При сені вони ще не подіяли, та й не були в таких розмірах. І тільки недавно почали працювати.
Дуже корисні
Імпортозаміщення на федерації провели, креветки з білоруського моря возять
Путанга на кожному розі волає, ой, які чудові санкції!!! В них тепер за один долар набагато більше рублів дають. І ріст економіки, правда, від´ємний
Царевна Лягушка• 18 октября 2020
Ответ для vihola
Чи після котла у Дебатьцево?
Та ні , ви ж знаєте, це така дипломатична мова, чули? І це тоді, коли петя з дурості ще сподівався якось домовитися.
А потім були санкції
І ще, і ще, і ще.
Раджу почитати мемуари Оланда. Він там дуже яскраво описує ще й поцілунки.

Доречі, Трамп теж каже на путіна хароший парень, а потім санкції по самі помідори
vihola• 18 октября 2020
Ответ дляЦаревна Лягушка
Згадала баба, як дівкою була!!!
Дуже корисні
«Недавно» це коли?
При Зеленському?
Стільки смайлів, емоцій.
Це вже перемога, чи поки ще ні?

Якби ваших санкцій боялись, то вже б вступились до цього часу. І зазіхати не сміли. Одна бутафорія.
vihola• 18 октября 2020
Ответ дляЦаревна Лягушка
А потім були санкції
І ще, і ще, і ще.

Санкції були ще до того.
Але Путін говорив йому «обнимаю»
Очевидно, було за що.
Царевна Лягушка• 18 октября 2020
Ответ для vihola
«Недавно» це коли?
При Зеленському?
Стільки смайлів, емоцій.
Це вже перемога, чи поки ще ні?

Поки не перемога. Бо зеля з єрмаком роблять все, щоб санкції зняли, нав´язати в Україні громадянську війну
vihola• 18 октября 2020
Сорі, покину вже вас.
Дякую, що без звичних образ та істерик.
Але переливати з пустого в порожнє набридло.
Хай останнє слово буде за вами)
Царевна Лягушка• 18 октября 2020
Ответ для vihola
Санкції були ще до того.
Але Путін говорив йому «обнимаю»
Очевидно, було за що.
Найдієвіші санкції почали вводити за невиконання росією мінських угод - ще одна пастка для путіна
Царевна Лягушка• 18 октября 2020
Ответ для vihola
Сорі, покину вже вас.
Дякую, що без звичних образ та істерик.
Хай останнє слово буде за вами)
Алілуйя
Цыбулька• 18 октября 2020
Ответ для vihola
А яка мета?
Просто пожартувати?
Справді?
Більше нема з кого?
В той час, коли в Україні війна, незагоєна рана. Він робить все можливе аби зупинити.
Його цькують зі всіх сторін навіть за колготи та щиколотки дружини.
Якби все було ок. Мир, спокій.
Як 7 років тому, може б було і смішно.
Може б його й не обрали ніколи.
Але це єдина людина яка змогла об’єднати всю Україну, яку розколов петя.
Яким чином він об´єднав всю Україну?) Я щось пропустила?
Цыбулька• 18 октября 2020
Ответ для vihola
Хто заборонив голосувати Донбасу?
Україна?
А Донбас що хоче сказати, що хоче в Росію, а не в Україну? То ми вже в курсі. Він вже сказав. Тільки Росія, чомусь його не приймає, а нав’язує його нам назад, на особливих умовах, відбудовувати те, що понищила разом з петьою.
Так. Україна. Прокомментуйте будь ласка.
Цыбулька• 18 октября 2020
Ответ для vihola
Вам смішного з того, що при петі загинуло 13 000.
А при Зеленському 170?
Не маніпулюйте.
Цыбулька• 18 октября 2020
Ответ для vihola
З чоловіком ледве за Юлю не розлучилась?
Я ж говорила, що тхне фанатизмом, за політичні погляди родичів готові зрікатись, а ви віднікувались)
Чоловік за кого топив?
А про пятий канал, який нон стоп транслював майдан чули?
І на бульдозері петю не бачили, коли люди слали його на три літери?
Добре послали аж у 54% голосів, при явці у 59%
Трусы с капюшоном• 18 октября 2020
Ответ дляХомяк с пастой
Логика железная. Ну давайте придурков выбирать
Так я спрашиваю - кого?
Хомяк с пастой• 18 октября 2020
Ответ дляТрусы с капюшоном
Так я спрашиваю - кого?
Никого.это лучше, чем заведомо идиотов выбирать
Цыбулька• 18 октября 2020
Ответ для vihola
Чи після котла у Дебатьцево?
Добре, що хоч Зе зразу ж побачив в очах Путіна бажання закінчити війну.

Ви б достойно визнали, що керувати країною - це не тільки питання війни.
Але й у цьому... все за спрощеною схемою.

Більшого сорому, ніж за правління Зе, от як мінімум у кадровій політиці... не пам´ятаю!

Ви задоволені, що нарешті НЕМАЄ ’ кумівства’???

Список досягнень та виконаних обіцянок може бути дуже довгим.

Щодо пародії Галкіна... іноді не відрізнити від виступів Зе. Ви не помічали? Чи не дивитесь?
Цыбулька• 18 октября 2020
Ответ для vihola
До чого тут це?
Вони вас годують і гроші від цих «огидних» людей вам не огидно чомусь приймати.
А Вам? До 2019 Вас, за Вашою ж логікою, годували порохоботи)) ??Звідки ж така зневага до виборців По?)))