ПоЗиТиВнАя• 27 октября 2020
як у фейсбуці створити магазин, щоб знайомі не бачили, хто його створив?
Доброго вечора! Хочу створити магазин у Фейсбук - (косметика), але суміщаю зі своєю офіційною роботою і хочу, щоб співробітники не бачили мого адміністрування цієї сторінки. чи можливо так?
ПоЗиТиВнАя
• 27 октября 2020
Колись на сторінках таких магазинів був адміністратор, тепер ці ролі потрібно призначити якимось обліковим записам