Пэрисхилтонша• 07 декабря 2013
розробка інтернет - магазину
привіт, на сьогодні виникла необхідність у створенні інтернет-магазину, пропозицій масса, але хочеться звернутися до перевіреного спеціаліста чи компанії. Можливо хтось останнім часом займався цим питанням і може когось порадить, завчасно вдячна )
Оцененная• 07 декабря 2013
могу предложить моего мужа.уже через советчицу тоже были клиенты сделал им сайт ветеринарной клиники. звоните вот его сайт. и есть потрфолио сайтов.
Пэрисхилтонша
• 07 декабря 2013
Ответ дляОцененная
дякую, чоловіку дам для ознайомлення