Миледи• 21 октября 2020
Дочка зростом 74 см.в 9 місяців.
Прийшли з поліклініки. При плановому огляді педіатр сказала,що дочка занадто велика і довга ( 74 см і 8.800 в 9 міс). Для мене вона нормальна. Кума теж сказала,що зависока,он в неї дитина нижча,але ж і вони по 1.60 обоє.
Я ж 1,70 см , чоловік 184 см. Прям так мене вичитувала та лікарка,що ми на границі норми.Показувала якісь норми прорисовані в карті. Заспокойте мене, невже це дійсно велика дитина?
Невидимка Майя• 21 октября 2020
Ответ дляТвоя подруга
Ага,так и поверили)))
Меня Ваше мнение не интересует. Вы тролите сейчас. Мне все равно!
Без Баяна• 21 октября 2020
Моя, напевно, ще більша була))) батьки 175 і 187 см, чому дивуватися? Народилася 3700 і 55 см. У 6 міс була 70 см і 10 кг
так, велика, але носом мене ніхто не тикав. Зараз рівно 8, зріст 141. Так, висока, але навіть у класі не найвища.. є й дівчата вищі.. що мені тепер, ноги їй вкоротити? Займається спортом, фігурка буде бомба! Щиро тішуся за неї
Твоя подруга• 21 октября 2020
Ответ дляНевидимка Майя
Я троллю?13летка носит ваши вещи,а я троллю?
Цветок Мира• 21 октября 2020
Ответ дляТвоя подруга
А в 18 лет будете покупать 2 одинаковых футболки и сшивать их?
А який зріст має бути в 13 років, щоб не зшивати футболки у 18?
Цветок Мира• 21 октября 2020
Ответ дляТвоя подруга
В нас 13 річний мав 180 зріст і 44 розмір ніжки))
В 14 - 185 і 65 кг
Ніхто футболок йому не зшиває)
Активно вже не росте
В 14 - 185 і 65 кг
Ніхто футболок йому не зшиває)
Активно вже не росте
Мядуза аля моргонер• 21 октября 2020
Ответ дляМиледи
Прям з такими очима до мене скакала та лікарка,наче я можу на щось повпливати. Ну дурдом якийсь
Міняйте лікаря.
Аноним_Русалка• 21 октября 2020
Ответ дляЦветок Мира
Так у вас реально пухляк))
Зріст 86 см норма на 1.5 роки
она очень даже пропорциональная, даже складочек особо нет, нормальная девочка
Ашотакоя• 21 октября 2020
Ответ дляТвоя подруга
Моему тоже 13 лет, рост 165 как и у меня, нога уже больше моей. Толстовки могу я взять его или он мои.
Форточка• 21 октября 2020
Автор, а если и высокая то что?
За что она ругала, за то, что ребенок растет?
Может вам ее гнетом как синенькие прижимать во сне?
Такое.. Будет рослая и все.
Весотехник• 21 октября 2020
У нас с мужем тоже высокий рост и сын в шесть лет 130 см. Самый высокий в классе. Не переживайте, вашей дочке тоже есть в кого быть высокой.
Тульский пряник• 21 октября 2020
Автор, может Вам педиатра поменять на нормального ?)
По теме: моя дочка в 9 мес была 74 см и 8700 кг. Сейчас год - рост почти 80.