Кукуша• 19 ноября 2020

Печуть очі по краю,білок весь почервонів

Це один із симптомів корони?Як ви рятувались від печії,свербіння,почервоніння?Що з ними відбувається?
Боюсь признаться• 19 ноября 2020
Конъюнктивита

автор Кукуша • 19 ноября 2020
Ответ дляБоюсь признаться
Конъюнктивита
Можливо,але є ще втрата нюху і смаку,закладені вуха,головний біль,закладений ніс.
Боюсь признаться• 19 ноября 2020
Ответ дляКукуша
Вы это не писали в старпосте. Поэтому получили ответ соответственный.
Какие есть у вас сомнения, что это ковид, если нюха нет? У вас ковид.
автор Кукуша • 19 ноября 2020
Не чула про такий симптом при короні,тому вагаюсь з діагнозом.Це не перша моя втрата нюху і смаку,в юні роки так майже завжди було при простуді.
автор Кукуша • 19 ноября 2020
Ответ дляБоюсь признаться
Якщо це корона,то можна використати ліки які при кюньюктивіті?
Боюсь признаться• 19 ноября 2020
Ответ дляКукуша
Вам нужно обратиться к своему врачу.
Alienushka• 19 ноября 2020
Автор, ранее многие отписывались тут, что пекли глаза при подтвержденной короне(

автор Кукуша • 19 ноября 2020
Ответ дляAlienushka
Може пам‘ятаєте,що можна зробити,щоб полегшити стан?
Alienushka• 19 ноября 2020
Ответ дляКукуша
Я не памятаю, здається, як полегшували стан, що стосується очей, то не писали(
У мене знайома молода дівчина зараз хворіє, то першу неділю слабкість і дуже очі пекли, температура вище 37,2 не піднімалася. Зараз вже дві неділі пройшло, почувається значно краще, антибіотиків не приймала, вітамін С і вітамін Д прописав лікар.
автор Кукуша • 19 ноября 2020
Ответ дляAlienushka
Дякую
Alienushka• 19 ноября 2020
Можливо очні краплі від сухості очей, можуть допомогти.. але я не лікар, це тільки припущення.
Може зробіть тут тему звернення до окуліста, тут бувають толкові дівчата лікарі, може хто з них щось порадить...
Бажаю Вам швидкого одужання!
Пару років назад у мене було щось вірусне з очами, страшно пекло, то я використовувала якісь очні краплі, які містили дексаметазон, допомогло швидко, але назву крапель я не пам´ятаю( та й не знаю, чи Вам їх можна.
автор Кукуша • 19 ноября 2020
Ответ дляAlienushka
Бажаю Вам швидкого одужання!
Дякую за небайдужість,Вам теж всього найкращого!
бифидобактерияЖоржик• 19 ноября 2020
Причем тут корона? Может сосуд лопнул?
Боюсь признаться• 19 ноября 2020
Автор, вот как раз прочитала.
https://korrespondent.net/tech/4297339-medyky-pere...

Все же обратитесь к врачу