Рекламама• 17 октября 2020
А как вам такие 5 вопросов :)
Как чешет на Мове, получше половины наших политиков, любо дорого посмотреть ;)
Царевна Лягушка• 17 октября 2020
Ответ для vihola
За якого чорновола, сина регіонала?)
Петя твій вже он косить під чорновола старшого. Очевидно, політологи йому натякнули, що в народі є запит. Що його попереднє амплуа надто плоске, розраховане на тупих, темних селян. То ікони з рушниками вишитими з під пахви вже повикидав і прийняв образ блаженного старця.
Для мене Зеленський нейтральний.
Якого обрала вся Україна і схід і Захід.
Для мене Зеленський нейтральний.
Сина якого регіонала?????????
В´ячеслав був регіоналом?????
І я сказала, як для прикладу, і назвала не тільки його. Але ж все знову перейшло на Петю.
Про зеленського взагалі смішно - всім відомо, що це просто ширма. Його використали, щоб прибрати Порошенка, а тепер почали кампанію проти самого Зе, щоб втілити медведчука
В´ячеслав був регіоналом?????
Ответ дляЦаревна Лягушка
Сина якого регіонала?????????
В´ячеслав був регіоналом?????
Ок, сина, регіонала.
Чи сина-регіонала.
Все будет, но потом• 17 октября 2020
Ответ дляviter33
Банальна маніпуляція, розрахована на люмпен, який не вміє (не хоче) думати.
Але якщо пройшла маніпуляція 1,5 роки тому, то чого б їй не пройти і зараз ?
Тому і кажу - проблема не в Зе (Зе - далі клоун, що грає в 95 кварталі, незважаючи на посвідчення Президента д-ви), проблема в людях, які за ТАКЕ голосують(((.
А ви за яке голосували?
Непостоянная постоянность• 17 октября 2020
Ответ дляЦаревна Лягушка
Сина якого регіонала?????????
В´ячеслав був регіоналом?????
Ё-моё как всё запущено..Загадка: убрал Петю, кукловодил Зе, а теперь хочет его сменить. Кто же этот ’недостратег’??? наверное страшный Пу!!
А вам не кажется, что все, вами перечисленные, сами себя дискредитировали своими действиями...
Все будет, но потом• 17 октября 2020
Ответ для vihola
Пародія Галкіна, порохоботська пропаганда додасть голосів. Хто з ким «Обнимаю», «жму руку» знову проявилось.
Ой, мне прям жалко бедняг-порохоботов
С одной стороны, Галкин -молодец, так как про Зеленского в любимом им контексте - смешно и плохо.
С другой стороны, Галкин это ж ’зло Рашка’ и распространять видео с его пародией, то же самое (пусть и косвенно), что посещение Мавзолея))) Спонсирование страны-агрессора)
Выбор у них, прямо скажем, не очень.)
Ответ дляВсе будет, но потом
Ой, мне прям жалко бедняг-порохоботов
Выбор у них, прямо скажем, не очень.)
Та всеодно не погидували.
Готові вже разом з кремлем, шарієм топити проти Зеленського.
Все будет, но потом• 17 октября 2020
Ответ для vihola
Та всеодно не погидували.
О, да)) Ещё и оды поют вражине)) ’Українська мова у вас краще’
Царевна Лягушка• 17 октября 2020
Ответ дляНепостоянная постоянность
Естественно, а вы не знали???
Не запускайте больше, а то проспите всё.
Все будет, но потом• 17 октября 2020
Ответ дляviter33
В порівнянні із клоуном - навіть двічі судимий Янукович був хорошим господарником, розумним керівником та досвідченим адміністратором.
П.С. Галкін ще дуже коректно описав збоку це ’непорозуміння’
Вы уверены, что правильно поняли вопрос?
Царевна Лягушка• 17 октября 2020
Ответ для vihola
Та всеодно не погидували.
Так, а що з кремлем і шарієм сталося - це ж вони разом і привели зеленського

шарій своїм вівцям з кожного відео розказував - тільки нелох нас спасе

Ответ дляВсе будет, но потом
Всі знаменитості, зірки, утримались від коментарів.
Тільки лоліту чогось понесло.
Може під кайфом була.
Вискочив, як з конопель, з цим відео.
Ніхто не зрозумів навіщо, до чого це.
Яке його сране діло.
Навіть росіяни писали, що соромно за його вчинок.
Тільки лоліту чогось понесло.
Може під кайфом була.
Вискочив, як з конопель, з цим відео.
Ніхто не зрозумів навіщо, до чого це.
Яке його сране діло.
Ответ дляЦаревна Лягушка

