Контрольница• 03 ноября 2020

Вихід на іншу роботу під час офіційного декрету

Я зараз знаходжусь в декреті, офіційно працевлаштована. За час декрету мої обов´язки вже передали в зовсім інший відділ, тобто по факту мого місця немає. Вийти раніше з декрету не можу, вирішила чекати до 3р., можливо тоді щось зміниться.

Але зараз з´явилась можливість декілька місяців пропрацювати в іншому місці, теж офіційно.
Питання з аспекту бухгалтерії: чи маю я повідомляти на мою стару роботу, що я тепер буду працювати як сумісник на іншій роботі? Чи впливає це на звіти, що подаються щомісячно на працівників?
Кашпо• 03 ноября 2020
я он те впевненна, що можна на основній роботі бути в декреті, і ще десь офіційно працювати за сумісництвом

автор Контрольница • 03 ноября 2020
Ответ дляКашпо
А я ніби знаю, що точно можна :)
Раніше чула, що так робили інші співробітники)
оксюморон• 03 ноября 2020
Працюйте як сумісник, жодних законодавчих заборон нема
Советчица Года• 03 ноября 2020
работать сможете как совместитель, но на больничный не сможете пойти, т.к. не сможете сдать больничный по основному месту работы, вы ведь там в отпуске, а по совместительству нужна копия заверенная на основном месте работы
автор Контрольница • 03 ноября 2020
Ответ дляСоветчица Года
Дякую, лікарняні оформлювати не буду )
Таки в курсе• 03 ноября 2020
Ви можете працювати як за не основним місцем роботи, я так працюю. На основній роботі у декреті за сумісництвом залишилась подавати. Щодо звітів - обом підприємствам у данному випадку байдуже чи працюєте ви ще десь. Я знаю лише одне Але, якщо у вас ЗП меньше мінімальної ось тоді питання у бухгалтерії щодо ЄСВ.
автор Контрольница • 03 ноября 2020
Ответ дляТаки в курсе
Дякую, з/п буде точно мінімалка, не менше.

Советчица Года• 03 ноября 2020
Ответ дляТаки в курсе
не будет вопросов, т.к. автор в отпуске по уходу за ребенком до 3-х лет, а там в пенсионный идут минимальные взносы есв , а по совместительству не надо доплачивать есв до минималки.
Таки в курсе• 03 ноября 2020
Ответ дляКонтрольница
Тоді працюйте і не хвилюйтесь)
Таки в курсе• 03 ноября 2020
Ответ дляСоветчица Года
Какие минимальные взносы, о чём вы? Если человек в декрете то ничего по нему нет никаких отчислений.
Советчица Года• 03 ноября 2020
Ответ дляТаки в курсе
посмотрите справку ок7 или ок5, если человек в декрете и оформил пособие, то по нему идет начисление есв с минималки, только не предприятие платит взносы, а скорее всего собес, у нас все сотрудницы которые были в декрете приносят справки с минимальными взносами.
автор Контрольница • 03 ноября 2020
Ответ дляСоветчица Года
Так, ви праві, я собі створила особистий кабінет в ПФУ, там все це видно)
КинДза• 03 ноября 2020
Информировать не обязаны.
Работать, находясь в отпуске по уходу за ребенком до 3х лет можете. Но не более половины нормы времени.