Рекламама• 17 октября 2020

А как вам такие 5 вопросов :)

Как чешет на Мове, получше половины наших политиков, любо дорого посмотреть ;)

vihola• 17 октября 2020
Ответ дляЦаревна Лягушка
Дивись пост 235
Чи ненависть очі затьмарила?
Яка «ненавість»?)
До кого?)
Ви програли, за що вас ненавидіти?)
Тільки нерозуміння і співчуття, чому люди дозволили собі так промити мізки і через пропаганду стали фанатиками, втратили душевний спокій на роки.

Це ви писали в іншій темі, що зреклись родичів, знайомих, які за Зеленського голосували? Що на поріг не впускаєте?
Налетчица Муся• 17 октября 2020
Ответ дляАБВГДэшница
в чем логика??? при чем тут какие были до него вообще? какие бы они ни были, это никак не оправдывает то, что вытворяет зекоманда. никак.
зачем вы передергиваете? стыдно за свой выбор?
Мне ни за что не стыдно. И я нигде не писала о своем выборе.
vihola• 17 октября 2020
Ответ дляВсе будет, но потом
Ну лично я не вижу в этом выступлении ничего криминального. Галкин постоянно кого-то пародирует. Думаю, с его стороны это было задумано как эдакий дружеский стеб (Галкин и Зеленский прекрасно знакомы и работали вместе), но потом явно что-то пошло не так)

Кстати, Галкин был в числе тех, кто поздравлял Зеленского с победой на выборах, так что вряд ли, там что-то ’личное’ типа попытки ’опустить’, ’унизить’ и прочее, что напридумывали себе порохоботы))

https://www.instagram.com/p/BwjK7teASDW/?utm_sourc...
А яка мета?
Просто пожартувати?
Справді?
Більше нема з кого?
В той час, коли в Україні війна, незагоєна рана. Він робить все можливе аби зупинити.
Його цькують зі всіх сторін навіть за колготи та щиколотки дружини.
Якби все було ок. Мир, спокій.
Як 7 років тому, може б було і смішно.
Може б його й не обрали ніколи.
Але це єдина людина яка змогла об’єднати всю Україну, яку розколов петя.
Царевна Лягушка• 17 октября 2020
Ответ для vihola
Я не дивлюсь тупі порохоботські відео.
Тут не заборонено це слово вживати.
Тому нема чого ображатись.
А порохосестри і порохобраття можна?)
З цієї миті можеш починати мене ігнорити - зроби приємність

А сама собі дай відповідь на запитання, Що найбільш корисного вже зробив зюзя??? Принизив Україну, довівши трампа до імпічменту і повернувшись монікою? Чи коли віддав Цемаха??? Чи коли віддав путіну відвойовані українські землі і зараз їх зайняли рашисти? Чи коли робив наступ на антикорупційні органи, довівши ЄС до погроз забрати безвіз??? Чи коли злив операцію по вагнерівцям??? Сподіваюсь, що хоч в Британії йому пояснили, як має виглядати президент воюїчої країни. Ганьба!

Слава Україні!!!
Царевна Лягушка• 17 октября 2020
Ответ для vihola
Яка «ненавість»?)
До кого?)
Ви програли, за що вас ненавидіти?)

В мене, слава богу, всі родичі притомні
vihola• 17 октября 2020
Ответ дляЦаревна Лягушка

Слава Україні!!!
Сподіваюсь, ви вже нарешті з цієї хвилини будете мене ігнорити. Як не один раз обіцяли.
Замість обсмоктувати поза очі з-під аноніма у темах, в яких мене навіть нема.
vihola• 17 октября 2020
Ответ дляЦаревна Лягушка

Слава Україні!!!
Давайте я вам поверну 105 євро, які зекономила на візах з 2018 по 2020-ий.
А ви мені повернете мир, Крим, Донбас і долар по 8. Згода?
vihola• 17 октября 2020
І мільйони гастарбайтерів, які повтікали світ за очі від життя по новому.
Все будет, но потом• 17 октября 2020
Ответ для vihola
А яка мета?
Просто пожартувати?
Справді?
Більше нема з кого?
Якби все було ок. Мир, спокій.
Як 7 років тому, може б було і смішно.
Може б його й не обрали ніколи.
Галкин - гражданин России. Они там совершенно далеки от этого нашего исключительно внутреннего идиотизма относительно наличия порохоботов-зеленоботов и разных глупостей типа обсуждения щиколоток-колгот первой леди. Вряд ли он предполагал, что в Украине это выступление вызовет какую-то супер-негативную реакцию. Лукашенко пародировал, Путина пародировал, Ельцина и прочих политиков Галкин пародировал 100 раз и все воспринимали без особых острых реакций.

Думаю, он реально просто решил пошутить.
Великий сатирик• 17 октября 2020
Ответ дляБоевая
После первого вопроса стало тошно!!
Пожизненное? А кого посадили хоть на год?!
Дальше можно не слушать!
Лучше б перед тем как принять закон о продаже земли вопросы позадавал
да- да.
Царевна Лягушка• 17 октября 2020
Ответ для vihola
Ви ще тут??? А де ігнор???

