Срочнокпсихологу• 14 ноября 2020

Ми правда хочемо образити сестру зі спадщиною?

Йдеться мова про сестру чоловіка. Ми живемо зі свекрами в одному дворі. Дім на 2 половини, іхня значно менша. Живемо зі свекрами 10 років так, дружно, взаємоповага. Вони чудові люди, в свій час допомогли мені з маленькими дітьми погодками, я ім дуже вдячна. Ми багато вклали в дім, в двір. Ще треба вкласти немало. Свекри пенсіонери. Компослуги ми сплачуємо. Двір і невеликий город я по максимуму взяла на себе, бо в свекрухи вже здоров´я не те. У чоловіка є сестра, була заміжня 12 років. 1.5 роки тому народила дитину, в декреті сидіти не захотіла, з 2 міс свекруха нянчить онука. У сестри було житло, ій подарував чоловік. Виявилося, що в неі є коханець і вона хоче змінити своє життя. Поки новий кавалер розбереться з своєю сім´єю (чи і не розбереттся, ми не можемо напевно це знати) вона хоче повернутися додому, до батьків. Житло вона втрачає, бо наставила роги. Щоб вона повернулася, батьки заберуть від нашоі половини 2 кімнати ( чесно, це не відіграє великоі ролі, бо в нас лишається і без цих кімнат достатня площа для сім´і). Але ми категорично не в захваті жити 3 сім´і на одному подвір´і. Двір ніяк не розділить, таке розміщення будинку, що все рівно до іншого входу треба йти через ближній. Якби можна було відділити дворик, то без питань, хай живуть як хочуть.
Ми з чоловіком пропонуємо купити сестрі квартиру. Щоб у неі було своє житло, щоб вона не залежала ні від яких чоловіків, а ми не знаємо скіььки іх у неі ще буде. Щоб не привела в дім до батьків, які з народження піднімають іі дитину, чужого мужика і відповідно ще одного хазяіна в двір. Свекор категорично проти. Типу, тут є іі доля. Він правла не розуміє, що і сам же не матиме на старість спокою?! Ми не хочемо нікого вигнати чи обділити. Ми зочемо, щоб всім було нормально.
Купити квартиру це для нас велика фін яма, з якоі ми будемо вилізати років 5. Але ми готові ризикнути, заради спокою і нормального життя. Свекруха на нашій стороні, бо вона розуміє, що онука ій треба піднімати. Вона не знає на скільки ще вистачить у неі сил. Свекор стіною стоіть проти. Він щиро не розуміє як цебрат із сестрою і своіми батьками не можуть дружно жити поряд.
Ми не праві?
автор Срочнокпсихологу • 14 ноября 2020
Ответ дляПукимончиг
Вот и шуруйте туда
Чекала вашого дозволу

Гу го гу го гу• 14 ноября 2020
Ответ дляСрочнокпсихологу
Близько 80 тис дол за останні 15 років чоловік вклав
Если разбить эту сумму на месяцы, то в месяц получится 450$. - стоимость аренды жилья. Никто никому ничего не должен.
АБВГДейка• 14 ноября 2020
Ответ дляДиректор Пляжа
Ну так надо было вкладывать только в свою половину дома! Сестра должна лишиться права на наследство только потому, что автор с мужем там ремонт сделали? Так они же и жили в том ремонте.
Не должна
Но ее часть это та часть халупы свекра
А не нынешняя, обустроенная и намного дороже
Автор в попандосе
Хотели как лучше , вышло как всегда
Пукимончиг• 14 ноября 2020
Ответ дляАгатаХристя
И это не отменяет тот факт, что есть сестра и ей нужно дать половину этого дома в любом случае
Однозначно
Не гоню• 14 ноября 2020
Ответ дляСрочнокпсихологу
А нічого, що мама за рік схудла на 15 кг і з ніг падала, піднімаючи іі дтину, поки вона говорила, що працює до 22, а сама щодня ахалася з кавалером. Дитину не бачила, бо приходила вона спала, уходила ще спала. Без вихідних мама присвятила себе онуку,думаючи що дочка працює важко.
Я забороняю ій бачитися? Вона мамі чимось допомагає в порівнянні зі мною?. Я рік на 2 сфм´і працювала і готувала істи, поки мама іі дитину нянчила.
Чим я вас дивую? Я ій не забороняю з мамою бачитися. На іі місці мені б соромно на очі було показуватись після тогояк все викрилося
Тут велика вина бабусі. Через бабусю бідна дитина маму не бачила. А займалась би мама сама своєю дитиною, не було б часу і сил по коханцям стрибати.
Не розумію вашу свекруху, сама себе загнала. Якщо в тій сім´ї чоловік міг 2-рівневу квартиру купити, то на няню точно б вистачило.
Думайте про себе: купуйте квартиру і відселяйтесь хоча б ви з дітьми. А чоловік хай в домі залишається, якщо хоче. Потім сам приповзе, коли побачить як жити разом з сестрою.
ПМСница• 14 ноября 2020
Ответ дляАгатаХристя
Я тоже в шоке: 10 лет вкладывать не в своё. Либо дураки оба либо привирает.
10 лет свекры немощные и при это помогают с погодками?!
Пугачиха• 14 ноября 2020
Ответ дляСрочнокпсихологу
Очень зря. Чем он думал и на что рассчитывал? И о чем думали?
ИграйМойГормон• 14 ноября 2020
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ваш муж слишком рано решил, что он будет единовластным собственником
АгатаХристя• 14 ноября 2020
Ответ дляПМСница
Мало того, что с погодка и и так ещё и с роддома внука няечат от дочери