Не знаю що сталось.
Тепер разом з порохоботами лайкають Галкіну. Видно, не робить Зеленський так, як їм треба. Не «обнимаю», «жму руку»
Ответ дляЦаревна Лягушка

Выбирали из двух зол...одно из которых осточертело до чёртиков....А в первом туре 30% тоже Шарий Зеле пририсовал?
Ответ для vihola
В шарія взагалі 2%-3% чи скільки там)
Просто смішно.
уже 5%, посмеёмся позже)
Царевна Лягушка• 17 октября 2020
Ответ для vihola
Не знаю що сталось.
А я знаю, тому що жабку варять повільно. Придумали голобородька, очорнили Порошенка - ну, не могли ж так зразу за медведчука топити.
І дозволю собі дати тобі пораду - зав´язуй з порохоботами, бо буде біда
Ответ для vihola
Думаєте, зросте до 55%?)
Маловероятно, но за последние 6 лет много чего произошло, что раньше не возможно было представить...
Ответ дляЦаревна Лягушка
Яка біда?
Ви мені погрожуєте?
В демократичній країні?
За підтримку президента, якого обрали 73% виборців?
Ви мені погрожуєте?
В демократичній країні?
Царевна Лягушка• 17 октября 2020
Ответ для vihola
Яка біда?
Ви мені погрожуєте?
В демократичній країні?
Ви мені погрожуєте?
В демократичній країні?
Таки правду про тебе пишуть, точно кукушка куку!!!
Тим паче, що ліліпутів треба навпаки - жаліти
Ну, ти ж в відео бачила, що трапляється, коли занадто часто повторяти порохобот

Але я розумію навіщо ти в кожній темі - припхати петю, щоб навіть автор теми забув, про що починав говорити

Ответ дляЦаревна Лягушка
Напишіть мені в приват ваше попередження, відкрито.
Що плануєте робити?
Як мстити за свого петю?
Чи страшно?
Що плануєте робити?
Як мстити за свого петю?
Чи страшно?
Царевна Лягушка• 17 октября 2020
Ответ для vihola
Що плануєте робити?
Як мстити за свого петю?
Чи страшно?
Що плануєте робити?
Як мстити за свого петю?
Чи страшно?
Дивись пост 235
Чи ненависть очі затьмарила?
Ответ дляЦаревна Лягушка

Я не дивлюсь тупі порохоботські відео.
Тут не заборонено це слово вживати.
Тому нема чого ображатись.
А порохосестри і порохобраття можна?)
Тут не заборонено це слово вживати.
Тому нема чого ображатись.
А порохосестри і порохобраття можна?)
Царевна Лягушка• 17 октября 2020
Ответ для vihola
Що плануєте робити?
Як мстити за свого петю?
Чи страшно?
Що плануєте робити?
Як мстити за свого петю?
Чи страшно?
Тебе боятися?
Тим паче погрожувати???
Я відкрито зневажаю таких осіб, які за три срібники, нав´язують мені і моїм дітям кучку лайна, переконуючи, шо то пудинг, шукаючи там родзинки і що найстрашніше - знаходити!!!
Тим паче погрожувати???
Все будет, но потом• 17 октября 2020
Ответ для vihola
Тільки лоліту чогось понесло.
Може під кайфом була.
Вискочив, як з конопель, з цим відео.
Ніхто не зрозумів навіщо, до чого це.
Яке його сране діло.
Тільки лоліту чогось понесло.
Може під кайфом була.
Вискочив, як з конопель, з цим відео.
Ніхто не зрозумів навіщо, до чого це.
Яке його сране діло.
Ну лично я не вижу в этом выступлении ничего криминального. Галкин постоянно кого-то пародирует. Думаю, с его стороны это было задумано как эдакий дружеский стеб (Галкин и Зеленский прекрасно знакомы и работали вместе), но потом явно что-то пошло не так)
Кстати, Галкин был в числе тех, кто поздравлял Зеленского с победой на выборах, так что вряд ли, там что-то ’личное’ типа попытки ’опустить’, ’унизить’ и прочее, что напридумывали себе порохоботы))