З цими питаннями до вашого кумира путіна - це він напав на Україну, коли українці зкинули його маріонетку і почали рух до цивілізації. Доречі, Крим готував до захоплення ще один ваш кумир - янукович, це навіть ручне дбр нелоха довело
vihola• 17 октября 2020
Ответ дляЦаревна Лягушка
Ви ще тут??? А де ігнор???

Про ігнор ви брехали, а не я)
Амнезія? Не дивно)
Путін ваш кумир і вашого « обнимаю» « жму руку».
Непостоянная постоянность• 17 октября 2020
Ответ для vihola
А яка мета?
Просто пожартувати?
Справді?
Більше нема з кого?
Якби все було ок. Мир, спокій.
Як 7 років тому, може б було і смішно.
Може б його й не обрали ніколи.
Да-да делает всё возможное, и поэтому проводит не всеукраинский референдум о том, как поступить с Донбассом в вопросе войны/мира, а спрашивает у части Украины без учёта мнения того же Донбасса (которому запретили голосовать) нужна ли там свободная экономическая зона...а дальше канабис и т.д. и т.п....
Все будет, но потом• 17 октября 2020
Ответ дляНепостоянная постоянность
И что дадут результаты референдума, по вашему мнению, в вопросе с Донбассом относительно войны/мира?

Интересно прям.

Вот конкретно напишите- какие должны быть вопросы.
Царевна Лягушка• 17 октября 2020
Ответ для vihola
Про ігнор ви брехали, а не я)
Амнезія? Не дивно)
Ну це талант так перекручували і брехати. То подивіться хоч хронологію постів. Ви після ігнору починаєте лізти з вашими євро. Знову-таки, не розкидайтеся - буде як згадка про безвіз.
Все будет, но потом• 17 октября 2020
Ответ дляЦаревна Лягушка
Ви ще тут??? А де ігнор???

Рух до цивілізації - это аборигенский Майдан с безосновательными воплями о желании иметь ’зарплатыкаквЕвропе’?)
vihola• 17 октября 2020
Ответ дляНепостоянная постоянность
Хто заборонив голосувати Донбасу?
Україна?
А Донбас що хоче сказати, що хоче в Росію, а не в Україну? То ми вже в курсі. Він вже сказав. Тільки Росія, чомусь його не приймає, а нав’язує його нам назад, на особливих умовах, відбудовувати те, що понищила разом з петьою.
Царевна Лягушка• 17 октября 2020
Ответ дляВсе будет, но потом
Ага
Все будет, но потом• 17 октября 2020
Ответ дляЦаревна Лягушка

Слава Україні!!!
Набор бреда..

Особенно это интересно

’..віддав путіну відвойовані українські землі..’

Это вы о чем?
vihola• 17 октября 2020
Ответ дляЦаревна Лягушка
Я буду лізти скільки захочу.
Бо ігнорити вас не обіцяла.
А ви дотримуйте слова, а не балабольте, як завжди)
vihola• 17 октября 2020
Ответ дляЦаревна Лягушка
В мене, слава богу, всі родичі притомні
А, сорі, згадала.
«Жена айтішніка», яка припіднялась при петі на курсі. Сподівались, що знову петя зробить по 100 і обломались.
Царевна Лягушка• 17 октября 2020
Ответ для vihola
А, сорі, згадала.
Точно, від вас нічого не приховаєш!
Це ви сама така спритна чи разом з нелохом розгледіли у дупі путіна, коли мир виглядали
vihola• 17 октября 2020
Ответ дляЦаревна Лягушка
Точно, від вас нічого не приховаєш!
Вам смішного з того, що при петі загинуло 13 000.
А при Зеленському 170?
Царевна Лягушка• 17 октября 2020
Ответ для vihola
А при Зеленському 170?
Будете продовжувати цинічно маніпулювати і відверто працювати на кремлівську пропаганду - підете в бан, зрозуміло?
Зоркая Зорро• 17 октября 2020
Ответ дляЦыбулька
Суть ее комментариев по той теме была немного глубже, чем ’ лирические отступления а ля люблю Украину’. Хорошие значит методички))

И я не избиратель Зе если шо, так что в этом плане наполнение наших с ней методичек видимо расходится
но тем не менее...
Методички хорошие. Исполнение плохое.
vihola• 17 октября 2020
Ответ дляЦаревна Лягушка
«13 тисяч: офіційні дані ООН щодо загиблих у війні на Донбасі»

Станом на 26 лютого 2019.

https://www.google.com.ua/amp/s/www.radiosvoboda.o...

2019-97

https://lb.ua/society/2019/12/18/445251_genshtab_n...

2020-70

https://www.google.com.ua/amp/s/news.24tv.ua/z_poc...
Царевна Лягушка• 17 октября 2020
Ответ для vihola

Станом на 26 лютого 2019.

2019-97

2020-70

То це петя їх вбив?
vihola• 17 октября 2020
Ответ дляЦаревна Лягушка
То це петя їх вбив?
Петя їх не зберіг.
Царевна Лягушка• 17 октября 2020
Ответ для vihola
Петя їх не зберіг.
А що треба було робити? Підняти лапки?
vihola• 17 октября 2020
Ответ дляЦаревна Лягушка
А що треба було робити? Підняти лапки?
Не знаю.
Може по-вашому, це називається «підняли лапки». Але втрати незрівнянно менші.