Рекламама• 17 октября 2020
А как вам такие 5 вопросов :)
Как чешет на Мове, получше половины наших политиков, любо дорого посмотреть ;)
Царевна Лягушка• 17 октября 2020
Ответ для vihola
Не знаю.
Може по-вашому, це називається «підняли лапки». Але втрати незрівнянно менші.
А навіщо кожна країна утримує армію? Яка суть війська?
Царевна Лягушка• 17 октября 2020
Ответ для vihola
А ваші лапки де були у той час, коли гинули люди?
На слабо не бери мене, я тобі не лохторат зюзі
Ответ дляЦаревна Лягушка
Можливо, для того, аби придушити терористів у зародку. Перекрити кордони з Росією. А не залишити незахищеними і спостерігати, як бандити з маленького містечка безперешкодно переходять до мільйонника і розлазяться по території.
Царевна Лягушка• 17 октября 2020
Ответ для vihola
Питання риторичне.
Зрозуміло, що лапки були на дивані.
Клацали по клавіатурі і здавали валюту по новому, захмарному курсу.
Жили по новому.
Зрозуміло, що лапки були на дивані.
Жили по новому.
Кожен займається своєю справою.
Ні мене, ні мого чоловіка повісткою не викликали. Але, не буду лукавити в брехати, добровольцями теж не пішли.
Для цього країна утримує армію.
Царевна Лягушка• 17 октября 2020
Ответ для vihola
А коли петя став президентом? В якому місяці? І коли кордони було порушено?
Царевна Лягушка• 17 октября 2020
Ответ для vihola
В червні. Революційна петіна влада була вже при кориті від лютого.
Хрюкали, ділили посади.
А захистом не було кому займатись.
Хрюкали, ділили посади.
А захистом не було кому займатись.

А петіни труси там ніде, не висіли???
Ответ дляЦаревна Лягушка

А петіни труси там ніде, не висіли???
Висіли.
Його рило висіло на майдані ще з грудня, вдавало з себе миротворця.
Вийшов потім з образами під вишитими рушниками, набрехав людям, що зупинить ато за лічені години, зробить долар по 10 і став президентом. Бо варіантів не було, він найвпевненіше, найгарніше брехав.
Царевна Лягушка• 18 октября 2020
Ответ для vihola
Що-що утримує?
6 хвиль примусових мобілізацій, мається на увазі?
Звичайно!!!
Кремлівська маріонетка, вражина янукович успішно ввів в найвище керівництво країною агентів ФСБ, громадян федерації, які чудово зробили свою справу - повністю розпродали, розграбували і скоротили армію. Та ще й тікаючи, відкрито закликав війська агресора. На початку війни - довелося так вчиняти.
Остання мобілізація була у 15 році - далі відновили армію і така потреба відпала.
Царевна Лягушка• 18 октября 2020
Ответ для vihola
Артист і клоун, якого ще пошукати.
Голівуд плаче за ним.
Ну це дешево, тримайте марку

Ответ дляЦаревна Лягушка
Звичайно!!!
І ви, патріоти, два роки сиділи зі складеними лапками, спостерігали, як інших проти волі на смерть посилають, чому?
Царевна Лягушка• 18 октября 2020
Ответ для vihola
Висіли.
Дивно, ми живемо в Києві і я навіть не чула про Порошенко на майдані.
Почула вже перед виборами. Та ще й тоді за нього не голосувала!!! Була за Юлю, ледве з чоловіком не розлучилася. КАЮСЬ.
Але, трохи можу погодитися - популізм є в кожного кандидата.
Та й майже звільнили Донбас.
Царевна Лягушка• 18 октября 2020
Ответ для vihola
Я в серпні народила третю дитину, а чоловік заікався піти - я не пустила. Якби викликали повісткою, пішов би, точно не ховався б. Але, його б забракували, він навіть в армії не служив.
Ответ дляЦаревна Лягушка
Та й майже звільнили Донбас.
З чоловіком ледве за Юлю не розлучилась?
Я ж говорила, що тхне фанатизмом, за політичні погляди родичів готові зрікатись, а ви віднікувались)
Чоловік за кого топив?
А про пятий канал, який нон стоп транслював майдан чули?
І на бульдозері петю не бачили, коли люди слали його на три літери?
Чоловік за кого топив?
Царевна Лягушка• 18 октября 2020
Ответ для vihola
Чоловік за кого топив?
Я Еспресо дивилась, але дуже рідко. Кажу ж троє дітей, одна - немовля.
Але події підтримували. Чим могли допомагали.
Ответ дляЦаревна Лягушка
А, ясно, хотів, хотів, але не зміг
Вас, таких майже 24,45%
Вибріхується кожен, як може.
Вас, таких майже 24,45%
Вибріхується кожен, як може.
Царевна Лягушка• 18 октября 2020
Ответ для vihola
Чоловік за кого топив?
Ну не діє це на мене, оці дешеві виривання з контексту фрази і бити в неї.
Царевна Лягушка• 18 октября 2020
Ответ для vihola
В ато було повно людей, в яких діти і немовлята.
Так, у військових є сім´ї і діти. Кожен обирає свою професію. Вони ж і в лікарів, які зараз напередовій з епідемією.
А чому зеля не зберіг 170 українців, в них немає дітей? Навіщо вбив?
Ответ дляЦаревна Лягушка
Мова не про військових, а про добровольців і примусово мобілізованих.
Зеленський зробив все що міг.
На тлі вашого петі, зберіг тисячі.
Зеленський зробив все що міг.
На тлі вашого петі, зберіг тисячі.
Царевна Лягушка• 18 октября 2020
Ответ для vihola
А якби військові не стали на захист, де б зараз була лінія фронту???
Чи сподіваєтеся, що коли зеля капітулює, то з Польщі ви не побачите???
Царевна Лягушка• 18 октября 2020
Ответ для vihola
Зеленський зробив все що міг.
На тлі вашого петі, зберіг тисячі.
Зеленський зробив все що міг.
На тлі вашого петі, зберіг тисячі.
Маніпуляція, вже давно таких втрат не було, слава богу!!!
Царевна Лягушка• 18 октября 2020
Ответ для vihola
Зеленський зробив все що міг.
На тлі вашого петі, зберіг тисячі.
Зеленський зробив все що міг.
На тлі вашого петі, зберіг тисячі.
Чому зеля не зберіг 170 ???
Чому??? Навіщо вбив???
Ответ дляЦаревна Лягушка
Ніхто ж не проти щоб власне «військові» стояли, а не мобілізовані проти волі.
Думаю, вас це питання не дуже турбувало в 2014-2015, коли свого на захист не відпустили.
Коли настане мир, поговоримо про те, звідки я буду спостерігати.
Не планую до Польщі.
А ви плануєте?
Не планую до Польщі.
А ви плануєте?