Гу го гу го гу• 14 ноября 2020
Ответ дляИграйМойГормон
Ага, могу подсказать, где губозакаточные Машинки продают)
АБВГДейка• 14 ноября 2020
Ответ дляПукимончиг
Вкладывать деньги в этот дом - добровольный поступок мужа и автора. Они знали, что есть сестра и она в любой момент может вернуться к себе домой.
Значит были договорённости и планы
Иначе ’добровольного’ вкладывания не было бы
Именно поэтому все должно быт оформлено
Иначе да , добровольно , если этотбрсторона
Если моральная , то свекр охреневший
Гу го гу го гу• 14 ноября 2020
Ответ дляАБВГДейка
Значит были договорённости и планы
Именно поэтому все должно быт оформлено
Если моральная , то свекр охреневший
Нет, невестка решила, что раз дочке муж квартиру подарил, значит ей уже от родителей ничего не надо, все сыну.
АБВГДейка• 14 ноября 2020
Ответ дляГу го гу го гу
С какой радости? Она что, этот дом уже в наследство получила? Получит наследство - будет вкладывать.
Мы жили долго на съемных квартирах. Одна из них была убитая, но дешевая. Мы заехали и сделали там ремонт, за свой счёт, не дорогой, своими силами, но потратили на это время и деньги, потому что мы там жили и в ближайшие годы не собирались никуда переезжать. Так мы прожили 5 лет. Не в сарае, а в нормальном жилье. Ни на секунду не пожалела о потраченных деньгах. Мы их тратили для себя, а не для хозяйки квартиры
Так а как бы она сдавала?вы хоть не забывайте , что пишете
А то сдавать право имеет , а комуналеу платить и участвовать в жизни дома -нет
АгатаХристя• 14 ноября 2020
Назрел вопрос к автору :почитав ответы к какому выводу вы пришли?
Единая страна!• 14 ноября 2020
Ответ дляСрочнокпсихологу
Звичайно душить. Я із сил скільки років вибивалася, щоб всім було добре і заслужить любов і повагу свекрів. Ясобі теж відмовляла багато в чомусь, щоб оплатить 10 тис комуналку на 2 будинки зимою.
Так я ніхто виявляється?
К сожалению так и есть. Уговаривайте мужа покупать отдельное жилье. Из-за ТП вы уже потеряли все, что вложили в этот дом. Правильно тут пишут, никогда не вкладывайте деньги и силы в то, что вам не принадлежит по документам.
Пугачиха• 14 ноября 2020
Автор, я б уже или развелась или мужа переубедила. С прошлой вашей темы. А вы там дальше живете. Всем готовите, строите, дальше вкладываете . Зачем?
Слава Українi• 14 ноября 2020
Автор, есть ещё вариант. Поговорить с сестрой и спросить, хочет ли она жить этим бвлаганом? И если ей это не улыбается, купить квартиру на себя и пустить её туда пожить. Таким образом, вы и на свекра не давите с наследством, и квартира ваша в случае чего. А потом все станет на свои места. Или она сама предложит после смерти родителей отказаться от дома в счёт квартиры, или у вас будет квартира и полдома, а там что-то придумаете.
Пугачиха• 14 ноября 2020
Ответ дляАгатаХристя
Ни к какому. Тема была полгода назад примерно от нее. И как видите, все на месте.
АгатаХристя• 14 ноября 2020
Ответ дляПугачиха
Я надеюсь, тогда ей тоже советовали купить себе квартиру, а половина дома по закону сестре принадлежит