буреЛОМКА• 03 декабря 2020
Ощадбанк - це нормальна ссилка?
Я дійсно відкрила рахунок в Ощадбанку декілька днів назад. Сьогодні прийшла така смс. Мене насторожує стиль написання- як правило, таке присилають шахраї. Чи це нормальна ссилка,і можна переходити?
буреЛОМКА
• 03 декабря 2020
Що це за цілком таємна інформація? Приват ніколи нічого подібного не присилав
буреЛОМКА
• 03 декабря 2020
Ответ длязахідний_діалект
Вот у меня приходят сообщения на Вайбере.
Дякую,що написали, тепер точно знаю,що шахраї.В мене в ссилці нуль замість О
західний_діалект• 03 декабря 2020
Ответ длябуреЛОМКА
Это настоящий Ощадбанк. Это не шахраи.