Оченьценная• 31 октября 2020
Дівчатка, хто пам´ятає була недавно тема
Дівчата, допоможіть, була нещодавно тема де автор цікавилась хто на якому етапі ремонту переїхали в новобуд. У нас подібна ситуація. Я хочу і готова чимскоріш. Чоловік не хоче у спартанські умови. Киньте посилання на ту тему. Покажу йому, що люди переселяються і в неготове. І живуть.
Техпаспорт на медузу• 31 октября 2020
Тему не видела, но мой муж с братом переехал в одни ж/б стены. Без ничего. Вы тоже так готовы?
Оченьценная
• 31 октября 2020
У нас є підлога з підігрівом на ній плитка, ванна з туалетом обкладені плиткою, ванна стоїть проводка є, виводи води є, унітаз будівельний, стіни пофарбовані, фартух на кухні є. Я готова. Ми троє в однушці. А там дві кімнати. Дитині 8 років. Хочу, готова....
Оченьценная
• 31 октября 2020
В спальнях ще не покладена паркетна дошка, але вона вже там є лежить чекає.
Трынди-брынди• 31 октября 2020
Ответ дляОченьценная
А дитина?
Я б не переїжджала поки ,опалювати зараз вийде дорого
Снегопадка• 31 октября 2020
Ответ дляОченьценная
Так ви спочатку її покладіть хоч. Бо поперше ви стежку під підлогу зіпсуєте якщо в такі умови переїдете, подруге дуже буде не зручно ту підлогу стілити коли в квартирі вже будуть речі, ліжка.
Оченьценная
• 31 октября 2020
Ответ дляТрынди-брынди
А дитина?
Дякую, холодний душ)))) про оплату не думала. Ми планували нашу однушку здавати. Бо там уже створене осбб і всерівно нараховуть плату
ДелайКак_Я• 31 октября 2020
Я б заїхала , коли все готове. Мій ремонт закінчився, я чекаю меблі на кухню вже 2 міс і скажу що важко так
Трынди-брынди• 31 октября 2020
Ответ дляОченьценная
Плата вже й не така ,як буде з опаленням
Лыжи со вспышкой• 31 октября 2020
Я би сказала поки потерпіти, сама живу в вічному ремонті. Більше би на таке не погодилась.
Оченьценная
• 31 октября 2020
Ответ дляДелайКак_Я
Тоді це буде ще дуже довго((((. А так є стимул. Хоча коли прибираю в себе то думаю, добре що в мене 1 кімната, а не 3)))
Оченьценная
• 31 октября 2020
Ответ дляТрынди-брынди
У нас встановили 5 грн за м2. А яка у вас?
Оченьценная
• 31 октября 2020
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Дякую.
Трынди-брынди• 31 октября 2020
Ответ дляОченьценная
6 грн,
Роблю ремонт ,ще не заїжали,будинок здався 2 роки тому
кнопкодав• 31 октября 2020
Ответ дляОченьценная
Потерпите и переезжайте в готовое.
У вас же там даже вещи некуда разложить, будет вечный бардак, который к тому же придется перетаскивать по квартире, чтобы доделать ремонт.
Оченьценная
• 31 октября 2020
Дівчата. Дякую за відповіді. Ви мені зняли рожеві окуляри. Усім гарного дня.
Трынди-брынди• 31 октября 2020
Ответ дляОченьценная
Дякую, а то мешканці буянили, що 5 багато. Бо є і менше.
Було менше,завжди на все дай,на озеленення дай,на ворота дай,на ліфт ( треба захистити від будівельників)
Задовбало
ПуФФынка_мисс• 31 октября 2020
Делайте пол и можно переезжать. У меня подруга так переехала, бросила на пол ортопедический матрас, кровать купила через полгода. Без кухни живет уже год. Но у нее на кухне лежит несколько палет, мойку установила сама. Палеты и служат импровизированной рабочей зоной, там и плиту поставила. Вот так в течение года понемногу покупает холодильник, стиралку, духовку. Но она сама живет и сама многое делает, и замок меняла после строителей, и смеситель ставила, и стены красила. А у вас мужчина в семье, навернякабудет полегче в обустройстве. Можете поставить на кухне пару тройку опор и положить столешницу на всю длину кухни, готовить сможете. У меня когда то тоже был спартанский вариант, на столешницу положила плитку большого формата и так готовила. Потом оценила, что это прекрасный вариант для кухонной поверхности и теперь у меня на всех поверхностях керамогранит лежит)). Еще я ей сшила шторы и таким образом отделили зону гардеробной.
Оченьценная
• 31 октября 2020
У нас з ліфтом взагалі жесть. Він обшитий, стоїть камера, але будівельні матеріали возити ні-ні. Зразу штраф. Не платиш відключають ліфт, і всі сусіли тебе дістають. Ніякі будівельні, за меблі і побут техніку теж сварять. Бо на ньому написано пасажирський
оксюморон• 31 октября 2020
Ответ дляОченьценная
Ахаха...у нас 10 грн, друзья недавно переехали в новострой у них 15.35....есть и больше, скажите своим соседям
Оченьценная
• 31 октября 2020
Ответ дляПуФФынка_мисс
Дякую. Так чоловік є. Він же сам і проводку по хаті сам розводив і штробив. І стіни переносив. Може покласти. Але зараз немає часу. Літом були канікули. То чекати аж до літа(((.
Оченьценная
• 31 октября 2020
Ответ дляоксюморон
Ого. Чого так дорого?
оксюморон• 31 октября 2020
Мы переехали четыре года назад...была ванная в кафеле, но без самой ванной, ламинат, входная дверь новая, стены прошпаклеваны и все. Через месяц поставили ванную, потихоньку покупаем мебель, кухни до сих пор нет...уже надоело так жить
Оченьценная
• 31 октября 2020
Ответ дляоксюморон
Дякую. Зато у вас буде класнюча кухня))))
оксюморон• 31 октября 2020
Ответ дляОченьценная
Ого. Чого так дорого?
У друзей дом не введён в эксплуатацию, поэтому так. У нас ОСББ, обслуживание дома не из дешевых (ИТП), вывоз мусора, консьержи...
оксюморон• 31 октября 2020
Ответ дляОченьценная
Нет денег на то что хочется. Муж уже год не может найти работу, сын студент, у меня средняя з/п. Так что будет, то что будет и ещё неизвестно когда.
ТаЕщеОптимистка• 31 октября 2020
Ответ дляОченьценная
Правильно муж думает, смысл переехать сейчас, ладно б просто мебели не было, а нет даже полов
Не спешите, живите в норм условиях если не съем и деньги надо экономить
Оченьценная
• 31 октября 2020
Ми теж економим на певних речах. Тому і хотіла перейти в спартанські умови, а цю здавати.
У вас все буде добре. Головне здоров´я і гармонія.