Компас Ижевска• 25 ноября 2020
Допоможіть із задачкою по геометрії,плз
Не можу допетрати за якою ознакою чи теоремою твердження,що ці кути по 30 град. є вірним.
У відповіді ГДЗ просто написано відповідь без доведення,що це правильно.
Я щось не можу зрозуміти,як це можна довести...
Голодаю• 25 ноября 2020
Ответ дляlina_777
Обоснуйте, плиз
Противоположные стороны параллелограмма равны
Борисфенка• 25 ноября 2020
Ответ дляГолодаю
Ми не знаємо, чи це паралелограм. Візуально схожий трохи.
Компас Ижевска
• 25 ноября 2020
Компас Ижевска
• 25 ноября 2020
Ответ дляОтжигающая
Автор, где условие задачи?
Щось фото не грузилося,вже скинула
Компас Ижевска
• 25 ноября 2020
Ответ дляПушкининиана
Автор, а задача сама где?
Скинула ,вище,будь ласка
Компас Ижевска
• 25 ноября 2020
Ответ дляРевнивая жена
Скиньте фото условия задачи и скажите какой это класс
Скинула вище,8 клас
Компас Ижевска
• 25 ноября 2020
Ответ дляБорисфенка
Так, давайте умову задачі.
Скинула вище, дякую
Борисфенка• 25 ноября 2020
Ответ дляКомпас Ижевска
Скинула вище,8 клас
І що, в 8 класі не може вирішити цю задачу?
Компас Ижевска
• 25 ноября 2020
Ответ дляГолодаю
Тут два противоречия. Раз углы по 30 градусов, то треугольник равнобедренный. Но(!) стороны этого треугольника не равны!!!
Згідна на 100 відсотків.
Значить відповідь в ГДЗ помилкова,що ці кути рівні
Бо в трикутника з рівними кутами при основі мають бути і рівні сторони.А вони 6 і 7 см
Дякую!!!
Компас Ижевска
• 25 ноября 2020
Ответ дляОтжигающая
Может это не параллелограмм по условию, а просто четырехугольник.
Якраз ця задачка в темі про паралелограм.Скоріш за все,це він
Отжигающая• 25 ноября 2020
Ответ дляКомпас Ижевска
Там в условии написано, что параллелограмм))) на картинке из стартового поста вы не можете сказать, что именно определено неправильно. Неправильно или углы найдены, или стороны, но что конкретно, сказать нельзя.
Кудесница_с_пургеном• 25 ноября 2020
Ответ дляКомпас Ижевска
Згідна на 100 відсотків.
Дякую!!!
У вас на счёт углов все верно, не правильно на чертеже размер отрезка.
Компас Ижевска
• 25 ноября 2020
Ответ дляЛеска
Семён семёныч!!! Так з цього й треба було й починати. На цьому малюнку довжини відрізків позначено не правильно .
Але у мене питання було щодо кутів по останньому малюнку.
Із довжинами на останньому м.як Ви зрозуміли,що не правильно?
Там лише дві сторони позначено 9 і 7
Вони не паралельні.Так що дві інші сторони можуть теж бути 9 і 7 .Ну ,то таке,історія умалчіваєт
Там лише дві сторони позначено 9 і 7
Борисфенка• 25 ноября 2020
Ответ дляКомпас Ижевска
Згідна на 100 відсотків.
Дякую!!!
Ви перемудрили. Процитуйте відповідь з ГДЗ дослівно.
В задачі питають ’На яких малюнках написані дурниці’, відповідь ’На всіх, окрім б’. Чи у ГДЗ написано, чому, для кожного малюнка, розгорнутий доказ?
Ответ дляКомпас Ижевска
Там лише дві сторони позначено 9 і 7
Кути по 30, значить трикутник рівносторонній, значить інша сторона 6 см. А це не вірно. Бо в умові фігура- паралелограм, в нього протилежні сторони рівні. 6 не дорівнює 7.
Компас Ижевска
• 25 ноября 2020
Ответ дляБорисфенка
Ось скрин
Компас Ижевска
• 25 ноября 2020
Ответ дляЛеска
Все так))
Тільки не рівносторонній,а рівнобедрений Ви, мабуть,хотіли написати
Компас Ижевска
• 25 ноября 2020
Ось,понадіялася,що відповіді в ГДЗ вірні і чуть мозок не зламався...
Дівчатка,всім велике спасибі ще!!!
Ви- сила!!!

Дівчатка,всім велике спасибі ще!!!
Ви- сила!!!