Мядуза аля моргонер• 05 ноября 2020
Як Вам кухня і не тільки?
Обіцяла показати в одній із тем, правда, все тільки в процесі установки, але мені вже подобається. Так хочу нову кухню, переїхати .
ПАЦАНКА О• 05 ноября 2020
Не надо было, автор. Мне нравится плитка на кухне. Но видеть всю картинку, после ремонта, более информативно.
Мядуза аля моргонер
• 05 ноября 2020
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Кухня норм ,а вот плинтуса пенопластовые отстой
А мені подобається, він там був і залишився.
Гадаю_По_шнуркам• 05 ноября 2020
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я поняла ,что вам нравится ,раз он там)
Мядуза аля моргонер
• 05 ноября 2020
Ответ дляПАЦАНКА О
Закортіло
Носки на подтяжках• 05 ноября 2020
Мені в принципі подобається, не подобається лише плитка на підлозі.
Носки на подтяжках• 05 ноября 2020
Автор, але, взагалі, ви даремно питаєтесь тут чужої думки - смаки різні, всім ваша кухня точно не сподобається.
Обижулька• 05 ноября 2020
Не очень поняла. Серая столешница это тоже кухня? А теплая деревянная это тоже ...одно помещение?
Стеклянная мышь• 05 ноября 2020
Мне бросился в глаза квадрат плитки на полу другого цвета- не понятно плчему так.
В целом классно, светло, современно, приятная цветовая гамма- вы молодец!
Мядуза аля моргонер
• 05 ноября 2020
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я поняла ,что вам нравится ,раз он там)
Мені нормально, ремонт дорогий, косметика лише 10 к, а якби все робили з нуля, то були б банкротами. В багатьох інтер´єрах він нормально, чисто, охайно.
Звоночек• 05 ноября 2020
Дякую, авторе, що показали. Я так хотіла ті панелі, думала просте і елегантне рішення. Тепер бачу, що помилялася.
У будь-якому випадку - це ваша кухня, отже зручною і гарною має бути для вас.
Мядуза аля моргонер
• 05 ноября 2020
Ответ дляЕдиная страна!
Цвет кафеля (белый) не нравится под эту кухню.
А я в захваті, як побачила його, то більше і не дивилась на інший.
Мядуза аля моргонер
• 05 ноября 2020
Ответ дляЕдиная страна!
Какого цвета фасады кухни?
Білі
Звоночек• 05 ноября 2020
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я не дуже зрозуміла про який плінтус йдеться. Але митеж поставили дешеві плінтуса з якогось пластику у ванну. Дуже добре дивляться, добре прилягають, не розбухнуть як дерево чи мдф. Я не бачу потреби у мокрих зонах ставити дорогі плінтуса.
Единая страна!• 05 ноября 2020
Ответ дляМядуза аля моргонер
Білі
Ну вот в этом и проигрывает (имхо). У вас получилось два оттенка белого - теплый белый на фасадах и холодный белоснежный на кафеле.
Мядуза аля моргонер
• 05 ноября 2020
Ответ дляНоски на подтяжках
А яку б ви хотіли? Така була, я б теж іншу клала, але з нею все гуд, то залишили, лише шви я мила цілий день, весною будемо міняти шви.
Мядуза аля моргонер
• 05 ноября 2020
Ответ дляДон Пэдро
Красиво
Дякую, є люди зі схожими смаками, ще ручок немає, чорні будуть.
тогдалия• 05 ноября 2020
Ответ дляЗвоночек
Потолочные
Мядуза аля моргонер
• 05 ноября 2020
Ответ дляНоски на подтяжках
Так всім і не потрібно, головне господині, а якщо ще комусь, то і добрере
Носки на подтяжках• 05 ноября 2020
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я б однотонну брала. Нормальна світла кухня, не буде давити так, як чорна, наприклад, і в першу чергу має подобатися вам, нехай вам там буде затишно і смачно!
Мядуза аля моргонер
• 05 ноября 2020
Ответ дляОбижулька
Ні, сіра то господарське приміщення, котельня, пральня. Мріяла, щоб пральна машина не стояла у ванній кімнаті.