Звездолётчица• 18 ноября 2020

Підкажіть ігри для 3d окулярів

Підкажіть ігри для 3d окулярів для іоs. Щоб працювали на iphone 6. Окуляри найпростіші, такі де вставляється телефон, йдуть із пультом в комплекті.
Стрекозей• 18 ноября 2020
Только сегодня смотрела эти очки, как они? Вам нравятся?
автор Звездолётчица • 18 ноября 2020
Ответ дляСтрекозей
Якість не дуже. Пластик дешевий. Купувала через інтернет, малому на Миколая. В магазині не купила б їх. Але вже вони є, і тепер намагаюся розібратися в які ігри він зможе грати у цих окулярах. І покищо окрім перегляду відео на ютюб не розумію що можна з ними робити :(
Стрекозей• 19 ноября 2020
Ответ дляЗвездолётчица
Спасибо)